Gość: Kot Waśka Re: zabic brokat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 20:46 Chyba się nie da - is dead, already. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia Re: zabic brokat IP: *.acn.pl 14.09.04, 02:08 takiej chamicy jak brokat to drugiej na tym forum nie ma. popieram wyrzucenie jej z forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brokatisdead Re: zabic brokat IP: *.chello.pl 14.09.04, 10:54 te, zabic czy wyrzucic, fascikiciu? (nie moglam sie powstrzymac) jesa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia Re: zabic brokat IP: *.acn.pl 14.09.04, 20:49 zabic internetowo. znaczy wyrzucic. skasowac. a to akurat jest mozliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziecko odpieprzecie się od brokata, broida etc. IP: *.icpnet.pl 20.09.04, 04:34 Uspokójcie się, ćwierćinteligenci i weźcie za siebie. To pewnie zajmujące dosyć, więc obyśmy się już na tym forum nie spotkali. Buce Odpowiedz Link Zgłoś
axur Re: zabic brokat 14.09.04, 21:05 NIE I NIE I NIE!!!!! I DOSYĆ TEJ PRYWATY, DO CHOLERY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reżyser Re: zabic brokat IP: *.acn.pl 15.09.04, 00:53 poproszę redaktora naczelnego g.w. żeby coś z tym zrobił - tzn. zeby zrobiono porządek na tym forum. mam u niego chody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: serse Re: zabic brokat IP: *.acn.waw.pl 15.09.04, 16:26 To chyba jarzyna albo warlik napisał. Oni mają chody w wybiórczej. (Wy mocie swoich znajomych jo mom swoich - jak powiedział baca co sie chciał do partii zapisać i zapytali go czy zna lenina albo marksa) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorolu Re: zabic brokat IP: *.aster.pl 16.09.04, 22:45 a mi sie zdawa, ze to baco, Lazarkiewic. aj te rezysery. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypel Re: zabic brokat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 16:40 poroponuję postępowanie dowodowe, ktróe udowdnia jakoby złowieszczą rolę Brokatu na tym forumie. Bardzom ciekawy Odpowiedz Link Zgłoś