Dodaj do ulubionych

PALESTYNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.06.02, 01:30
mam pytanie ...dlaczego mowiac o palestynie wszyscy uzywaja terminu "tereny
okupowane", redaktorzy wyborczej rozniez ..a mimo to nikt sie nie upomina z
tych osob o ich oddanie ?!?!?!?!
skoro "okupowane" to nalezy je palestynczykom w koncu oddac ,i bedzie spoko
nie ?!?!!??!
polska tez byla kiedys pod okupacja ,ale jak sie niemcy wyniesli to juz ich nie
lejemy !!!!
Obserwuj wątek
    • pan_conti TO JEST HELGA "WANT A BE" 19.06.02, 01:36
      A TY DEBILU OKUPUJESZ NICK PANIE HELGI. ALE NIESTETY JEJ NAWET DO PEMPKA NIE
      DORASTASZ I PSZEZ TO CIEBIE BARDZO LATWO ROZPOZNAJEM. NIE STAC TWOJEGO STRASZNEGO
      INTELEKTU NA WYMYSLENIEM SWOJEGO WALSNEGO NIKA?


      Gość portalu: Helga napisał(a):

      > mam pytanie ...dlaczego mowiac o palestynie wszyscy uzywaja terminu "tereny
      > okupowane", redaktorzy wyborczej rozniez ..a mimo to nikt sie nie upomina z
      > tych osob o ich oddanie ?!?!?!?!
      > skoro "okupowane" to nalezy je palestynczykom w koncu oddac ,i bedzie spoko
      > nie ?!?!!??!
      > polska tez byla kiedys pod okupacja ,ale jak sie niemcy wyniesli to juz ich nie
      >
      > lejemy !!!!

      • Gość: Helga Re: TO JEST HELGA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.06.02, 01:39
        a ty co ? masz dzisiaj dyzur jako pan conti ?
        i jak ci idzie z szybkoscia zmiany nickow ,poprawiles sie mocku ?
        ostatnio jakis admin cie opieprzyl !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka