Dodaj do ulubionych

8-LETNI TERRORYSCI

12.08.03, 19:30
Kim albo raczej CZYM trzeba byc, zeby wobec osmiolatka uzywac
terminu "terrorysta" a wobec 4-latka "morderca"? Co trzeba miec w glowie,
jakim impotentem emocjonalnym trzeba byc, zeby pisac cos takiego jako kobieta
(chyba) i jeszcze zaciekle bronic czegos tak chorego? I to jak????

Osmiolatki rzucaja kamienimi w czolgi a "kamieniem mozna zabic" (tak samo jak
dlugopisem albo scyzorykiem)(!). I dlatego jest okay, jesli "zolnierz"
izraelski strzeli takiemu dziecku w glowe.... bo to dziecko to "terrorysta".

Ale to jeszcze nic!.... Sterta linkow, w ktorych stoi czarno na
bialym: "Palestinian children DREAM of martyrdom",
"The USE of palestinian children in the Al-Aqsa Intifada"...
maja niezbicie potwierdzac to, ze palestynskie 8-latki rzeczywiscie
sa "terrorystami".

Palestynskie dzieci (bo 8-latki to jeszcze dzieci!) MARZA o zostaniu
meczennikiem i sa (NAD)UZYWANE przez Al-Akse w Intyfadzie....
...I dlatego sa "terrorystami"!

Czy ktos przy zdrowych zmyslach, zrownowazony emocjonalnie nazywalby
osmiolatka marzacego o karierze gangstera "bandyta"? Czy dzieci marzace o
zostaniu zolnierzem to morderca? Czy w normalnym kraju 8-letnie dziecko,
ktore nawet dokona przestepstwa traktowane lub postrzegane jest
jako "bandyta", "przestepca" lub "morderca"? Nie. Bo to nieludzkie, kompletny
absurd i nie trzeba wcale miec dzieci, zeby wiedziec dlaczego.

Dlaczego przedstawiciele akurat tego narodu, ktory zostal w swojej historii
tak potwornie doswiadczony, w 21 wieku, stosuja dokladnie to samo prymitywne
slownictwo i merytoryke co ich najgorsi kaci?



forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=7352560&a=7358393
Obserwuj wątek
    • muzg.komuszy Vitam przedstawiciela ambasady palestynskiej 12.08.03, 20:01
      jaka pogoda u Was?

      czy jednak, jak te dzieci,indoktrynowane prze rodzine i Arafata
      zalelyby sie piaskownica, to nie byloby lepiej?

      W koncu nie znam izraelskich dzieci myslacych o podkladaniu bomb
      pod Palestynczykow.
      tego, w izraelskich szkolach nie ucza.

      Proponuje zajac sie przebiegiem "MURU".
      Czym wykazecie wiecej checi wspolpracy,
      tym przebieg "MURU" bedzie dla was badziej korzystny.
      • werw Re: Vitam przedstawiciela ambasady palestynskiej 12.08.03, 20:06
        To nie przedstawiciel a zwykły pedał. Nawiasem mówiąc ta "ambasada" mieści sie
        na piętrze kamienicy, jak przystało na podejrzaną firmę.
      • Gość: g14 dziwny jestes IP: *.dipool.highway.telekom.at 12.08.03, 20:25
        muzg.komuszy napisała:

        > jaka pogoda u Was?
        >
        > czy jednak, jak te dzieci,indoktrynowane prze rodzine i Arafata
        > zalelyby sie piaskownica, to nie byloby lepiej?
        >
        > W koncu nie znam izraelskich dzieci myslacych o podkladaniu bomb
        > pod Palestynczykow.
        > tego, w izraelskich szkolach nie ucza.
        >
        > Proponuje zajac sie przebiegiem "MURU".
        > Czym wykazecie wiecej checi wspolpracy,
        > tym przebieg "MURU" bedzie dla was badziej korzystny.

        Drogi mózgu komuszy, Zachowujesz się trochę dziwnie. Wygląda ze chcesz
        polemizować, a równocześnie potwierdzasz wszystkie zarzuty. Jeżeli się Ci mówi
        np. ze masz syfa, odpowiadasz – nieprawda, oprócz syfa mam mendy i paraliż.
        Nawet zwracanie uwagi na twoja dziwność nie ma sensu, bo ściągniesz majtki,
        zaczniesz się tłuc kamieniem po jaja, żeby udowodnić ze masz racje.

      • Gość: do cwoka zwanego m Re: Vitam przedstawiciela ambasady palestynskiej IP: *.home.cgocable.net 12.08.03, 20:37
        muzg.komuszy napisała:

        > jaka pogoda u Was?
        >
        > czy jednak, jak te dzieci,indoktrynowane prze rodzine i Arafata
        > zalelyby sie piaskownica, to nie byloby lepiej?
        >
        > W koncu nie znam izraelskich dzieci myslacych o podkladaniu bomb
        > pod Palestynczykow.
        > tego, w izraelskich szkolach nie ucza.
        >
        > Proponuje zajac sie przebiegiem "MURU".
        > Czym wykazecie wiecej checi wspolpracy,
        > tym przebieg "MURU" bedzie dla was badziej korzystny. >>>Jesli jestes zdolny
        swoja banka to powiedz kto nie jest terorysta
    • Gość: San Marco Re: 8-LETNI TERRORYSCI IP: *.dip.t-dialin.net 12.08.03, 20:30
      patriota napisał:

      > Kim albo raczej CZYM trzeba byc, zeby wobec osmiolatka uzywac
      > terminu "terrorysta" a wobec 4-latka "morderca"?

      Trzeba byc tym samym kto, kilkuletnie, gole dziewczynki robiace "blow job"
      nazywa "prostytutka" czyli kompletnym kretynem i pedofilem.
      • gabrielacasey Pedofilami i to psychopatycznymi nazwij RODZICOW 12.08.03, 23:32
        tych indoktrynowanych od kolebki dzieciakow. Chodowla Janczarow. Ale taki "od
        zawsze" byl Islam.
        • patriota Re: Pedofilami i to psychopatycznymi nazwij RODZI 13.08.03, 10:15
          gabrielacasey napisała:

          > tych indoktrynowanych od kolebki dzieciakow.

          Powiedz to tym, ktorzy te dzieci okreslaja mianem "mordercy" lub "terrorysty".

          > Chodowla Janczarow. Ale taki "od zawsze" byl Islam.

          Oczywiscie. Islam "od zawsze" byl zly i wszystkiemu winien. Tak samo z reszta
          jak i cyklisci.
          • muzg.komuszy bandytami sa ci, wyslylajacy te dzieci. 13.08.03, 10:23
            dzieci te sa najpierw indoktrynowane i szkolone.
            wbija im sie do glow, ze robia rzeczy szlachetne.
            (Gabryska ma racje, to taka wspolczesna szkola Janczarow)

            Ci, ktorzy to czynia, sa BANDYTAMI.
            • patriota Jedyny przeblysk w muzgu komuszym 13.08.03, 11:00
              muzg.komuszy napisała:

              > dzieci te sa najpierw indoktrynowane i szkolone.
              > wbija im sie do glow, ze robia rzeczy szlachetne.
              >
              > Ci, ktorzy to czynia, sa BANDYTAMI.

              Jedyny przeblysk w muzgu komuszym. Zawsze cos.
              • muzg.komuszy a MURY runa, runa? - nie w glowie palestynskiego 13.08.03, 11:08
                patrioty.
              • gabrielacasey Ci, co robia rodzinne fotki 3-latka w stroju... 13.08.03, 11:31
                terrorysty-samobojcy, ci, co wysylaja 8-latki , by "sie rozerwaly", matki,
                ktorym nie jest zal "wybuchowych" kilkunastoletnich synow? Czlowieku!!! Toz to
                chodzaca nienawisc. I nie przykladaj prosze europejskiego pojecia patriotyzmu
                do LUDOW KOCZOWNICZYCH - tych "ojczyna" jest tam, gdzie ich klan moze spoczac w
                poludnie w cieniu ich wielbladow.
                • Gość: CCCP Ale Cię, Gabrysia naszło, a tu nawet IP: *.acn.pl 13.08.03, 11:37
                  gabrielacasey napisała:

                  I nie przykladaj prosze europejskiego pojecia patriotyzmu
                  > do LUDOW KOCZOWNICZYCH - tych "ojczyna" jest tam, gdzie ich klan moze spoczac w
                  >
                  > poludnie w cieniu ich wielbladow.

                  jeszcze nie ma dwunastej. Czy to może jeszcze z wczoraj?
                  • Gość: CCCP Aż zazdroszczę IP: *.acn.pl 13.08.03, 11:43
                  • gabrielacasey To nie ja, to Palestynczyk, Barghouti, Mourid 13.08.03, 12:39
                    • Gość: CCCP Ty się, Gabrysia, żadnym marudą nie załaniaj, IP: *.acn.pl 13.08.03, 14:44
                      • Gość: CCCP Re: Ty się, Gabrysia, żadnym marudą nie załaniaj, IP: *.acn.pl 13.08.03, 15:05
                        dobrze wiesz, o co chodzi.

                        Dwugłos:

                        Ty: Przed wejściem szlachetnych kolonizatorów do Palestyny przez kraj przeciągały tylko, znanymi jedynie sobie ścieżkami łączącymi osamotnione oazy, klany Beduinów z wielbłądami i stadkami kobiet krzątających się wokół namiotów i usmarkanych dzieci. Ojczyzna Beduina - gdzie jego namiot. Gdzie on sam? Tam, gdzie mu pokazują gwiazdy na niebie. Insz Allah dziś tu, jutro tam.

                        Dana33: Tak, przed wejściem szlachetnych kolonizatorów do Palestyny kraj był jałową pustynią. Gdzie pilne, pracowite ręce, gdzie pot pracownika pozostawił ślad, tam dziś pustyni nie ma. Żółte zmieniło się w zielone, piasek porósł oliwnym gajem. Usłane kozim bobkiem obozowiska w sady zmieniły się pomarańczowe. Żółte zmieniło się w zielone, to będzie przyszła granica ma, przyszła granica ma.

                        Chór:

                        A przedtem jałowa kamienista pustynia. Przeciągały nią tylko, znanymi jedynie sobie ścieżkami łączącymi osamotnione oazy,

                        lecz pilne, pracowite ręce lecz pilne pracowite ręce

                        klany Beduinów z wielbłądami i stadkami kobiet krzątających się wokół namiotów i usmarkanych dzieci.

                        lecz pot pracownika lecz pilne pracowite ręce lecz pracownika pot

                        Ojczyzna Beduina - gdzie jego namiot. Gdzie on sam? Tam, gdzie mu pokazują gwiazdy na niebie. Insz Allah dziś tu, jutro tam.

                        Lecz gdzie pilne, pracowite ręce, gdzie pot pracownika pozostawił ślad, tam dziś pustyni nie ma.

                        Żółte zmieniło się w zielone, to będzie przyszła granica ma, przyszła granica ma.
                        • gabrielacasey Poszukam ci tekstu Marudy, ponoc publikuje i w 13.08.03, 16:01
                          necie. I bedzie ci GLUPIO!!!
                          • Gość: CCCP Masz u mnie alt IP: *.acn.pl 13.08.03, 16:41
                            gabrielacasey napisała:

                            > necie. I bedzie ci GLUPIO!!!


                            Nie mogę się doczekać. Lubię czytać fikołki. Ale od razu się zastrzegam - nie czytam po arabsku. Ucieknie mi zatem sporo z lokalnego kolorytu. I to, co utracone w przekladzie.

                            Niestety.

                            PS. Jestem teraz, zachęcony Twoim porannym przykładem, w całkiem niezłym humorku. I jeśli chcesz, to mogę tę brudnopisową wersję dwugłosu rozbudować. Dodam, że Ty to alt, Dana mezzosopran. W tle arabskie tenory i falsety, od osadników dochodzą poważne barytony. W dali, początkowo ledwie słyszalne, skrzypce i klarnet zwolna wchodzą w miejsce saksofonów i fagotów: beczenia kóz i porykiwania wielbłądów. Tworzą dziwną harmonię z uderzeniami kotłów: to dźwięki młotów wbijających pale pod pierwsze domy na malarycznych pustaciach. Nagle chór czystych sopranów, to wzbijające się pod niebo głosy dziewcząt niosących pracownikom mleko. Na ich tle dramatyczny e-molowy mezzosopran Dany33, ostrzega przed najazdem konnej bandy dzikich Beduinów. Soprany cichną. Wysokie falsetto szejka wysuwa się na pierwszy plan i przełamuje się z żałosnym jękiem mezzosopranu dany. Smyczki skrzypiec budują dramat, dołączają się wiolonczele, słychać słabnące głosy bębnów, to szejk odjeżdża z Daną przerzuconą przez łęk swego zdobnego srebrem siodła na swym arabie o cienkich pęcinach i delikatnych nozdrzach. Milczenie i znów soprany. Na ich tle nowy głos. To alt Gabrieli Casey, szlachetnej Brytyjki, która przybywa z pomocą pracownikom. Znów bębny i kornety; dżip Miss Casey rusza w pogoń. Biada ci zdradziecki Beduinie, krzyczą znów soprany, ale kotły zapowiadają podjęcie pracy, trzeba pracować, mimo wszystko, śpiewają barytony.

                            Kurtyna.

                            Koniec aktu pierwszego.


                            • gabrielacasey Ty sie zdecyduj: pisarz czy librecista jestes? Ale 13.08.03, 20:29
                              i tak fajne. Podoba mi sie. Marudy nie szukalam, bo w miedzyczasie pojawil sie
                              Tytus z pejoratywnymi wypowiedziami wielkich o Zydach i szulalam wypowiedzi
                              pozytywnych nt. Zydow tychze samych wielkich; tju. wlasnie ich szukam.
                • patriota Ci co robia rodzinne fotki 3-latka w stroju Rambo? 13.08.03, 11:43
                  gabrielacasey napisała:

                  > terrorysty-samobojcy, ci, co wysylaja 8-latki , by "sie rozerwaly", matki,
                  > ktorym nie jest zal "wybuchowych" kilkunastoletnich synow? Czlowieku!!! Toz
                  > to chodzaca nienawisc.

                  Niemniejsza od Twojej nienawisci. Na calym swiecie trzylatki bawia sie w
                  zolnierzy i wszedzie sa rodzice kupujacy im "wyposazenie" a la Rambo. Polskie
                  dzieci w okresie miedzywojennym tak samo marzyly o zostaniu ulanem a bohaterska
                  smierc za ojczyzne we wszystkich krajach dawnej Europy uchodzila za cos
                  szczegolnego. Czyzbys o tym nie slyszala?

                  Dla Ciebie jako Zydowki to oczywiscie "nienawisc" bo celuje w wasz narod, ktory
                  okupuje i eksterminuje Palestynczykow. Palestynczycy (bez watpienia wielu z
                  nich zaslepionych propaganda) widza w tym walke o wyzwolenie swojej okupowanej
                  ojczyzny. A ze takimi srodkami? Na tym polegaja roznice kulturowe. Etos
                  wojownika jest bardzo mocno zakorzeniony w kulturze arabskiej.
                  Nie slyszalas o tym, ze i polscy zolnierze szli na pewna smierc wlasnie za
                  wlasna ojczyzne? Nie inaczej bylo z Niemcami, Rosjanami i innymi Europejczykami.
                  BO TAK WLASNIE WYCHOWALO ICH ICH SPOLECZENSTWO.

                  > I nie przykladaj prosze europejskiego pojecia patriotyzmu
                  > do LUDOW KOCZOWNICZYCH - tych "ojczyna" jest tam, gdzie ich klan moze spoczac
                  > w poludnie w cieniu ich wielbladow.

                  Do Twojej atawistycznej nienawisci dorzucam jeszcze krancowy rasizm.
                  • gabrielacasey Mylisz sie, nie jestem Zydowka, o czym wie kazdy 13.08.03, 12:36
                    z prawdziwych Zydow na tym forum: rodzina ze strony ojca pieczetuje sie
                    Ogonczykiem od bodajze XV wieku; ze strony matki drobna, mazowiecka szlachta.
                    Niemniej nazywanie mnie Zydowka mi nie uwlacza - jesli ci to pomaga sie
                    dowartosciowac, odfrustrowac etc., to...prosze bardzo!
                    To co wspomnialam o wielbladach, to wypowiedz arabskiego pisarza, Mourida
                    Barghouti, chyba Palestynczyka - moze to pisal na haszu, ale (jak na
                    muzulmanina przystalo) zapewne nie pod wplywem alkoholu. Wybacz, ale literatura
                    piekna danej nacji lepiej oddaje jej katogorie pojeciowe, nizli transmitowanie
                    na odmienna kulture wlasnych kategorii pojeciowych: to irytujacy ETNOCENTRYZM.

                    Przechodzac do rzeczy: jesli nie widzisz roznicy miedzy fotografia
                    przedszkolaka w stroju islamskiego terrorysty i Rambo czy Batmana, to - wybacz -
                    za stary jestes, by uczyc cie roznicy pomiedzy rzeczywistoscia i fikcja.

                    • gabrielacasey PS: obejrzyj linki, podane przez besciaka. Np.ten: 13.08.03, 12:44
                      www.pmo.gov.il/english/nave/opening.html
                    • patriota Mylisz sie, nie kazdy o tym wie. Bo i skad? 13.08.03, 13:07
                      gabrielacasey napisała:

                      > z prawdziwych Zydow na tym forum: rodzina ze strony ojca pieczetuje sie
                      > Ogonczykiem od bodajze XV wieku; ze strony matki drobna, mazowiecka szlachta.

                      Dobrze, ze nie musze jeszcze ofgladac zdjec z twojego ostatniego urlopu :o)
                      Zmylilo mnie Twoje zdeterminowane "oddanie za sprawe" i to akurat tu, gdzie
                      mowa jest o KILKULETNICH DZIECIACH bedacych OFIARAMI straszliwego konfliktu.
                      Szkoda, ze sama nie masz dzieci.

                      > Niemniej nazywanie mnie Zydowka mi nie uwlacza - jesli ci to pomaga sie
                      > dowartosciowac, odfrustrowac etc., to...prosze bardzo!

                      Skad takie podejrzenie? Dlaczego nazwanie kogos "Zydem" mialoby komus uwlaczac?
                      masz az tak kiepskie mniemanie o tej nacji?

                      > To co wspomnialam o wielbladach, to wypowiedz arabskiego pisarza, Mourida
                      > Barghouti, chyba Palestynczyka - moze to pisal na haszu, ale (jak na
                      > muzulmanina przystalo) zapewne nie pod wplywem alkoholu.

                      Wszystko zalezy oczywiscie od kontekstu. Niemalo jest tez tekstow pochodzenia
                      zydowskiego, ktorych samo cytowanie na tym forum widziane jest przez wielu jako
                      przejaw krancowego antysemityzmu.

                      > Wybacz, ale literatura piekna danej nacji lepiej oddaje jej katogorie
                      > pojeciowe, nizli transmitowanie na odmienna kulture wlasnych kategorii
                      > pojeciowych: to irytujacy ETNOCENTRYZM.

                      No tu usmialem sie juz niezle. O "irytujacym ETNOCENTRYZMIE" filozofuje akurat
                      ktos, kto w kulcie samobojczych zamachow terrorystycznych, braku panstwowosci
                      zgodnego z modelem europejskim, koczownictwie, "janczarstwie" widzi jedynie
                      barbarzynstwo. Gratuluje poczucia humoru :o)

                      > Przechodzac do rzeczy: jesli nie widzisz roznicy miedzy fotografia
                      > przedszkolaka w stroju islamskiego terrorysty i Rambo czy Batmana, to -
                      > wybacz za stary jestes, by uczyc cie roznicy pomiedzy rzeczywistoscia i
                      > fikcja.

                      To nie tak calkiem moja droga. Za stara i zbyt zwapniala jestes Ty, choc
                      kobiecie czegos takiego mowic nie wypada. Dorzucic do tego trzeba
                      koniecznie "irytujacy ETNOCENTRYZM". Ci, ktorzy dla Ciebie sa "terrorystami" sa
                      dla innych bojownikami o wolnosc, metodami, ktore nasz krag kulturowy neguje.
                      Kilkuletni chlopcy bioracy udzial w Powstaniu Warszawskim byli dla drugiej
                      strony niczym innym jak "polnische banditen".
                      ta "druga strona" byla dokladnie takimi samymi betonami jak Ty i podobnie
                      cierpiala na "irytujacy ETNOCENTRYZM" :o)

                      • gabrielacasey Odpowiadam ci obszernie, choc po raz ostatni 13.08.03, 13:49
                        Jak zwykle sie mylisz - niemniej optyka LPR, PiSuaru czy innej pseudo-prawicy
                        ponoc polskiej trafianiu w sedno sprawy nie sprzyja. Odpowiadam ci nizej duzymi
                        literami, by wyroznic aktualna wypowiedz.


                        patriota napisał:


                        > gabrielacasey napisała:
                        >
                        > > z prawdziwych Zydow na tym forum: rodzina ze strony ojca pieczetuje sie
                        > > Ogonczykiem od bodajze XV wieku; ze strony matki drobna, mazowiecka szlach
                        > ta.
                        >
                        > Dobrze, ze nie musze jeszcze ofgladac zdjec z twojego ostatniego urlopu :o)
                        > Zmylilo mnie Twoje zdeterminowane "oddanie za sprawe" i to akurat tu, gdzie
                        > mowa jest o KILKULETNICH DZIECIACH bedacych OFIARAMI straszliwego konfliktu.
                        > Szkoda, ze sama nie masz dzieci.

                        MAM DWOCH SYNOW; MALYCH, ALE SYNOW. CHCEMY JESZCZE CORECZKE.I STARCZY.

                        > > Niemniej nazywanie mnie Zydowka mi nie uwlacza - jesli ci to pomaga sie
                        > > dowartosciowac, odfrustrowac etc., to...prosze bardzo!
                        >
                        > Skad takie podejrzenie? Dlaczego nazwanie kogos "Zydem" mialoby komus
                        uwlaczac?
                        >
                        > masz az tak kiepskie mniemanie o tej nacji?

                        NIE JA MAM ZLE MNIEMANIE - NIE MIALES PODSTAW MERYTORYCZNYCH, BY W SWEJ
                        WYPOWIEDZI ODWOLYWAC SIE DO CZYJEJKOLWIEK NACJI.

                        > > To co wspomnialam o wielbladach, to wypowiedz arabskiego pisarza, Mourida
                        > > Barghouti, chyba Palestynczyka - moze to pisal na haszu, ale (jak na
                        > > muzulmanina przystalo) zapewne nie pod wplywem alkoholu.
                        >
                        > Wszystko zalezy oczywiscie od kontekstu. Niemalo jest tez tekstow pochodzenia
                        > zydowskiego, ktorych samo cytowanie na tym forum widziane jest przez wielu
                        jako
                        >
                        > przejaw krancowego antysemityzmu.

                        TO NIE JEST WYPOWIEDZ ANTY-ARABSKA AUTORSTWA ARABA; TO GLEBOKIE ZROZUMIENIE
                        KULTURY ARABSKIEJ.
                        PISALAM GDZIE INDZIEJ, ZE JESTEM KULTUROZNAWCA-SOCJOLOGIEM, PRACUJACYM W
                        ZESPOLE BADACZY BRYTYJSKICH NAD PEWNYMI PROBLEMAMI MNIEJSZOSCI ETNICZNYCH. MAM
                        KOLEGOW I KOLEZANKI POCHODZENIA PAKISTANSKIEGO ITP. SAMA ZAJMUJE SIE POLONIA,
                        MOJE INFORMACJE O KULTUTRZE ISLAMU SA Z DRUGIEJ REKI. NIEMNIEJ ZRODLEM TEJ
                        WIEDZY SA UCZENI Z KREGU KULTURY KORANU. ONI WIEDZA, CO MOWIA O SWYCH
                        POBRATYMCACH (ZWLASZCZA, ZE TE BADANIA MAJA CHARAKTER PRAKTYCZNY, NIE ZAS
                        PODSTAWOWY, TEORETYCZNY - W PRAKTYCE SPOLECZNEJ SZYBKO WIDAC, KTO MIAL RACJE).

                        > > Wybacz, ale literatura piekna danej nacji lepiej oddaje jej katogorie
                        > > pojeciowe, nizli transmitowanie na odmienna kulture wlasnych kategorii
                        > > pojeciowych: to irytujacy ETNOCENTRYZM.
                        >
                        > No tu usmialem sie juz niezle. O "irytujacym ETNOCENTRYZMIE" filozofuje
                        akurat
                        > ktos, kto w kulcie samobojczych zamachow terrorystycznych, braku panstwowosci
                        > zgodnego z modelem europejskim, koczownictwie, "janczarstwie" widzi jedynie
                        > barbarzynstwo. Gratuluje poczucia humoru :o)

                        TRUDNO W SAMOBOJCZYCH ZAMACHACH TERRORYSTYCZNYCH WIDZIEC COKOLWIEK WIECEJ NIZLI
                        TERRORYZM. I MOJ PRAWDZIWY, NIE ZAS WIECOWY, HUMANIZM NIE POZWALA MI DOSZUKIWAC
                        SIE W TERRORYZMIE WARTOSCI "WYZSZYCH". NA MIEJSCU ABW BARDZO UWAZNIE BYM SIE CI
                        PRZYJRZALA. NA MIEJSCU PSYCHIATRY -TAKOZ.

                        NB. A GDZIE JA UZYLAM SLOWA "BARBARZYNSTWO"? PO PIERWSZE, JAKO KULTUROZNAWCA
                        KULTUR NIE WARTOSCIUJE, NIE USTAWIAM ICH NA HIERARCHICZNEJ DRABINCE, ZWLASZCZA
                        XIX W. TEORII EWOLUCJI. PO DRUGIE: NIE DOPISUJ MI SWOICH PRAWD POTOCZNYCH I
                        OBIEGOWYCH, NIE WKLADAJ W MOJE USTA TEGO, CO TY BYS PRAGNAL, BYM POWIEDZIALA.
                        BY POTWIERDZIC WLASNE MITY!!!
                        >
                        > > Przechodzac do rzeczy: jesli nie widzisz roznicy miedzy fotografia
                        > > przedszkolaka w stroju islamskiego terrorysty i Rambo czy Batmana, to -
                        > > wybacz za stary jestes, by uczyc cie roznicy pomiedzy rzeczywistoscia i
                        > > fikcja.
                        >
                        > To nie tak calkiem moja droga. Za stara i zbyt zwapniala jestes Ty, choc
                        > kobiecie czegos takiego mowic nie wypada. Dorzucic do tego trzeba
                        > koniecznie "irytujacy ETNOCENTRYZM". Ci, ktorzy dla Ciebie sa "terrorystami"
                        sa
                        >
                        > dla innych bojownikami o wolnosc, metodami, ktore nasz krag kulturowy neguje.

                        WYBACZ, ALE JAKO BIALA, EUROPEJKA I CHRZECIJANKA NIE IDENTYFIKUJE SIE ANI Z
                        PALESTYNA, ANI TYM BARDZIEJ Z ORTODOKSYJNYM ISLAMEM I ORGANIZACJAMI TERRORYSTOW-
                        SAMOBOJCOW. TWOJA SPRAWA, JESLI WYBRALES PUNKT WIDZENIA HAMASU

                        > Kilkuletni chlopcy bioracy udzial w Powstaniu Warszawskim byli dla drugiej
                        > strony niczym innym jak "polnische banditen".
                        > ta "druga strona" byla dokladnie takimi samymi betonami jak Ty i podobnie
                        > cierpiala na "irytujacy ETNOCENTRYZM" :o)

                        NIE BREDZ. CI CHLOPCY BYLI 14-15 LETNI, MOGLI ZGINAC I GINELI, ALE IDAC DO BOJU
                        ZAKLADALI (O CO W TAK MLODYM WIEKU LATWO) ZE NIE DADZA SIE ZABIC. ONI RZUCALI
                        BUTELKA Z BENZYNA, JAK ICH ROWIESNICY DZISIAJ W BELFASCIE, NIE ZAS NACISKALI NA
                        PRZYCISK ZAPALNIKA NA OPASUJACYM ICH, FASZEROWANYM MATERIALEM WYBUCHOWYM,
                        PASIE. TO ISTOTNA ROZNICA. ROZNICA JEST NAWET EUROPEJSKIE "NIE DAC SIE WZIAC
                        ZYWCEM". NIEMNIEJ TWEGO "POLITICALLY CORRECT" TWARDOGLOWIA NIC NIE
                        PRZEZWYCIEZY. I DLATEGO ODPISUJE CI PO RAZ OSTATNI. SZKODA CZASU.
                        >
                        • patriota Re: Odpowiadam ci obszernie, choc po raz ostatni 13.08.03, 14:29
                          ODPOWIADAM DUZYMI LITERAMI, ZEBY DOTARLO. Albo nie, pisze malymi bo i tak nie
                          dotrze.

                          gabrielacasey napisała:

                          > MAM DWOCH SYNOW; MALYCH, ALE SYNOW. CHCEMY JESZCZE CORECZKE.I STARCZY.

                          No to wspolczuje malcom najblizszej rodziny i "irytujacego ETNOCNTRYZMU", ktory
                          zapewne wypili z mlekiem matki.

                          > NIE JA MAM ZLE MNIEMANIE - NIE MIALES PODSTAW MERYTORYCZNYCH, BY W SWEJ
                          > WYPOWIEDZI ODWOLYWAC SIE DO CZYJEJKOLWIEK NACJI.

                          "Niemniej nazywanie mnie Zydowka mi nie uwlacza(...)jesli ci to pomaga
                          (nazwanie kogos Zydem) sie dowartosciowac, odfrustrowac etc., to...prosze
                          bardzo!" - Oto moja "podstawa merytoryczna". Nie ja sformulowalem wypowiedz, w
                          ktorej nazywanie kogos Zydem polaczone zostalo z "uwlaczaniem" komus
                          lub "odfrustrowaniem sie". Bo i dlaczego?


                          > TO NIE JEST WYPOWIEDZ ANTY-ARABSKA AUTORSTWA ARABA; TO GLEBOKIE ZROZUMIENIE
                          > KULTURY ARABSKIEJ.

                          Ach tak... "taki od zawsze byl Islam".

                          > PISALAM GDZIE INDZIEJ, ZE JESTEM KULTUROZNAWCA-SOCJOLOGIEM, PRACUJACYM W
                          > ZESPOLE BADACZY BRYTYJSKICH NAD PEWNYMI PROBLEMAMI MNIEJSZOSCI ETNICZNYCH.
                          MAM
                          > KOLEGOW I KOLEZANKI POCHODZENIA PAKISTANSKIEGO ITP.

                          Podaj prosze adres tego zespolu. Chetnie podeslalbym twoim kolegom i
                          kolezankom" kilka Twoich oryginalnych mysli.... zupelnie bezplatnie i
                          bezinteresownie. Np. te o tych sasiadach "brudasach" i "leniach", ktorych nikt
                          nie chce albo te inne o "Islamie", ktory "taki wlasnie byl".



                          > TRUDNO W SAMOBOJCZYCH ZAMACHACH TERRORYSTYCZNYCH WIDZIEC COKOLWIEK WIECEJ
                          > NIZLI TERRORYZM.

                          Oczywiscie. Gdybys nie byla tak wasko zamknieta w swiecie swojego "irytujacego
                          ETNOCENTRYZMU" dostrzeglabys gleboka desperacje i najzwyklejszy przejaw innej
                          kultury, ktory Europejczykom nawet wcale nie jest tak odlegly.
                          Bojownikow-samobojcow i w naszej kulturze jest dosyc. Trzeba tylko to wiedziec,
                          byc choc troche otawrtym i nie byc jednym: ZASNIDZIALYM; PRYMITYWNYM RASISTA.

                          > I MOJ PRAWDZIWY, NIE ZAS WIECOWY, HUMANIZM NIE POZWALA MI DOSZUKIWAC SIE W
                          > TERRORYZMIE WARTOSCI "WYZSZYCH".

                          Ktos taki jak Ty nie powinien raczej brac w usta slowa "humanizm". Gdybys
                          sprobowala zrozumiec podloza tego "terroryzmu" to doszukalabys sie moze nie
                          wartosci "wyzszych" ale zwyklej ludzkiej desperacji i krancowej bezsilnosci.

                          > A GDZIE JA UZYLAM SLOWA "BARBARZYNSTWO"? PO PIERWSZE, JAKO KULTUROZNAWCA
                          > KULTUR NIE WARTOSCIUJE, NIE USTAWIAM ICH NA HIERARCHICZNEJ DRABINCE,
                          > ZWLASZCZA XIX W. TEORII EWOLUCJI.

                          ha ha ha.... Nie. ty tylko piszesz o "terrorystach", "brudasach" i "leniach".
                          I zapewne nie tylko ale nie chce mi sie szukac.

                          > PO DRUGIE: NIE DOPISUJ MI SWOICH PRAWD POTOCZNYCH I
                          > OBIEGOWYCH, NIE WKLADAJ W MOJE USTA TEGO, CO TY BYS PRAGNAL, BYM POWIEDZIALA.
                          > BY POTWIERDZIC WLASNE MITY!!!

                          Ja tylko tlumacze, to, co ludzie Twojego pokroju artykuluja. Jestem przekonany,
                          ze bez trudu znalazlbym w Twoich wypowiedziach dystarczajaco duzo opinii, ktore
                          nie zasluguja nawet na miano "prawd potocznych" :o)


                          > WYBACZ, ALE JAKO BIALA, EUROPEJKA I CHRZECIJANKA NIE IDENTYFIKUJE SIE ANI Z
                          > PALESTYNA, ANI TYM BARDZIEJ Z ORTODOKSYJNYM ISLAMEM I ORGANIZACJAMI
                          > TERRORYSTOW SAMOBOJCOW. TWOJA SPRAWA, JESLI WYBRALES PUNKT WIDZENIA HAMASU

                          Zdziwilbym sie, gdyby osoba na twoim poziomie "zakwalifikowala" mnie inaczej.
                          Nie wiele by sie tutaj zdalo wskazac Ci miejsca, gdzie wyraznie pisze o
                          terroryzmie palestynskim.
                          niech Ci bedzie: wybralem "punkt widzenia Hamasu" - bo pisze o dzieciach, ktore
                          niektorzy nazywaja i traktuja jako "terrorysci".

                          > NIE BREDZ. CI CHLOPCY BYLI 14-15 LETNI,

                          Tak wlasnie jak chlopcy palestynscy rzucajacy kamieniami w czolgi...
                          i rozstrzeliwani za to przez "zolnierzy" izraelskich.

                          > MOGLI ZGINAC I GINELI,

                          Wlasnie. Jak przyslowiowe muchy. ich dowodcy wysylali ich na pewna smierc,
                          tyle, ze towarzyszacy rytual byl nieco inny ale nienawisc taka sama.

                          > ALE IDAC DO BOJU ZAKLADALI (O CO W TAK MLODYM WIEKU LATWO) ZE NIE DADZA SIE
                          > ZABIC.

                          Jakie szanse przezycia mieli stojac na barykadzie naprzeciw "tygrysa"? 1:10?
                          1:100? To rzeczywiscie "wiecej" od zera.

                          > ONI RZUCALI BUTELKA Z BENZYNA, JAK ICH ROWIESNICY DZISIAJ W BELFASCIE, NIE
                          > ZAS NACISKALI NA PRZYCISK ZAPALNIKA NA OPASUJACYM ICH, FASZEROWANYM
                          > MATERIALEM WYBUCHOWYM, PASIE. TO ISTOTNA ROZNICA.

                          Nie. To jedynie roznica w technice walki bedaca wynikiem (nie az tak istotnych)
                          roznic kulturowych. W Warszawie na zabicie jednego Niemca musialo przypasc
                          kilkudziesieciu zabitych Polakow. Paletynczycy robia prostszy rachunek. Na
                          jednego zabitego Palestynczyka przypada kilku lub kilkunastu izraelczykow. Nic
                          nowego, tez w historii Europejskiej. Doinformuj sie, to znajdziesz odpowiednie
                          przyklady. W "samobojczych" atakch byly poswiecane nie jednostki ale cale
                          dywizje. Przypadki samobojczych atakow lub aktow byly w czasie II WS na
                          porzadku dziennym. Nawet w Polsce.

                          > ROZNICA JEST NAWET EUROPEJSKIE "NIE DAC SIE WZIAC ZYWCEM".

                          No i co? Roznica kultur, o ktorej mowie. Nic innego. Bardzo chcialbys, zeby
                          byli tacy jak ty ale tak biedna nieoczytana kobieto nie jest i nie bedzie.

                          • patriota Dodatek dla "fachowca od kultury i spoleczenstwa" 13.08.03, 16:18
                            patriota napisał:

                            > > ONI RZUCALI BUTELKA Z BENZYNA, JAK ICH ROWIESNICY DZISIAJ W BELFASCIE, NIE
                            > > ZAS NACISKALI NA PRZYCISK ZAPALNIKA NA OPASUJACYM ICH, FASZEROWANYM
                            > > MATERIALEM WYBUCHOWYM, PASIE. TO ISTOTNA ROZNICA.

                            Istotna roznica, Ty "fachowcu od kultury (jakiej??) i spoleczenstwa" polega na
                            tym, ze chlopcy rzucajacy w Belfascie kamienie albo butelki z benzyna na
                            samochody policyjne nie musza obawiac sie o swoje zycie.

                            Chlopcy rzucajacy kamienie i butelki z benzyna w czolgi w Palestynie musza tak
                            samo liczyc sie ze strzalem ostra amunicja w glowe jak chlopcy rzucajacy
                            kamieniami i butelkami z benzyna w czolgi w okupowanej (przez HITLEROWCOW)
                            Warszawie.
                          • Gość: muzg.komuszy oby byla to ostatnia odpowiedz, tepy BUCU islamski IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.08.03, 22:25
                            dotrzymaj wreszcie obietnicy.

                            dalej bedziesz dzielil wlos na czworo i przyrownywal malutkich powstancow
                            warszawskich, ktorych nikt z doroslych nie oszukiwal, do cynicznie
                            oszukiwanych dzieci w Palestynie?
                            • patriota muzg.komuszy eksplodowal? 14.08.03, 09:26
                              Dlaczego?
                              Co z muzgiem.niemieckim, w ktory miales sie przeobrazic? Nawet na tyle Cie nie
                              stac? Widzisz? Mowilem przeciez, ze muzg.komuszy jest muzgiem komuszym i
                              muzgiem komuszym zostanie do konca zycia.

                              Poprobuj dalej, bez logowania, ze swoim IP niejakiej (id) jotki :o)

                              Wszystko Ci trzeba objasniac. Jak malemu dziecku.


                              • muzg.komuszy niejaki patriota uczy w szkolach milosci 14.08.03, 09:44
                                W szkolach palestynskich niejaki patriota (Arafata, rzecz jasna)
                                uczy dzieci palestynskie milosci.
                                Nauka ta wyglada tak: podkladanie bomb pod Zydow jest dozwolone, gdyz wszyscy
                                Zydzi, wlaczywszy niemowlakow, to potencjalni zolnierze.
                                Strzelanie w odwiecie przez Izrael do Palestynczykow,
                                to naturalnie opdpowiedzialnosc zbiorowa.
                                Wymagajaca potepienia przez ONZ.

                                Twoja szczerosc argumentacji tu na forum dorownuje szczerosci Twojego nicka.
                                Ale posmiac sie mozna.
                                Umiesz robic sam bomby i podkladac, czy uczysz tego tez Twoje dzieci
                                w tej szkole w Ramallah?,
                                • patriota i ciagle jeszcze muzg.komuszy a nie .niemiecki? 14.08.03, 09:55
                                  impotent to czlowiek, ktory by chcial ale nie moze.
                                  Genau wie Du, jotka :o)
                                  Tak jak przewidzialem.

                                  Twoje popiskiwanie jest zalosne.
                                  • muzg.komuszy bycie muzgiem.niemieckim 14.08.03, 10:29
                                    nie interesuje mnie.
                                    podszywanie sie pod patriote polskiego,
                                    gdy jest sie patriota arabskim,
                                    to klamstwo.

                                    Oszuscie zalosny.
                                    • patriota ...ci sie nie udaje, choc bardzo bys chcial :o) 14.08.03, 12:02
                                      muzg.komuszy napisała:

                                      > nie interesuje mnie.

                                      mimo, ze tak to goraco oferowalas? Moze gdy przesle Ci Password? :o)

                                      > podszywanie sie pod patriote polskiego,
                                      > gdy jest sie patriota arabskim,
                                      > to klamstwo.

                                      bla bla bla... mowilem, zebys nie popiskiwal bo mozesz najwyzej kogos wzruszyc
                                      wlasna nieporadnoscia.
                                      • muzg.komuszy alez nic nie chce! 14.08.03, 12:19
                                        1. nie popiskuj w ogole, bo nie a takiej potrzeby.
                                        2. mylisz sie sadzac, ze kiedykolwiek, cokolwiek,
                                        mozna by od Ciebie cos chciec.

                                        wystarczy sie posmiac z twoich zalosno-kretackich tekstow!!
            • gabrielacasey Wiem, ze mam racje. I dlatego patriote islamskiego 13.08.03, 11:26
              to boli - szkola janczarow i tradycja jihad.
            • Gość: piekny lolo dlaczego? IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.03, 12:44
              Pytanie prywatne. Dlaczego nazwales sie "muzg komuszy" i to przez "u" otwarte?
              • gabrielacasey Chyba to na twoja czesc, piekny lolu!!! 13.08.03, 12:45
                • Gość: piekny lolo Re: Chyba to na twoja czesc, piekny lolu!!! IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.03, 12:50
                  czyz ty nie masz innych zajec jak pisac glupoty na forum dzien i noc? poszukaj
                  sobie chlopa nie ci czasami dupsko zrabie i za kudly poszarpie a twoj swiat
                  bedzie ok. wierz mi!
                  • gabrielacasey tY JESTES AUTOREM NIEWARYGODNYCH BZDUR, BO BRAK CI 13.08.03, 13:52
                    WIEDZY. I MOZGU. OBOJETNIE PRZEZ "U" CZY"O". NIE POTRAFISZ JEDNEGO ZDANIA
                    SKLECIC NA TEMAT ZADNEJ PUBLIKACJI WYBORCZEJ, ZADNEGO Z PORUSZANYCH ZAGADNIEN
                    CZY PROBLEMOW. I DLATEGO BOLI CIE, ZE KTOS MA COKOLWIEK DO POWIEDZENIA. I TWA
                    NISKA, PRYMITYWNA ZAWISC, KOMPLEKSY MALEGO TLUKA, ZMUSZAJA CIE
                    DO "DYSKU5TOWANIA" PRZY POMOCY ARGUMENTA AD PERSONAM.
                    #
                    NIE TWOJ BIZNES, ALE JESTEM MEZATKA OD PRAWIE 10 LAT, DWOJE DZIECI.
                    • Gość: piekny lolo Re: tY JESTES AUTOREM NIEWARYGODNYCH BZDUR, BO BR IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.03, 23:52
                      gabrielacasey napisała:

                      > WIEDZY. I MOZGU. OBOJETNIE PRZEZ "U" CZY"O". NIE POTRAFISZ JEDNEGO ZDANIA
                      > SKLECIC NA TEMAT ZADNEJ PUBLIKACJI WYBORCZEJ, ZADNEGO Z PORUSZANYCH
                      ZAGADNIEN
                      > CZY PROBLEMOW. I DLATEGO BOLI CIE, ZE KTOS MA COKOLWIEK DO POWIEDZENIA. I
                      TWA
                      > NISKA, PRYMITYWNA ZAWISC, KOMPLEKSY MALEGO TLUKA, ZMUSZAJA CIE
                      > DO "DYSKU5TOWANIA" PRZY POMOCY ARGUMENTA AD PERSONAM.
                      > #
                      > NIE TWOJ BIZNES, ALE JESTEM MEZATKA OD PRAWIE 10 LAT, DWOJE DZIECI.

                      No to chyba stary cie wcale nie wali ani w dupe ani w leb i mamy tego efekty
                      tu na forum.
              • patriota Re: dlatego 13.08.03, 13:09
                Gość portalu: piekny lolo napisał(a):

                > Pytanie prywatne. Dlaczego nazwales sie "muzg komuszy" i to przez "u" otwarte?

                Poniewaz ona (to jest ona) jest w rzeczy samej muzgiem komuszym a otwarte
                "u" do zludzenia przypomina... nocnik.

                To taka mala wskazowka na zawartosc..... "muzgu komuszego".
                • gabrielacasey DLACZEGO nienawidzisz Zydow i Izraela? 13.08.03, 13:56
                  • patriota DLACZEGO jestes tak ograniczona i nie rozumiesz.. 13.08.03, 14:36
                    ... i to w ZAB tego, o czym pisze?
                • muzg.komuszy utwartosc paruje za bardzo? 13.08.03, 16:37
                  ta Twoja "utwartosc" na poglady innych?
                  zaloz sobie ten nocnik na glowe.
                  bedzie lepiej, jak Ci sie pod deklem Troche zakisi,
                  zamiast parowac.

                  Taka sama nienawisc u obu stron?
                  Zydow do Palestynczykow,
                  jak i Palestynczykow do Zydow?

                  jestem GLUPEM, czy prowokatorem?

                  • patriota czym jest muzg.komuszy? 13.08.03, 17:30
                    muzg.komuszy napisała:

                    > jestem GLUPEM, czy prowokatorem?

                    A to juz nie wiem czym szanowna Pani jest bo szanowna Pania za malo znam.
                    Na bycie prowokatorem potrzeba troche grypsu i dlatego wedlug mnie moze byc
                    Pani raczej tylko tym pierwszym. :o)
              • muzg.komuszy na twoje zyczenie, moge byc 13.08.03, 16:32
                od jutra: muzg.niemiecki

                muzg otwarty na wszystkie poglady.
                pasuje
                • patriota nie, nawet tyle nie mozesz bo jestes mug.komuszy 13.08.03, 17:32
                  muzg.komuszy napisała:

                  > na twoje zyczenie, moge byc od jutra: muzg.niemiecki

                  Prosze bardzo ale muzgi.komusze - jak to muzgi komusze - maja niestety to do
                  siebie, ze sa zbyt ograniczone i dlatego nigdy nie udaje im sie to, co
                  obiecuja.
                  Szanowna Pani jest ORYGINALNYM muzgiem.komuszym i jako taka niezdolna do
                  metamorfozy w muzg.niemiecki.

                  Brzmi gorzko ale jest prawda. :o)
                  • muzg.komuszy piekna lola, szkoda, ze taka niepodmyta 13.08.03, 21:15
                    jak ty jestes taka piekna lola , za jaka sie podajesz
                    to ja, w ramach akcji popierania LESBIJSTWA w swiecie nieodzalowanego proroka
                    nawet w tobie sie zakocham, ty patriotko palestynska i bedzie super!

                    Wiesz, jak bedzie fajnie, jak sie na osiolkach poscigamy!

                    A wujek SAM nam osobiscie ordery wreczy!

                • Gość: piekny lolo Re: na twoje zyczenie, moge byc IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.03, 23:47
                  muzg.komuszy napisała:

                  > od jutra: muzg.niemiecki
                  >
                  > muzg otwarty na wszystkie poglady.
                  > pasuje

                  Tak tez myslelem, ze "muzg" otwarty na wszystko ale nie wiem czy zauwazyles-
                  (las), ze ktos ci w tem twoj otwarty MUZG nasral. Walnol takiego klocka, ze
                  hej. Taka mala dobra rada tak na boku. Podobno jak ktos ma nasrane w glowie to
                  trzeba to jeszcze przemieszac. Powodzenia.
          • Gość: dana33 Re: Pedofilami i to psychopatycznymi nazwij RODZI IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 11:54
            patriota napisał:

            > gabrielacasey napisała:
            >
            > > tych indoktrynowanych od kolebki dzieciakow.
            >
            > Powiedz to tym, ktorzy te dzieci okreslaja mianem "mordercy" lub "terrorysty".
            >
            > > Chodowla Janczarow. Ale taki "od zawsze" byl Islam.
            >
            > Oczywiscie. Islam "od zawsze" byl zly i wszystkiemu winien. Tak samo z reszta
            > jak i cyklisci.

            nu, nie patrioto, wymysl inne slowo: cyklisci naleza do zydow.
            • patriota Re: Pedofilami i to psychopatycznymi nazwij RODZI 13.08.03, 11:57
              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > nu, nie patrioto, wymysl inne slowo: cyklisci naleza do zydow.

              Pewnie mi znow nie uwierzysz ale jestem cyklista i mimo to nie jestem Zydem.
              • Gość: dana33 Re: Pedofilami i to psychopatycznymi nazwij RODZI IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 13:14
                patriota napisał:

                > Gość portalu: dana33 napisał(a):
                >
                > > nu, nie patrioto, wymysl inne slowo: cyklisci naleza do zydow.
                >
                > Pewnie mi znow nie uwierzysz ale jestem cyklista i mimo to nie jestem Zydem.

                nu, bogu dzieki.
    • fredzio54 Re: 8-LETNI TERRORYSCI 13.08.03, 10:34
      Kazdy Arab jest terrorysta winny i oskarzony tylko jak sad potwierdzi cos innego
      no arabs no terror
      proponje wyjazd z siwrej ziemi wszytkich arabow place z bilet autokarny do
      amman kair albo dameszek
    • besciak Nazywaja ich po imieniu 13.08.03, 10:58
      a zal mozna miec tylko i wylacznie do ich rodzicow. Kochane dzieci nazywa sie w
      rozmaitych nazwach. Jedni nazywaja ich bochaterzy, inni mordercy, a jeszcze
      inni terrorysci.

      Ten sam program opisywany byl w szwedzkich gazetach.

      www.bridgesforpeace.com/publications/dispatch/betweenthelines/Article-30.html
      • besciak ... 13.08.03, 11:04
        tu masz jeszcze kilka linkow

        www.pmo.gov.il/english/nave/opening.html
        www.cnsnews.com/ForeignBureaus/archive/200107/For20010723d.html
        www.adl.org/presrele/IslME_62/4153_62.asp
        itd itd
        • Gość: dana33 do patrioty, glownego propgagandzisty terroryzmu IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 12:45
          nu, to musz jeszcze ode mnie pare obrazkow:

          phantom.urbis.net.il/terror/theater/ArabianChildrens2.html
          a tu specjalnie wymowne:

          www.factsofisrael.com/load.php?
          p=www.factsofisrael.com/blog/archives/000297.html

          • patriota do dany, glownej propgagandzistki terroru 13.08.03, 13:18
            Udalo mi sie otworzyc tylko ten dolny link i doprawdy wzruszylem sie do lez:

            Tak piekne, tak obrazowe... WSTRETNA kilkuletnia palestynska dziewczynka
            OWINIETA w atrape z bombami naprzeciw niemowlaka z PRZYKLEJONYM do jego glowki
            napisem "Peace"... oczywiscie pod gwiazda Dawida, zeby nie bylo watpliwosci :o)

            No dana, jak teraz jeszcze ktos ci nie wierzy, ze Izraelczycy pragna tylko
            pokoju a Palestynczycy nawet ci najmniejsi to bezwzgledne maszyny do mordowania
            tych slodkich niemowlat.... :o)

            To nawet lepsze niz te obrazki ze "Stürmera", gdzie tak chetnie w identyczny
            sposob zestawiano zdjecia aryjskich blond-chlopcow z bezzebnymi, brudnymi
            zydowskimi podludzmi.

            Oj dana, dana... jaka ty pijana.

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=7401864&a=7427276
            • fredzio54 Do Patriota glownej propgagandzistek Arabs terroru 13.08.03, 13:28
              Patriota dalczego sie przestwaiasz jako polak
              ruch ja kalb ruch ja iben szarbuta rab chantarisz ! compri !
              tam gdzie arabstwo tam rzadzi terror handel kobietami narkotiki
              i wszytkie zarazy swiata.
              No Arabs no problem
              w Jakim prawie zyjesz w Polsce ?! Achmed
            • wtracalski Re: do dany, glownej propgagandzistki terroru 13.08.03, 13:32
              patriota napisał:

              > Udalo mi sie otworzyc tylko ten dolny link i doprawdy wzruszylem sie do lez:
              >
              > Tak piekne, tak obrazowe... WSTRETNA kilkuletnia palestynska dziewczynka
              > OWINIETA w atrape z bombami naprzeciw niemowlaka z PRZYKLEJONYM do jego
              glowki
              > napisem "Peace"... oczywiscie pod gwiazda Dawida, zeby nie bylo
              watpliwosci :o)
              >
              > No dana, jak teraz jeszcze ktos ci nie wierzy, ze Izraelczycy pragna tylko
              > pokoju a Palestynczycy nawet ci najmniejsi to bezwzgledne maszyny do
              mordowania
              >
              > tych slodkich niemowlat.... :o)
              >
              > To nawet lepsze niz te obrazki ze "Stürmera", gdzie tak chetnie w identyczny
              > sposob zestawiano zdjecia aryjskich blond-chlopcow z bezzebnymi, brudnymi
              > zydowskimi podludzmi.
              >
              > Oj dana, dana... jaka ty pijana.
              >
              > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=7401864&a=7427276

              No przyznasz chyba, patrioto, ze palestynskie przedszkola i szkoly podstawowe
              sa cwiczebnymi obozami wojskowymi. Czyzbym sie mylil?
              • patriota Re: do dany, glownej propgagandzistki terroru 13.08.03, 13:38
                wtracalski napisał:

                > No przyznasz chyba, patrioto, ze palestynskie przedszkola i szkoly podstawowe
                > sa cwiczebnymi obozami wojskowymi. Czyzbym sie mylil?

                I to oczywiscie jest wina tych dzieci. Dlatego pochwalasz nazywanie
                ich "terrorystami". Czyzbym sie mylil?

                • wtracalski Re: do dany, glownej propgagandzistki terroru 13.08.03, 13:55
                  patriota napisał:

                  > wtracalski napisał:
                  >
                  > > No przyznasz chyba, patrioto, ze palestynskie przedszkola i szkoly podstaw
                  > owe
                  > > sa cwiczebnymi obozami wojskowymi. Czyzbym sie mylil?
                  >
                  > I to oczywiscie jest wina tych dzieci. Dlatego pochwalasz nazywanie
                  > ich "terrorystami". Czyzbym sie mylil?
                  >

                  Jeszcze jak sie mylisz. To absolutnie nie jest ich wina, lecz ich rodzicow.
                  Przedtem zapronowalem nazywac takie dziaci dzieciorystami. Teraz proponuje ich
                  rodzicow nazywac "terrodzicami". Przyjmujesz?
                  Wtr.
            • Gość: dana33 do plagiatora IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 13:37
              patriota napisał:

              > Udalo mi sie otworzyc tylko ten dolny link i doprawdy wzruszylem sie do lez:
              >
              ah ah, tylko dolny link ci sie udalo, ale to dziwne, bo ten gorny sie swietnie
              otwiera, ale masz go tu jeszcze raz:

              phantom.urbis.net.il/terror/theater/ArabianChildrens2.html
              a tu masz jeszcze cos:
              masada2000.org/ramallah.html
              a tu "universytet" palestynski:
              www.idf.il/newsite/english/alnajah/alnajah.stm
              i tak malo fantazji, ze musisz mnie plagiatowac? nu nu....
              • patriota Re: do plagiatora 13.08.03, 13:51
                Nie wiem, kto ma byc tym "plagiatorem" i dlaczego? Ty dana, ze tak wiernie
                kopiujesz metody najglupszych hitlerowcow? Jestes z tego dumna?

                I co chcesz powiedziec tymi linkami? Widac na nich doroslych Palestynczykow
                cwiczacych dzieci w strzelaniu. Na innych zdjeciach widac zmasakrowane ofiary
                terrorystow palestynskich. I co?

                Czy chcesz powiedziec, ze dzieci palestynskie sa jednak "terrorystami"?
                Poniewaz wyrastaja w srodowisku, ktore wciaga je w spirale nienawisci i
                fanatyzmu identycznego po obu stronach?

                No to powiedz (powtorz) to a nie podsylaj kolejnych linkow, z ktorych nic a nic
                nie wynika poza tym, ze palestynskie dzieci wyrastaja w piekle bezsensownego
                konfliktu izraelsko-palestynskiego, ktorego sa ofiarami!
                • Gość: dana33 Re: do plagiatora IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 13:55
                  patriota napisał:

                  > Nie wiem, kto ma byc tym "plagiatorem" i dlaczego? Ty dana, ze tak wiernie
                  > kopiujesz metody najglupszych hitlerowcow? Jestes z tego dumna?
                  >
                  > I co chcesz powiedziec tymi linkami? Widac na nich doroslych Palestynczykow
                  > cwiczacych dzieci w strzelaniu. Na innych zdjeciach widac zmasakrowane ofiary
                  > terrorystow palestynskich. I co?
                  >
                  > Czy chcesz powiedziec, ze dzieci palestynskie sa jednak "terrorystami"?
                  > Poniewaz wyrastaja w srodowisku, ktore wciaga je w spirale nienawisci i
                  > fanatyzmu identycznego po obu stronach?
                  >
                  > No to powiedz (powtorz) to a nie podsylaj kolejnych linkow, z ktorych nic a
                  nic
                  >
                  > nie wynika poza tym, ze palestynskie dzieci wyrastaja w piekle bezsensownego
                  > konfliktu izraelsko-palestynskiego, ktorego sa ofiarami!

                  nu, ty cos strasznie duzo razy ostatnio albo nie wiesz, albo nie mzoesz. wiec
                  przestan ve zehu! masz zabagniony mozg. tak prawde mowiac, to sobie mysl co
                  chcesz, ani nie jestes w stanie myslec objektywnie, ani nic cie przekonac nie
                  moze, ze gdzies sie mylisz. a poniewaz na szczescie nie jestesmy od ciebie
                  zalezni, to sobie mysl dalej co chcesz. w koncu sie obudzisz z twoich mrzonek.
                • gabrielacasey Powiedz od razu, ze holocaust wymyslili Zydzi 13.08.03, 14:06
                  zamiast bawic sie w kiepskiego demagoga.
                  Bo kazdy rodzic wie (a ile ty masz dziatek?), ze tak wychowywane dzieciaki beda
                  terrorystami. A gdy w miedzyczasie nastanie pokoj, to beda bandytami. A jesli
                  ktos w czasie tego pokoju sie nimi zajmie, to bedzie mial wiele pracy i bedzie
                  potrzebowal wiele cierpliwosci, by te dzieciaki, ktorym squrwiele z Hamasu etc.
                  wypaczyly osobowosci przywrocic ludzkosci i spoleczenstwu.
                  • patriota Re: Powiedz sama 13.08.03, 14:32
                    gabrielacasey napisała:

                    > zamiast bawic sie w kiepskiego demagoga.
                    > Bo kazdy rodzic wie (a ile ty masz dziatek?), ze tak wychowywane dzieciaki
                    < beda terrorystami. A gdy w miedzyczasie nastanie pokoj, to beda bandytami.

                    Kogo masz na mysli? "Zolnierza" izraelskiego dokonujacego egzekucji bezbronnego
                    dziecka lub kobiety palestynskiej? Czy moze innego "zolnierza" walacego rakieta
                    w przejscie dla pieszych w srodku miasta?

                    Ci terrorysci tez byli kiedys dziecmi i ktos wpoil im ich nienawisc i
                    rzemioslo... ale kto i jak? Nie trzeba owijac dzieci w atrapy bomb, zeby
                    wychowac ich na terrorystow.
                • Gość: dana33 Re: do plagiatora IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 14:08
                  patriota napisał:

                  > Nie wiem, kto ma byc tym "plagiatorem" i dlaczego? Ty dana, ze tak wiernie
                  > kopiujesz metody najglupszych hitlerowcow? Jestes z tego dumna?
                  >
                  > I co chcesz powiedziec tymi linkami? Widac na nich doroslych Palestynczykow
                  > cwiczacych dzieci w strzelaniu. Na innych zdjeciach widac zmasakrowane ofiary
                  > terrorystow palestynskich. I co?
                  >
                  > Czy chcesz powiedziec, ze dzieci palestynskie sa jednak "terrorystami"?
                  > Poniewaz wyrastaja w srodowisku, ktore wciaga je w spirale nienawisci i
                  > fanatyzmu identycznego po obu stronach?
                  >
                  > No to powiedz (powtorz) to a nie podsylaj kolejnych linkow, z ktorych nic a
                  nic
                  >
                  > nie wynika poza tym, ze palestynskie dzieci wyrastaja w piekle bezsensownego
                  > konfliktu izraelsko-palestynskiego, ktorego sa ofiarami!

                  a tak na zakonczenie, to wiesz jak to sie dzieje, ze israelskie dzieci, ktore
                  przeciez tez "wyrastaja w piekle bezsensownego konfliktu izraelsko-
                  palestynskiego, ktorego sa ofiarami!" nie sa cwiczone na wysadzanie sie w
                  autobusach arabskich? ja ci powiem: bo mu je lepiej wychowujemy, z szacunkiem
                  dla zycia ludzkiego i bez nienawisci do arabow.
                  • patriota Re: do plagiatorki 13.08.03, 14:35
                    Gość portalu: dana33 napisał(a):

                    > a tak na zakonczenie, to wiesz jak to sie dzieje, ze israelskie dzieci, ktore
                    > przeciez tez "wyrastaja w piekle bezsensownego konfliktu izraelsko-
                    > palestynskiego, ktorego sa ofiarami!" nie sa cwiczone na wysadzanie sie w
                    > autobusach arabskich? ja ci powiem: bo mu je lepiej wychowujemy, z szacunkiem
                    > dla zycia ludzkiego i bez nienawisci do arabow.

                    To ci "zolnierze" izraelscy, ktorzy strzelaja rakietami na oslep w srodek
                    skrzyzowania w ozywionym miescie, ci, ktorzy strzelaja do bezbronnych dzieci i
                    kobiet, ci ktorzy pakuja 200 pociskow w jednego czlowieka (!) sa zapewne nie
                    Zydami tylko przebranymi w mundury izraelskie palestynczykami - tylko na
                    opak :o)
                    • Gość: dana33 do zaslepionego IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 14:40
                      patriota napisał:

                      > Gość portalu: dana33 napisał(a):
                      >
                      > > a tak na zakonczenie, to wiesz jak to sie dzieje, ze israelskie dzieci, kt
                      > ore
                      > > przeciez tez "wyrastaja w piekle bezsensownego konfliktu izraelsko-
                      > > palestynskiego, ktorego sa ofiarami!" nie sa cwiczone na wysadzanie sie w
                      > > autobusach arabskich? ja ci powiem: bo mu je lepiej wychowujemy, z szacunk
                      > iem
                      > > dla zycia ludzkiego i bez nienawisci do arabow.
                      >
                      > To ci "zolnierze" izraelscy, ktorzy strzelaja rakietami na oslep w srodek
                      > skrzyzowania w ozywionym miescie, ci, ktorzy strzelaja do bezbronnych dzieci
                      i
                      > kobiet, ci ktorzy pakuja 200 pociskow w jednego czlowieka (!) sa zapewne nie
                      > Zydami tylko przebranymi w mundury izraelskie palestynczykami - tylko na
                      > opak :o)

                      idioty, ty nie masz pojecia, jak by to wygladalo, jakbysmy zachowywali sie tak
                      jak oni. ty po prostu nie znasz tej mentalnosci, a gadanie masz jak babka na
                      rynku. ciut wiecej wiedzy, nie koniecznie z www,intifada.com, potem mozesz
                      zabierac glos, bo teraz to nikt cie na powaznie nie bierze, wiesz chyba o tym,
                      nie?
                      • gabrielacasey To nie zaslepienie: on po prostu poczul sie ... 13.08.03, 16:07
                        PATRIOTA HAMASU!!! Dyskutuj sobie z Hamasem. Jako fachowiec od kultury i
                        spoleczenstwa poddalam sie po dokonaniu tegoz odkrycia pare godzin temu. Tym
                        bardziej i milej, ze CO nas obie opinia jakiegos polskiego "hamadczyka"
                        obchodzi?
                        • Gość: dana33 Re: To nie zaslepienie: on po prostu poczul sie . IP: *.adsl.actcom.co.il 13.08.03, 20:54
                          gabrielacasey napisała:

                          > PATRIOTA HAMASU!!! Dyskutuj sobie z Hamasem. Jako
                          fachowiec od kultury i
                          > spoleczenstwa poddalam sie po dokonaniu tegoz odkrycia
                          pare godzin temu. Tym
                          > bardziej i milej, ze CO nas obie opinia jakiegos
                          polskiego "hamadczyka"
                          > obchodzi?

                          :)
                      • patriota Re: do pijanej fanatyczki 13.08.03, 16:10
                        .."idiotka" mimo wszystko Cie nie nazwe.

                        Gość portalu: dana33 napisał(a):

                        > idioty, ty nie masz pojecia, jak by to wygladalo, jakbysmy zachowywali sie
                        > tak jak oni.

                        A co, zachowujecie sie moze inaczej :o)?????? Nie rozsmieszaj ludzi bo temat
                        jest powazny.

                        Macie inne metody bo jestescie uzbrojeni po zeby w najnowoczesniejsza bron ale
                        jestescie tak samo prymitywni i przepelnieni nienawiscia jak oni. Po co macie
                        wysadzac sie w powietrze, skoro USA zaopatruje was w nowoczesne helikoptery i
                        rakiety? Zamachy samobojcze to metody biedakow i desperatow. Nie bij nowych
                        rekordow zaklamania.

                        Gdyby bylo inaczej, to ofiar intyfady byloby bez porownania wiecej po waszej
                        stronie. O dziwo jest przeciez odwrotnie :o)

                        > ty po prostu nie znasz tej mentalnosci,

                        Ty za to ta mentalnosc posiadasz :o)

    • wtracalski Re: 8-LETNI TERRORYSCI 13.08.03, 13:26
      Rzeczywiscie, "8-letni terrorysta" brzmi dziwacznie.
      Proponuje tych 8-latkow nazywac dzieciorystami.
      Wtr.
      • Gość: dana33 Re: 8-LETNI TERRORYSCI IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 13:38
        wtracalski napisał:

        > Rzeczywiscie, "8-letni terrorysta" brzmi dziwacznie.
        > Proponuje tych 8-latkow nazywac dzieciorystami.
        > Wtr.

        bravo, kupilam! :)
    • programme A gdzie rodzice w tym dziadostwie? 13.08.03, 14:03
      Za stanu wojennego milem 10 lat. Jezdzily tam czolgi, samochody wojskowe,
      panowie chodzili z karabinami. W domu caly czas sie mowilo ze sie tego nie
      lubi, ze ci z karabinami to durnie, bandyci itd. Sluchajac tych zeczy chcac
      czy nie chcac takze ich nie lubilem. No ale jak bym wyszedl na ulice i zaczol
      zucac do nich kamieniami to by mi matka plecy przetracila!!!! Czy domyslasz
      sie czemu? Bo to jest niebezpieczne. Gina tam dzieci juz od wielu lat, i za
      te same powody. Zucal kamieniem, zolnierz myslal ze to granat no i sru w leb.
      Od wielu lat, to nie jest nowa zecz. Jak psa kopniesz dwa razy to sie nauczy.
      Gdzie sa rodzice w tym zasranym burdelu?
      A moze malutki przykladzik. Wobraz se ze jest palestynski pogrzeb. Leci pare
      tysiecy oszolomow, dra mordy, targaja nieboszczyka na desce. Wychodzi teraz
      pare zydowskich dzieci no i zaczynaj zucac kamieniami. Reszte se chyba mozesz
      wyobrazic. Czemu tego nie robia? Bo nie sa glupie i maja madrych rodzicow.

      A teraz ide zobzczyc czy mi czasem dzieci nie bawia sie za blisko ulicy.
      Pozdrawiam.
      • Gość: dana33 Re: A gdzie rodzice w tym dziadostwie? IP: *.bb.netvision.net.il 13.08.03, 14:20
        programme napisał:

        > Za stanu wojennego milem 10 lat. Jezdzily tam czolgi, samochody wojskowe,
        > panowie chodzili z karabinami. W domu caly czas sie mowilo ze sie tego nie
        > lubi, ze ci z karabinami to durnie, bandyci itd. Sluchajac tych zeczy chcac
        > czy nie chcac takze ich nie lubilem. No ale jak bym wyszedl na ulice i
        zaczol
        > zucac do nich kamieniami to by mi matka plecy przetracila!!!! Czy domyslasz
        > sie czemu? Bo to jest niebezpieczne. Gina tam dzieci juz od wielu lat, i za
        > te same powody. Zucal kamieniem, zolnierz myslal ze to granat no i sru w
        leb.
        >
        > Od wielu lat, to nie jest nowa zecz. Jak psa kopniesz dwa razy to sie
        nauczy.
        > Gdzie sa rodzice w tym zasranym burdelu?
        > A moze malutki przykladzik. Wobraz se ze jest palestynski pogrzeb. Leci
        pare
        > tysiecy oszolomow, dra mordy, targaja nieboszczyka na desce. Wychodzi teraz
        > pare zydowskich dzieci no i zaczynaj zucac kamieniami. Reszte se chyba
        mozesz
        > wyobrazic. Czemu tego nie robia? Bo nie sa glupie i maja madrych rodzicow.
        >
        > A teraz ide zobzczyc czy mi czasem dzieci nie bawia sie za blisko ulicy.
        > Pozdrawiam.

        nu, wlasnie. kazde slowo prawda. juz o tym pisalam. nu, ale zawsze prosciej i
        wygodniej zrzucic wine na zydow zamiast pokazac palcem np rodzicow. ja moich
        tez nie posylam na demonstracje z karabinem w reku. kamieniem nawet w ptaki nie
        wolno im bylo rzucac. jak sie mowi, co kraj to obyczaj, tylko za wszystko
        trzeba placic. :)
    • puls Gowniarz dostal baty ,mamusia stracila 25 000$.... 13.08.03, 14:05


      ~~Czytaj_Dziecko-Bomba_rozmyslilo_sie_ucieklo_do_m


      MAMUSI .
      Tak terrorysci palestynscy ,namawiaja ,zmuszaja dzieci 12-14 letnie do
      popelnienia samobojstwa bombowego .

      www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=27365
      www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=27365


    • Gość: Tomek44 bez komentarza IP: 213.8.97.* 13.08.03, 14:21

      www.pmw.org.il/new/ASK%20FOR%20DEATH.htm
      • Gość: Tomek44 Re: bez komentarza IP: 213.8.97.* 13.08.03, 14:28
        Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

        >
        > www.pmw.org.il/new/ASK%20FOR%20DEATH.htm

        Tak wyglada propaganda. Pod tym wzgledem nawet im do piet nie siegamy.
        • werw Re: bez komentarza 13.08.03, 20:17
          Tomek, kiedy przypada Pesach?
          • Gość: dana33 Re: bez komentarza IP: *.adsl.actcom.co.il 13.08.03, 20:57
            werw napisała:

            > Tomek, kiedy przypada Pesach?

            nu, tomek pewno zajety, wiec ja ci odppowiem (chyba ci
            wszystko jedno, nie?)
            erev pesach 5 kwietnia 2004 wieczorem. a co, bedziesz w
            eretz?
            • werw Re: bez komentarza 13.08.03, 21:43
              Gość portalu: dana33 napisał(a):

              > werw napisała:
              >
              > > Tomek, kiedy przypada Pesach?
              >
              > nu, tomek pewno zajety, wiec ja ci odppowiem (chyba ci
              > wszystko jedno, nie?)
              > erev pesach 5 kwietnia 2004 wieczorem. a co, bedziesz w
              > eretz?

              Są tacy, co wyjeżdzają w tym czasie do Polski - nie chcę więc przyjechać
              właśnie wtedy.
          • Gość: Tomek44 Re: bez komentarza IP: *.inter.net.il 13.08.03, 21:04
            werw napisała:

            > Tomek, kiedy przypada Pesach?
            5 kwietnia jest Seder Pesach, a konczy sie 12 kwietnia.
    • titus_flavius Re: 8-LETNI TERRORYSCI 13.08.03, 21:01
      Ave,
      nie rozumiesz mentalności talmudystów. ZGodnie z Talmudem żyd może zawsze zabić
      goja.
      T.



      patriota napisał:

      > Kim albo raczej CZYM trzeba byc, zeby wobec osmiolatka uzywac
      > terminu "terrorysta" a wobec 4-latka "morderca"? Co trzeba miec w glowie,
      > jakim impotentem emocjonalnym trzeba byc, zeby pisac cos takiego jako kobieta
      > (chyba) i jeszcze zaciekle bronic czegos tak chorego? I to jak????
      >
      > Osmiolatki rzucaja kamienimi w czolgi a "kamieniem mozna zabic" (tak samo jak
      > dlugopisem albo scyzorykiem)(!). I dlatego jest okay, jesli "zolnierz"
      > izraelski strzeli takiemu dziecku w glowe.... bo to dziecko to "terrorysta".
      >
      > Ale to jeszcze nic!.... Sterta linkow, w ktorych stoi czarno na
      > bialym: "Palestinian children DREAM of martyrdom",
      > "The USE of palestinian children in the Al-Aqsa Intifada"...
      > maja niezbicie potwierdzac to, ze palestynskie 8-latki rzeczywiscie
      > sa "terrorystami".
      >
      > Palestynskie dzieci (bo 8-latki to jeszcze dzieci!) MARZA o zostaniu
      > meczennikiem i sa (NAD)UZYWANE przez Al-Akse w Intyfadzie....
      > ...I dlatego sa "terrorystami"!
      >
      > Czy ktos przy zdrowych zmyslach, zrownowazony emocjonalnie nazywalby
      > osmiolatka marzacego o karierze gangstera "bandyta"? Czy dzieci marzace o
      > zostaniu zolnierzem to morderca? Czy w normalnym kraju 8-letnie dziecko,
      > ktore nawet dokona przestepstwa traktowane lub postrzegane jest
      > jako "bandyta", "przestepca" lub "morderca"? Nie. Bo to nieludzkie, kompletny
      > absurd i nie trzeba wcale miec dzieci, zeby wiedziec dlaczego.
      >
      > Dlaczego przedstawiciele akurat tego narodu, ktory zostal w swojej historii
      > tak potwornie doswiadczony, w 21 wieku, stosuja dokladnie to samo prymitywne
      > slownictwo i merytoryke co ich najgorsi kaci?
      >
      >
      >
      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=7352560&a=7358393
      • Gość: dana33 do cccp IP: *.adsl.actcom.co.il 13.08.03, 21:27
        "Nie mogę się doczekać. Lubię czytać fikołki. Ale od razu
        się zastrzegam - nie czytam po arabsku. Ucieknie mi zatem
        sporo z
        lokalnego kolorytu. I to, co utracone w przekladzie.

        Niestety.

        PS. Jestem teraz, zachęcony Twoim porannym przykładem, w
        całkiem niezłym humorku. I jeśli chcesz, to mogę tę
        brudnopisową wersję
        dwugłosu rozbudować. Dodam, że Ty to alt, Dana
        mezzosopran. W tle arabskie tenory i falsety, od
        osadników dochodzą poważne
        barytony. W dali, początkowo ledwie słyszalne, skrzypce i
        klarnet zwolna wchodzą w miejsce saksofonów i fagotów:
        beczenia kóz i
        porykiwania wielbłądów. Tworzą dziwną harmonię z
        uderzeniami kotłów: to dźwięki młotów wbijających pale
        pod pierwsze domy na
        malarycznych pustaciach. Nagle chór czystych sopranów, to
        wzbijające się pod niebo głosy dziewcząt niosących
        pracownikom mleko. Na
        ich tle dramatyczny e-molowy mezzosopran Dany33, ostrzega
        przed najazdem konnej bandy dzikich Beduinów. Soprany
        cichną. Wysokie
        falsetto szejka wysuwa się na pierwszy plan i przełamuje
        się z żałosnym jękiem mezzosopranu dany. Smyczki
        skrzypiec budują dramat,
        dołączają się wiolonczele, słychać słabnące głosy bębnów,
        to szejk odjeżdża z Daną przerzuconą przez łęk swego
        zdobnego srebrem
        siodła na swym arabie o cienkich pęcinach i delikatnych
        nozdrzach. Milczenie i znów soprany. Na ich tle nowy
        głos. To alt Gabrieli
        Casey, szlachetnej Brytyjki, która przybywa z pomocą
        pracownikom. Znów bębny i kornety; dżip Miss Casey rusza
        w pogoń. Biada ci
        zdradziecki Beduinie, krzyczą znów soprany, ale kotły
        zapowiadają podjęcie pracy, trzeba pracować, mimo
        wszystko, śpiewają
        barytony.

        Kurtyna.

        Koniec aktu pierwszego. "

        drogi cccp. zacytowalam cie tutaj, bo ciezko wyszukiwac
        roznych odpowiedzi w srodku dlugiego watku.
        wiec opera doskonala. jestem ciekawa, jak sie
        zachowywalam przerzucona u tego szejka na arabie z
        cienkimi pecinami (oburzylabym sie jakby peciny nie byly
        cienkie). ten konik sie nie zalamal pod moim ciezarem?
        nu, to dobrze. mezzosoprano? tu mi sie nie zgadza, bo
        glosik lekko zachrypniety przez papierochy.... natomiast
        ty wyraznie spiewasz falsetto......
        • Gość: CCCP Re: do cccp IP: *.acn.pl 13.08.03, 21:44
          Gość portalu: dana33 napisał(a):

          > "Nie mogę się doczekać. Lubię czytać fikołki. Ale od razu
          > się zastrzegam - nie czytam po arabsku. Ucieknie mi zatem
          > sporo z
          > lokalnego kolorytu. I to, co utracone w przekladzie.
          >
          > Niestety.
          >
          > PS. Jestem teraz, zachęcony Twoim porannym przykładem, w
          > całkiem niezłym humorku. I jeśli chcesz, to mogę tę
          > brudnopisową wersję
          > dwugłosu rozbudować. Dodam, że Ty to alt, Dana
          > mezzosopran. W tle arabskie tenory i falsety, od
          > osadników dochodzą poważne
          > barytony. W dali, początkowo ledwie słyszalne, skrzypce i
          > klarnet zwolna wchodzą w miejsce saksofonów i fagotów:
          > beczenia kóz i
          > porykiwania wielbłądów. Tworzą dziwną harmonię z
          > uderzeniami kotłów: to dźwięki młotów wbijających pale
          > pod pierwsze domy na
          > malarycznych pustaciach. Nagle chór czystych sopranów, to
          > wzbijające się pod niebo głosy dziewcząt niosących
          > pracownikom mleko. Na
          > ich tle dramatyczny e-molowy mezzosopran Dany33, ostrzega
          > przed najazdem konnej bandy dzikich Beduinów. Soprany
          > cichną. Wysokie
          > falsetto szejka wysuwa się na pierwszy plan i przełamuje
          > się z żałosnym jękiem mezzosopranu dany. Smyczki
          > skrzypiec budują dramat,
          > dołączają się wiolonczele, słychać słabnące głosy bębnów,
          > to szejk odjeżdża z Daną przerzuconą przez łęk swego
          > zdobnego srebrem
          > siodła na swym arabie o cienkich pęcinach i delikatnych
          > nozdrzach. Milczenie i znów soprany. Na ich tle nowy
          > głos. To alt Gabrieli
          > Casey, szlachetnej Brytyjki, która przybywa z pomocą
          > pracownikom. Znów bębny i kornety; dżip Miss Casey rusza
          > w pogoń. Biada ci
          > zdradziecki Beduinie, krzyczą znów soprany, ale kotły
          > zapowiadają podjęcie pracy, trzeba pracować, mimo
          > wszystko, śpiewają
          > barytony.
          >
          > Kurtyna.
          >
          > Koniec aktu pierwszego. "
          >
          > drogi cccp. zacytowalam cie tutaj, bo ciezko wyszukiwac
          > roznych odpowiedzi w srodku dlugiego watku.
          > wiec opera doskonala. jestem ciekawa, jak sie
          > zachowywalam przerzucona u tego szejka na arabie z
          > cienkimi pecinami (oburzylabym sie jakby peciny nie byly
          > cienkie). ten konik sie nie zalamal pod moim ciezarem?
          > nu, to dobrze. mezzosoprano? tu mi sie nie zgadza, bo
          > glosik lekko zachrypniety przez papierochy.... natomiast
          > ty wyraznie spiewasz falsetto......

          Napisalaś kiedyś, ze jesteś szatynka (z niebieskimi oczyma?) - takie panie mają w moim doświadczeniu na ogół niski głos. Ciebie oceniłem na mezzosopran. W ostatnim akcie mogę zmienić Ci tuszę (niestety, Twój typ tak ma) i głos, ale to by było na szkodę dramatowi.


          Opera jest o trudach kolonizacji pustyni - ta ogromna, pozbawiona wody malaryczna pustać poprzecinana mokradłami, diunami, i wadi sezonowych strumieni leżała gdzieś na obszarze pomiędzy Jerozolimą a Tel Avivem. Zamieszkiwały ją jedynie klany wędrownych Beduinów-poligamistów, zakochanych wszelako w piękności białych kobiet i nerwowych koni-arabów o cienkich pęcinach.

          Dalszy ciąg poświęconej sobie opery znajdziesz pod:


          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=7428734

          PS. Ja jako twórca tego dzieła oczywiście w nim nie występuję, więc rodzaj mojego głosu nie ma znaczenia, trąbalino.

          PS 2. A rzuć Ty te papierochy, sam to zrobiłem jedengo dnia 12 lat temu i jestem szczęśliwy.


        • werw Re: do cccp 13.08.03, 21:45
          Przyznaję, Cep jest zabawny w tym wątku; podobnie jak Fredzio.
      • patriota Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 09:36
        titus_flavius napisał:

        > Ave,
        > nie rozumiesz mentalności talmudystów. ZGodnie z Talmudem żyd może zawsze
        > zabić goja.
        > T.

        Czytajac "komentarze" dany albo gabrieli rzeczywiscie mozna dojsc do takiego
        wniosku. Tomek zaskoczyl mnie mimo wszystko. Przynajmniej on (mimo, ze facet)
        nie jest na tyle tepy i zezwierzecony, zeby kilkuletnie dzieci tytulowac
        jako "terrorysci" i usprawiedliwiac zabijanie ich.

        Nie wiem czy to Talmud czy po prostu najzwyklejsza bezdenna glupota i fanatyzm
        wyrosly na swiadomosci bycia wieczna ofiara. Ci ludzie sa po prostu
        bezgranicznie zaslepieni i jak napisal ow Barenboim pijani (do tej pory)
        jedynym i najwiekszym zwyciestwem Zydow w 1967 roku.

        Tutaj wiecej:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=7401864&a=7427276
        • fredzio54 Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 09:44
          patriota napisał:

          > titus_flavius napisał:
          >
          > > Ave,
          > > nie rozumiesz mentalności talmudystów. ZGodnie z Talmudem żyd może zawsze
          > > zabić goja.
          > > T.
          >
          > Czytajac "komentarze" dany albo gabrieli rzeczywiscie mozna dojsc do takiego
          > wniosku. Tomek zaskoczyl mnie mimo wszystko. Przynajmniej on (mimo, ze facet)
          > nie jest na tyle tepy i zezwierzecony, zeby kilkuletnie dzieci tytulowac
          > jako "terrorysci" i usprawiedliwiac zabijanie ich.
          >
          > Nie wiem czy to Talmud czy po prostu najzwyklejsza bezdenna glupota i
          fanatyzm
          > wyrosly na swiadomosci bycia wieczna ofiara. Ci ludzie sa po prostu
          > bezgranicznie zaslepieni i jak napisal ow Barenboim pijani (do tej pory)
          > jedynym i najwiekszym zwyciestwem Zydow w 1967 roku.
          >
          > Tutaj wiecej:
          > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=7401864&a=7427276
          Achmed pokaz mi co o zydow jest napisane w Kuranie przez tego pedofila
          muchameda zdrajca co zarzna zydow w medinie co go karmili i chowali przez
          jego "przyjaciele" z Mekki
          Dlaczego Araby wypedzili swoich Zydow do Izraela ? i to sa kolo 3 Mil dzisaj
    • goldbaum Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 11:16
      patriota napisał:

      > Kim albo raczej CZYM trzeba byc, zeby wobec osmiolatka uzywac
      > terminu "terrorysta" a wobec 4-latka "morderca"? Co trzeba miec w glowie,
      > jakim impotentem emocjonalnym trzeba byc, zeby pisac cos takiego jako kobieta
      > (chyba) i jeszcze zaciekle bronic czegos tak chorego? I to jak????

      Czeba byc Zydem-syjonista czyli Mega-faszysta. Ruscy dzieci nie ruszali. Niemcy
      mordowali na rozkaz ale sie tym brzydzili. My Zydzi-syjonisci to robimy chetnie
      i tak jest slusznie! Nawet nie trzeba dawac nam do tego rozkazow.
      • Gość: Tomek44 do patrioty i goldbauma IP: *.inter.net.il 14.08.03, 12:43
        goldbaum napisał:

        > patriota napisał:
        >
        > > Kim albo raczej CZYM trzeba byc, zeby wobec osmiolatka uzywac
        > > terminu "terrorysta" a wobec 4-latka "morderca"? Co trzeba miec w glowie,
        > > jakim impotentem emocjonalnym trzeba byc, zeby pisac cos takiego jako kobi
        > eta
        > > (chyba) i jeszcze zaciekle bronic czegos tak chorego? I to jak????
        >
        > Czeba byc Zydem-syjonista czyli Mega-faszysta. Ruscy dzieci nie ruszali.
        Niemcy
        >
        > mordowali na rozkaz ale sie tym brzydzili. My Zydzi-syjonisci to robimy
        chetnie
        >
        > i tak jest slusznie! Nawet nie trzeba dawac nam do tego rozkazow.

        Przeczytajcie to, ale dokladnie. Wejdzcie w archiwum rowniez. To nie jest
        gazeta izraelska. To jest gazeta z waszych zrodel.
        • Gość: Tomek44 Re: do patrioty i goldbauma z dodatkiem IP: *.inter.net.il 14.08.03, 12:44
          Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

          > goldbaum napisał:
          >
          > > patriota napisał:
          > >
          > > > Kim albo raczej CZYM trzeba byc, zeby wobec osmiolatka uzywac
          > > > terminu "terrorysta" a wobec 4-latka "morderca"? Co trzeba miec w glo
          > wie,
          > > > jakim impotentem emocjonalnym trzeba byc, zeby pisac cos takiego jako
          > kobi
          > > eta
          > > > (chyba) i jeszcze zaciekle bronic czegos tak chorego? I to jak????
          > >
          > > Czeba byc Zydem-syjonista czyli Mega-faszysta. Ruscy dzieci nie ruszali.
          > Niemcy
          > >
          > > mordowali na rozkaz ale sie tym brzydzili. My Zydzi-syjonisci to robimy
          > chetnie
          > >
          > > i tak jest slusznie! Nawet nie trzeba dawac nam do tego rozkazow.
          >
          > Przeczytajcie to, ale dokladnie. Wejdzcie w archiwum rowniez. To nie jest
          > gazeta izraelska. To jest gazeta z waszych zrodel.

          www.pmw.org.il/new/ASK%20FOR%20DEATH.htm
          • goldbaum Re: do patrioty i goldbauma z dodatkiem 14.08.03, 13:23
            Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

            20DEATH.htm"target="_blank">www.pmw.org.il/new/ASK%20FOR%20DEATH.htm</a>

            ---------------------------------------------------------------------------

            No przeciez mowie caly czas!!!!! Drugi niegramotnyj?!?!?

            Takie bahory to tylko pod sciane i kula w leb! Najlepiej razem z cala rodzina!

            Fredzjo, jak ci sie to podoba? Byloby "perfekcyjnie" nie?
            • fredzio54 Re: do patrioty i goldbauma z dodatkiem 15.08.03, 07:02
              goldbaum napisał:

              > Gość portalu: Tomek44 napisał(a):
              >
              > 20DEATH.htm"target="_blank">www.pmw.org.il/new/ASK%20FOR%20DEATH.htm</a&#
              > 62
              >
              > ---------------------------------------------------------------------------
              >
              > No przeciez mowie caly czas!!!!! Drugi niegramotnyj?!?!?
              >
              > Takie bahory to tylko pod sciane i kula w leb! Najlepiej razem z cala rodzina!
              >
              > Fredzjo, jak ci sie to podoba? Byloby "perfekcyjnie" nie?
              szkoda zydowskie kuli ja chce ich do arabistanu sibiri albo slaska
              transferowac ! zaplace z bilet autokarem
      • fredzio54 Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 12:52
        goldbaum napisał:

        > patriota napisał:
        >
        > > Kim albo raczej CZYM trzeba byc, zeby wobec osmiolatka uzywac
        > > terminu "terrorysta" a wobec 4-latka "morderca"? Co trzeba miec w glowie,
        > > jakim impotentem emocjonalnym trzeba byc, zeby pisac cos takiego jako kobi
        > eta
        > > (chyba) i jeszcze zaciekle bronic czegos tak chorego? I to jak????
        >
        goldscheiss chcesz powiedzic z araby nie morduja naszych dzieci w amtym rocku
        arabski snajper zamordowal 10 mieszczna Dziewczynke wielki geroj jak wielu
        arabow.
        Powiem ci jak lapiesz araba to on z strachu tchorz swoja mame odda !
        > Czeba byc Zydem-syjonista czyli Mega-faszysta. Ruscy dzieci nie ruszali.
        Niemcy
        >
        > mordowali na rozkaz ale sie tym brzydzili. My Zydzi-syjonisci to robimy
        chetnie
        >
        > i tak jest slusznie! Nawet nie trzeba dawac nam do tego rozkazow.
        • goldbaum Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 13:21
          fredzio54 napisał:

          > goldscheiss chcesz powiedzic z araby nie morduja naszych dzieci w amtym rocku
          > arabski snajper zamordowal 10 mieszczna Dziewczynke wielki geroj jak wielu
          > arabow.

          Ty fredziu opozniony w rozwoju i nie nadazasz. Gdzie ja napisalem, ze
          palestynscy terrorysci nie morduja dzieci zydowskich? Co ty zmyslasz
          zapoznialcze i pijacki achmedzie? Morduja, bo sa terrorystami.
          Tak samo jak my. Nasze IFD morduje ich dzieci bo IDF to tez terrorysci, tyle,
          ze panstwowi i zorganizowani.

          Fredzjo ty tjepier ponjal?
          • fredzio54 Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 14:12
            goldbaum napisał:

            > fredzio54 napisał:
            >
            > > goldscheiss chcesz powiedzic z araby nie morduja naszych dzieci w amtym ro
            > cku
            > > arabski snajper zamordowal 10 mieszczna Dziewczynke wielki geroj jak wielu
            >
            > > arabow.
            >
            > Ty fredziu opozniony w rozwoju i nie nadazasz. Gdzie ja napisalem, ze
            > palestynscy terrorysci nie morduja dzieci zydowskich? Co ty zmyslasz
            > zapoznialcze i pijacki achmedzie? Morduja, bo sa terrorystami.
            > Tak samo jak my. Nasze IFD morduje ich dzieci bo IDF to tez terrorysci, tyle,
            > ze panstwowi i zorganizowani.
            >
            > Fredzjo ty tjepier ponjal?
            Podaj mi swoje imie nazwisko i adres podam cie do sadu z klamstwo obrazania
            panstwa Izraelskiego i IDF bedzies pare la´t w pudlu siedzial
            • goldbaum Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 14:19
              fredzio54 napisał:

              > Podaj mi swoje imie nazwisko i adres podam cie do sadu z klamstwo obrazania
              > panstwa Izraelskiego i IDF bedzies pare la´t w pudlu siedzial

              W porzadku fredzio. Dawaj adres to ci przesle.
              • fredzio54 Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 14:22
                goldbaum napisał:

                > fredzio54 napisał:
                >
                > > Podaj mi swoje imie nazwisko i adres podam cie do sadu z klamstwo obrazani
                > a
                > > panstwa Izraelskiego i IDF bedzies pare la´t w pudlu siedzial
                >
                > W porzadku fredzio. Dawaj adres to ci przesle.
                prosze kopie z twojego paszporta
                fredzio54@NOSPAM.gazeta.pl
                • goldbaum Re: 8-LETNI TERRORYSCI 14.08.03, 15:37
                  fredzio54 napisał:

                  > prosze kopie z twojego paszporta
                  > fredzio54@NOSPAM.gazeta.pl

                  Fredzio, ty kretynie. Podaj twoj realny adres, jesli taki w ogole masz.
                  Chyba nie powiesz kretynie, ze mam dla ciebie skanowac moj paszport?
    • fredzio-pedzio przychodzily tam takie 8,10 lat do naszych z IDF. 14.08.03, 13:31
      ale nie wiem czy to terorysty , mialy taka niewinna buzia,ja ich bronil ,ze
      za mlode ale te z IDF mialy Merkava i mowili fredzio-pedzio won to no twoj
      bussines- tak mowili kolegi i co ja mial robic.Potem ja czyta ze to terorysty
      i kto by myslal takie male....
      • fredzio54 Re: przychodzily tam takie 8,10 lat do naszych z 14.08.03, 14:13
        fredzio-pedzio napisał:

        > ale nie wiem czy to terorysty , mialy taka niewinna buzia,ja ich bronil ,ze
        > za mlode ale te z IDF mialy Merkava i mowili fredzio-pedzio won to no twoj
        > bussines- tak mowili kolegi i co ja mial robic.Potem ja czyta ze to terorysty
        > i kto by myslal takie male....
        daj twoj tylek araftku on czeka na ciebie !"
        • fredzio-pedzio Re: przychodzily tam takie 8,10 lat do naszych z 14.08.03, 14:36
          fredzio54 napisał:

          > fredzio-pedzio napisał:
          >
          > > ale nie wiem czy to terorysty , mialy taka niewinna buzia,ja ich bronil ,
          > ze
          > > za mlode ale te z IDF mialy Merkava i mowili fredzio-pedzio won to no twoj
          >
          > > bussines- tak mowili kolegi i co ja mial robic.Potem ja czyta ze to terory
          > sty
          > > i kto by myslal takie male....
          > daj twoj tylek araftku on czeka na ciebie !"

          fauszezu imie fredzio jak ja cie spotkac ty parszywy arab w West Bank to cie
          wcisnac w ziemia moja Merkava jak ta amerykanska dziewczyna ,dwa razy tam i
          spowrotem ,tam i spowrotem, ponial arab???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka