Dodaj do ulubionych

daremne zale

27.07.06, 15:07


Daremne żale - próżny trud,

Bezsilne złorzeczenia!

Przeżytych kształtów żaden cud

Nie wróci do istnienia.

Świat wam nie odda, idąc wstecz,

Znikomych mar szeregu -

Nie zdoła ogień ani miecz

Powstrzymać myśli w biegu.

Trzeba z żywymi naprzód iść,

Po życie sięgać nowe...

A nie w uwiędłych laurów liść

Z uporem stroić głowę.

Wy nie cofniecie życia fal!

Nic skargi nie pomogą -

Bezsilne gniewy, próżny żal!

Świat pójdzie swoją drogą.


hotzone.yahoo.com/
Obserwuj wątek
    • imagiro Re: daremne zale 27.07.06, 15:10
      gdzies to juz slyszalem ... "Mein Kampf " ?
      • i-love-2-bike Re: daremne zale 27.07.06, 15:12
        imagiro napisał:

        > gdzies to juz slyszalem ... "Mein Kampf " ?

        z mein kampf slyszales co innego:im wieksze klamstwo tym bardziej ci
        uwierza,motto dzisiejszych war lordow.
        • imagiro Re: daremne zale 27.07.06, 15:14
          raczej, ze klamstwo powtarzane wciaz i wciaz zaczyna byc odbierane jako
          prawda ... - Dr. Goebells
          • i-love-2-bike Re: daremne zale 27.07.06, 15:19
            no i ta chorobliwa walka o czystosc etniczna:) a kto to powiedzial i dzis wciela
            to w zycie:)))
            How fortunate for leaders that men do not think.
            • imagiro Re: daremne zale 27.07.06, 15:27
              www.conspiracyplanet.com/index.cfm
              • i-love-2-bike Re: daremne zale 27.07.06, 15:30
                ciekawe ile swiat ta wojna bedzie kosztowala w postaci nowych ognisk
                zapalnych,nowych nienawisci,stratludzkich i materialnych,ze o zniszczonym
                srodowisku juz nie wspomne,bo nie wypada. patrzac wstecz od czasu jak busio
                siadl za kierownica tak swiat stracil setki tysiecy ludzi i konca konfliktow nie
                widac,a mialo byc tak dobrze.
                • imagiro Re: daremne zale 27.07.06, 15:32
                  busio to tylko maly pijonek za sterami ... tato busio to jest dopiero
                  pilot ........
                  • i-love-2-bike Re: daremne zale 27.07.06, 15:33
                    imagiro napisał:

                    > busio to tylko maly pijonek za sterami ... tato busio to jest dopiero
                    > pilot ........

                    tato busio mial lepszy wzrok i nie pil tylko lowil ryby. jak widac madrosc nie
                    jest mocna strona tej rodziny arystokratow amerykanskich.
    • polski_francuz Jakis klasyk 27.07.06, 15:44
      Slowacki czy Mickiewicz?

      A jesli zle pamietam bo to byla lektura obowiazkowa:)

      PF
      • i-love-2-bike Re: Jakis klasyk 27.07.06, 15:45
        polski_francuz napisał:

        > Slowacki czy Mickiewicz?
        >
        > A jesli zle pamietam bo to byla lektura obowiazkowa:)
        >
        > PF

        gdybym byl mlodszy dziewczyno,gdybym byl mlodszy,pilbym wowczas nie wino...:))
        he,he to Fstyp panie asnyka nie rozpoznac:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka