IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 12:54
4 bilety for free dla pierwszych Gości tej strony na dziś i jutro
i 5 wejściówek
godz.19:00 Le Madame
Obserwuj wątek
    • Gość: monika1 Re: "GOŚCIE" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 13:37
      o co chodzi, nie rozumiem
      • Gość: Don Giovanni Re: "GOŚCIE" IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.06.05, 14:09
        Chodzi o monodram,który można zobaczyć w Le Madame.
        Szkoda,że ani dzisiaj ,ani jutro nie mogę,a chętnie obejrzałbym po raz drugi.
        Duże wrażenie robi cisza w przerwach między słowami Zielińskiej, ten delikatny
        złowrogi szum wentylacji.
        No i te kapitalne spięcia między aktorką a widzami. Lubię te spektakle w małych
        salkach,kiedy na widowni nie ma dużo ludzi.
        Trzeba pochwalić reżyserkę(?) za przytomność umysłu.
        • Gość: Komandor Re: "GOŚCIE" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 15:37
          Ronald Harwood "Goście"
          wyst. Katarzyna Maria Zielińska
          reż. Ewelina Pietrowiak
          byłem, polecam
    • Gość: Minze Re: "GOŚCIE" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 22:24
      Że co, że dostać można bilety czy ja coś źle rozumiem? To ja bym chciała na
      jutro :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka