Gość: Helga
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
19.06.02, 01:30
mam pytanie ...dlaczego mowiac o palestynie wszyscy uzywaja terminu "tereny
okupowane", redaktorzy wyborczej rozniez ..a mimo to nikt sie nie upomina z
tych osob o ich oddanie ?!?!?!?!
skoro "okupowane" to nalezy je palestynczykom w koncu oddac ,i bedzie spoko
nie ?!?!!??!
polska tez byla kiedys pod okupacja ,ale jak sie niemcy wyniesli to juz ich nie
lejemy !!!!