30.09.10, 12:29
dla chłopaków z "Bezgranicy"
https://www.bysio.com/i/i194.photobucket.com/albums/z111/iulia_013/2181cdcc6621cccaa70191a47d7d1929_we.jpg
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Całuski 30.09.10, 13:32
      https://www.mojekartki.eu/kartki/41/2/d/2022.jpg
      Oto dzień mężczyzn kochanych,
      przez wielu ludzi rozchwytywanych,
      chcę zlożyć dziś Wam życzenia
      dobroci usmiechow marzen spelniania,
      wiecznego zadowolenia.

    • rena-ta49 Re: Całuski były 30.09.10, 14:05
      Naszym chłopakom w pracy kupiłyśmy ciacha z okazji
      Dnia Chłopaka, i złożyłyśmy im życzenia .
      Oni w dniu swojego święta też dla nas ciacha kupili,
      wiec w pracy była dzisiaj podwójna rozpusta smile smile
      • azmb Re: Całuski były 30.09.10, 16:38
        Panom z forum przesyłam serdeczne życzenia- oby pozostali chłopcami w pewnym zakresie na zawszesmile całusy dla Wassmile
        • samantha.1 Re: Całuski były 30.09.10, 17:06
          Ja też z ogromną przyjemnością przyłączę się do życzeń
          dla Forumowych Menów smile
    • darima_ka Re: Całuski 30.09.10, 20:31
      Chłopaków mamy tak cudownych , jak ta dziewczyna big_grin big_grin
    • darima_ka Re: Całuski 30.09.10, 20:33
      Życzę naszym chłopakom , samych radości , sukcesów w życiu osobistym ,i zawodowym kiss kiss
    • ls48 Re: Całuski 30.09.10, 22:43
      Dla wszystkich naszych Chlopakow wszystkiego co najlepsze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka