Gość: Brazylijczyk IP: *.asm.bellsouth.net 06.10.02, 20:35 Witamy Brazylie w naszyzm gronie bankrutow, wola Argentyna (a takze Szwecja i Niemcy). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cool Wybory w Brazylii IP: 62.233.200.* 06.10.02, 20:42 fajnie że gazeta wreszcie coś napisała o tych wyborach, bo już myślałam, że będę musiała przerzucić się na prasę konkurencyjną... Odpowiedz Link Zgłoś