Dodaj do ulubionych

zabic brokat

IP: *.acn.pl 13.09.04, 01:24
Obserwuj wątek
    • Gość: Kot Waśka Re: zabic brokat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 20:46
      Chyba się nie da - is dead, already.
      • brokatisdead Re: zabic brokat 13.09.04, 22:32
        odwalic sie misie
        :p
        • Gość: kicia Re: zabic brokat IP: *.acn.pl 14.09.04, 02:08
          takiej chamicy jak brokat to drugiej na tym forum nie ma. popieram wyrzucenie
          jej z forum
          • Gość: brokatisdead Re: zabic brokat IP: *.chello.pl 14.09.04, 10:54
            te, zabic czy wyrzucic, fascikiciu?
            (nie moglam sie powstrzymac)
            jesa
            • Gość: kicia Re: zabic brokat IP: *.acn.pl 14.09.04, 20:49
              zabic internetowo. znaczy wyrzucic. skasowac. a to akurat jest mozliwe.
          • Gość: dziecko odpieprzecie się od brokata, broida etc. IP: *.icpnet.pl 20.09.04, 04:34
            Uspokójcie się, ćwierćinteligenci i weźcie za siebie.

            To pewnie zajmujące dosyć, więc obyśmy się już na tym forum nie spotkali.

            Buce
    • axur Re: zabic brokat 14.09.04, 21:05
      NIE I NIE I NIE!!!!!

      I DOSYĆ TEJ PRYWATY, DO CHOLERY
      • Gość: reżyser Re: zabic brokat IP: *.acn.pl 15.09.04, 00:53
        poproszę redaktora naczelnego g.w. żeby coś z tym zrobił - tzn. zeby zrobiono
        porządek na tym forum. mam u niego chody.
        • Gość: serse Re: zabic brokat IP: *.acn.waw.pl 15.09.04, 16:26
          To chyba jarzyna albo warlik napisał. Oni mają chody w wybiórczej.
          (Wy mocie swoich znajomych jo mom swoich - jak powiedział baca co sie chciał do
          partii zapisać i zapytali go czy zna lenina albo marksa)
          • Gość: gorolu Re: zabic brokat IP: *.aster.pl 16.09.04, 22:45
            a mi sie zdawa, ze to baco, Lazarkiewic. aj te rezysery.
            • Gość: poznaniak Re: zabic brokat IP: *.aster.pl 18.09.04, 00:04
              oj tak tak
              • Gość: Cypel Re: zabic brokat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 16:40
                poroponuję postępowanie dowodowe, ktróe udowdnia jakoby złowieszczą rolę
                Brokatu na tym forumie. Bardzom ciekawy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka