Dodaj do ulubionych

Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ...

IP: 212.180.160.* 01.03.10, 18:05
Powodzenia...
Marina Mokotów jeszcze nie nauczyła, że takie pomysły się nie sprawdzają?
Już widzę, jak poszczególne wspólnoty ze sobą zgodnie współpracują...
Obserwuj wątek
    • Gość: jejon Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: *.ptim.net.pl 01.03.10, 18:19
      Życzę powodzenia.
      Ciekawe czy powstaną przedszkola, szkoły, licea, poczta itp czy mieszkańcy tej dzielnicy będą zapełniać okoliczne placówki.

      Nie ma to jak dobry marketing. Czekam aż powstanie z tego piękne getto i będą mogli nakręcić kolejne odcinki 13 dzielnicy ;)
      • znajomy_jennifer_lopez No z tymi cenami to musieliby poczekać na kolejną 01.03.10, 23:10
        bańkę, czyli dość długo. Myśle raczej ze obniża ceny o ok 15-20% i z db marketingiem powoli bedą to pchac. Inaczej utkną z tym jak inni Hiszpanie z CP we Wroc.
        • Gość: hegemon® z Pl.Zawiszy na Marszałkowska w 5min? piechota? IP: *.aster.com.pl 02.03.10, 09:26
          Deweloper podkreśla jednak, że na piechotę do ronda ONZ można dojść w dziesięć minut, a na skrzyżowanie Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich - w nieco ponad kwadrans.

          no chyba ich pojebalo, w 5min to sie przejedzie samochodem o 2giej nad ranem jak nie ma korków

          bo o 14ej to zajmie to z 10-15min przy zwyklym natezeniu ruchu, przy korkach to moze sie okazac ze 30min to za malo

          wtedy rzeczywiscie spacer lepszy ale zajmie okolo 20min
          • Gość: polo Budimex = chore ceny.. IP: 194.156.44.* 02.03.10, 09:52
            .
            • Gość: Klątwiusz Juz teraz niezła ściema-co będzie później???Ha! IP: 62.29.160.* 02.03.10, 15:47
              "Deweloper podkreśla jednak, że na piechotę do ronda ONZ można dojść w dziesięć
              minut, a na skrzyżowanie Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich - w nieco ponad
              kwadrans". Piechotą do Rotundy z tego osiedla to pół godziny! Dziękuje rano tyle
              z buta drałować! "Na południe od osiedla, po drugiej stronie ul. Kolejowej
              działa Muzeum Kolejnictwa. Za nim przebiegają tory kolejowe, którymi jeżdżą
              pociągi podmiejskie i międzymiastowe. Od domów hiszpańskiego osiedla będzie je
              dzielić jakieś 300 metrów. - To duża odległość, a pociągi jeżdżą tu wolno. Ich
              hałas nie powinien przeszkadzać mieszkańcom - przekonuje architekt Olgierd
              Jagiełło z pracowni JEMS."
              No jasne-pociągów nie słychac...a świnie latają-w godzinach szczytu słychac jaks
              ie to żelastwo tłucze! Kpina! Będzie hałas jak sie patrzy! W nocy nie
              powiem-jak sie niesie! Ho ho! "Dalekosiężne plany rozwoju miasta uwzględniają
              możliwość przykrycia tych torów i postawienia na nich nowych budynków" I
              oczywiscie bedzie 21. dzielnica na torowisku - nie bedzie trzęsło w domu, nie...
              Jesli juz teraz sie takie bajki opowiada to co bedzie, gdy przyjdzie do odbioru
              budynku i mieszkan a tam? dziadostwo i fuszerka - wteedy tez bedą nawijac
              makaron na uszy, ze dalekosiężne plany ?...Że szpary na 3 centrymatre to
              niewiele i dla klientów nie ma znaczenia? ....juz wiem ze bede sie trzymac od
              tego z daleka! czego i innym zycze.
              • Gość: mmk Re: Juz teraz niezła ściema-co będzie później???H IP: *.fbx.proxad.net 02.03.10, 18:06
                To osiedle powinno sie nazywac: "Dzielnica kolejarzy oraz
                milosnikow kolejnictwa". Nie bedzie zle, po paru latach mieszkancy
                sie przyzwyczaja :)))


                Osiedla polozone w poblizu torow kolejowych to na Zachodzie
                mieszkania dla najbiedniejszych, synonim ubostwa i zlej pozycji
                spolecznej, zwykle budownictwo socjalne.
          • Gość: m ceba uwaznie cytać...cytuję: IP: *.enterpol.pl 02.03.10, 14:49
            "...na piechotę do ronda ONZ można dojść w dziesięć minut, a na skrzyżowanie
            Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich - w nieco ponad kwadrans"
      • agata0 Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja 25.08.11, 05:24
        > Ciekawe czy powstaną przedszkola, szkoły, licea, poczta itp czy mieszkańcy tej
        > dzielnicy będą zapełniać okoliczne placówki.

        Jakie okoliczne placówki? ;-) Przecież tam nic nie ma.

        Przepraszam, rzut kamieniem jest centrum dystrybucji poczty.
    • Gość: pwargin Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: *.spray.net.pl 01.03.10, 18:40
      spójrzcie na załączony plan:
      łącznie 10bloczków wokół 300metrowej dróżki - "samowystarczalne osiedle
      gigant"?
      Panie Wojtczuk, proszę o odrobinę własnej refleksji przy przepisywaniu
      ulotek dewelopera
      • freeartdesign Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja 21.12.10, 18:22
        Zgadnij, na jakim etapie zapewniania sobie miejsca do stałego, własnego mieszkania jest pan wojtczuk a następnie odpowiedz sobie na pytanie, czemu tak promuje tego dewelopera. Teraz może artykulik o jakichś nowych świetnych kredycikach, bo pan wojtczuk przy zarobkach w Agorze musi wziąć kredyt na 30 lat.
    • wiesiek4dwa Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... 01.03.10, 18:48
      samowystarczalny to jest ten kto to napisał
    • Gość: jaś Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 18:54
      Skończy się na pierwszych dwóch blokach (Żelazna Brama niedaleko)
      albo obniżce cen o dużo. Bardzo dużo.
    • dyktator_bolandy Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... 01.03.10, 18:59
      "Część powierzchni na parterze zajmą komórki lokatorskie."
      a co to takiego? chlewiki takie?
      • Gość: mm Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 23:57
        :))))))))))
        Kuchnie letnie, jak na wsi
        • Gość: burak Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja IP: *.jmdi.pl 02.03.10, 13:16
          "jak na wsi" - to jakoś gorzej, czy jak?
      • Gość: buzia Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.10, 17:07
        chyba jesteś bardzo miejski,ale jak zapytasz rodziców czy dziadków
        to ci się rozjaśni
    • Gość: lkr Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: 82.113.106.* 01.03.10, 19:09
      Powstaje kolejne ogrodzone płotem g...o
      • Gość: sprej Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 19:19
        Doskonała wiadomość będzie gdzie pisać FIRST na ścianach. Takie
        newsy cieszą człowieka choć dopiero poniedziałek :D
      • Gość: nowotka1 Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.10, 08:18
        Na rysunkach wygląda pięknie. Ciekawe, jak będzie wyglądało z
        parkanem, bramą i wieżyczkami strażniczymi.
    • Gość: Architekt Miasta Identycznie pisali o Marina Mokotów i Wilanów.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 19:18
      Te wspaniałe samowystarczalne osiedla mają pomiedzy domami 3 m odległości,
      żadnych funkcji oprócz spania, bez szkół i przedszkoli lub terenów zielonych.
      Ot taka nowa polska specjalność.
      • Gość: dziadzioniunio Re: Identycznie pisali o Marina Mokotów i Wilanów IP: *.chello.pl 01.03.10, 22:29
        Dokładnie tak! Natomiast nie można im odmowić zadęcia "Dzielnica 19"-
        może Warszawa to nie Nowy York, ale dzielnicy, która nie zajmuje
        nawet kwartału ulic to chyba nawet w Leleszkach i Pacanowie nie ma.
    • Gość: realista taniocha IP: *.chello.pl 01.03.10, 19:21
      "Najtańsze lokale kosztują 9 tys. zł za m kw, a najdroższe - 12,5 tys."

      na zadupiu, bez infrastruktury i drożej niż w madrycie, berlinie, paryżu...
      • Gość: marcin Re: taniocha IP: *.acn.waw.pl 01.03.10, 19:29
        byles w warszawie kiedys czy tylko slyszales z opowiadan kolegow?
        dzialka jest na granicy woli i ochoty, z pamieci jakies 2.5km do PKiN
        co infrastruktury - 1000x lepiej niz Wilanow (wszystko co jest na Woli, Ochocie
        i Centrum masz w zasiegu 10 min)

        co do cen - tyle jest cos warte ile za to zaplaca, pozyjemy zobaczymy
        • aramco1 Re: taniocha 01.03.10, 19:54
          fakt, do ścisłego centrum blisko. Ale ile sprzedadzą kawalerek po 270 tysięcy??
          trzeba być desperatem, żeby tyle wydać na klitkę, i to desperatem umiejącym
          jednak znaleźć pracę... a jak już się umie znaleźć pracę i jest się
          zdesperowanym, to stanowczo sensowniej jest wyemigrować, bo na zachodzie małe
          mieszkanko spłaci się w 7-10 lat, a nie zadłużając się do emerytury... Ale
          fajnie, że będą nowe lokale, no super po prostu - coraz mniej młodych chce
          wprowadzić się do Wa-wy (niż dorasta plus otwarte rynki pracy na zachodzie), co
          razem z rosnącą ilością lokali daje nam co? WIDOKI NA SPADKI CEN!!
          Mogą sobie pomarzyć o 10 tys za metr kw - NO PASARAN!
          • mecenas_misiura Re: taniocha 02.03.10, 12:28
            Z doświadczenia wiem, że zawsze znajdzie się spora grupka osób z prowincji,
            która złapała pana boga za nogi dostając pracę w korporacyji i myśli, że tak
            będzie wiecznie. Kredycik i wio, na skodzinę też, żeby na weekendy i święta
            jeździć na tatowe, a w niedzielę zakorkować wlot do miasta samochodzikiem
            wypchanym cebulą i prosiakiem.
            • Gość: wsiok Re: taniocha IP: *.jmdi.pl 02.03.10, 13:17
              już? doszedłeś?
              • mecenas_misiura Re: taniocha 02.03.10, 14:13
                To smutne fakty, no i nie każdy ma Twoje problemy z seksualnością.
                • Gość: wsiok Re: taniocha IP: *.jmdi.pl 02.03.10, 14:27
                  Skąd wiesz jakie mam problemy z seksualnością. To Ty, Elżbieta???
                  • mecenas_misiura Re: taniocha 02.03.10, 15:05
                    Stąd. Każdy mierzy własną miarą.

                    >>już? doszedłeś?

                  • Gość: wieś man Re: taniocha IP: *.nplay.net.pl 02.03.10, 15:08
                    Nie. To ja, Piotrek.
              • Gość: edek_ Re: taniocha IP: 193.201.36.* 02.03.10, 14:19
                Delikatnie przejaskrawioną, ale prawdę napisał. Co boli, że do ojców się jeździ
                co łykend?
                • Gość: nikt Re: taniocha IP: *.jmdi.pl 02.03.10, 14:22
                  Nie, wręcz przeciwnie, bardzo cieszy - kocham ich i uwielbiam każdą chwilę z
                  nimi spędzoną.
                  • kretynofil No to masz problem ze zrozumieniem... 02.03.10, 14:50
                    Nie chodzi o to ze on sie czepia generalnie przyjezdnych. Chodzi o
                    dosyc liczna grupe "ludzi sukcesu" ktorzy sprawiaja ze wiesniawa jest
                    miastem kompletnie niezdatnym do zycia.

                    Mieszanina buractwa, kompleksow, szpanerstwa, wynoszenia sie nad
                    innych - i to ciagle gadanie o "sukcesie" ktory objawia sie
                    najbardziej wlasnie w niedziele wieczorem, kiedy sluzbowe auto ugina
                    sie pod ciezarem kartofli, cebuli i prosiaka wiezionych z rodzinnej
                    wsi do "apartamenta" w wiesniawie.

                    Nic mnie juz zdziwic nie moze od kiedy kolega opowiedzial mi jak u
                    niego na osiedlu (nowe, grodzone - a jakze) sasiedzi trzymali
                    kurczaki na balkonie. Przypominaja sie czasy odbudowy stolycy i
                    rodzin ktore ze wsi zwozily kozy, swinie, drob - i trzymaly ten caly
                    inwentarz na dziesiatym pietrze na balkonie ;)
                    • Gość: kixx Re: No to masz problem ze zrozumieniem... IP: *.acn.waw.pl 02.03.10, 18:52
                      na dziesiatym pietrze,powiadasz...
                      w czasach odbudowy stolicy,powiadasz...
                      moglbys sprcyzowac blizej ,ktore lata zaliczyles do okresu "odbudowy
                      stolicy"

                      tak sie pytam,bo mi cos te dzisiate pietra w kontekscie zgrzytaja
                • Gość: Apacz Re: taniocha IP: *.jmdi.pl 02.03.10, 14:25
                  Jeśli nie widzisz róznicy między delikatnym przejaskrawieniem a chroniczną
                  niechęcią do ludzi, którzy przemieszczają się, jeżdżąc do rodziny, gdziekolwiek,
                  to mogę Ci tylko współczuć.
                  Powiadasz "do ojców" - mam rozumieć, że Ty do swoich nie jeździsz / chodzisz bo
                  ich nie lubisz, gardzisz nimi, czy jak? Dlaczego powielasz ten schemat "nie
                  lubię orzyjezdnych". Każdy jest inny i jeśli tego też nie rozumiesz, dalsza
                  dysputa nie ma najmniejszego sensu.
                  Howgh
                  • mecenas_misiura Re: taniocha 02.03.10, 15:10
                    Nie chodzi o niechęć do przyjezdnych, tylko o niechęć do określonej grupy
                    przyjezdnych, przez których Warszawa ma opinię stolicy buractwa.
        • Gość: kupczyk Re: taniocha IP: *.chello.pl 02.03.10, 08:20
          co do cen - tyle jest cos warte ile za to zaplaca, pozyjemy zobaczymy

          Amen
        • kretynofil Wybacz, ale nie zrozumiales... 02.03.10, 14:44
          Jakby na to nie patrzec, jakby nie kombinowac - to cala Warszawa to
          takie polazjatyckie zadupie na obrzezach cywilizacji. I
          prawdopodobnie tego dotyczyl komentarz na ktory odpowiadasz.

          A co do cen - jakos bym sie nie spodziewal kupujacych walacych
          drzwiami i oknami. Obok Ronda1 mozna kupic taniej, wiec po co
          przeplacac?
    • zablokowany-obrazliwy-nick będzie jak zawsze, bez parkingów 01.03.10, 19:28
      zieleńców, sklepów, przedszkoli, placów zabaw itd
    • Gość: ekonomista Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: 77.222.241.* 01.03.10, 19:46
      Mieszkam od 30 lat w okolicy pl. Zawiszy. Hałas jest niemiłosierny
      od torów kolejowych o dodam budynek oddalony ok. 500m. ulica
      kolejowa proponuje się nią przejechać ale bez ubezpieczenia nie
      radze. Nie ma przedszkoli szkół. Potworny smród spalin najbliższy
      park bardzo daleko. Życzę powodzenia w mieszkaniu tutaj ja stad
      uciekam.
      • Gość: centrum uroki centrum i wady centrum IP: *.chello.pl 01.03.10, 23:31
        Mieszkania będą oddalone o 250 m od alei jerozolimskich i 100m od
        towarowej i po 200 od ronda daszyńskiego i zawiszy. Fakt jest to
        centrum ale z rodziną to bym tam nie chciał mieszkać. Wieczny chałas
        i fatalne powietrze. Zapomniał bym do torów po których pociąg jedzie
        pewnie co 5-10 min przez niemal całą dobę jest ok kolejowej ok 80-
        100 m. Ehhh i ta cena:/
    • Gość: zibi Bedzie koszmarek IP: *.red-acceso.airtel.net 01.03.10, 19:52
      Te bloki juz na zdjeciu wygladaja koszmarnie, jak do tego dochodzi
      promotor Hiszpañski to ja jestem w malym szoku. Budowac beda polacy
      ale jesli kontrole maja hiszpanie to zle wroze tej dzielnicy. Znam
      ich jakosc na co dzieñ i wiem ze jeszcze nic nie zrobili dobrze za
      pierwzym razem! Ja to znam z autopsji. Polacy pracuja dobrze pod
      warunkiem ze sie ich chwyci za m...e a hiszpanie beda myslec tylko
      o kasie. JUZ WSPOLCZUJE TYM KTOZY TAM ZAMIESZKAJA:(
    • Gość: olaboga Osiedle-gigant - szklane kible... IP: *.chello.pl 01.03.10, 19:53
      Po prostu żałosne.
      Wcześniejsze posty dowodzą tradycyjnej czujności kolegów
      forumowiczów. Naturalnie, że to będzie getto i to w najgorszym
      stylu: tandetnej dekoracji dla tysięcy przyjezdnych oportunistów,
      dla których to będzie raj na ziemi w porównaniu z ojcowizną.
      A dla ciut-nieprzytomnych lub ledwo-warszawskich - małe
      przypomnienie. Ten teren to nie żadna 19. dzielnica, jak proponują
      konkwistadorzy, ale sławne i super-warszawskie CZYSTE - jak się to
      mówiło niegdyś "na Czystem". Ale prowincjonalnym nabywcom "komórek
      lokatorskich" (dawniej - po prostu boksów piwnicznych) nazewnictwo z
      całą pewnością wisi jak kilo kitu.
      I potośmy sześć lat prowadzili wojnę...
    • turbo-liberal I co, można? Można! 01.03.10, 19:58
      Tylko 9K za kwadrat. Czyli jednak można budować tanio w Polsce.
      • Gość: jakbukda Re: I co, można? Można! IP: 217.153.242.* 02.03.10, 13:38
        Z pewnością pomogą banki wdrażając program tanich kredytów
        mieszkaniowych na 50, 70 albo 100 lat.
        Chcesz coś zostawić dzieciom, to niech wiedzą, że to kosztuje. Może
        wnuki spłacą, może ich dzieci dopiero. Przecież im dłuższy kredyt,
        tym dłużej bank ma zapewniony dochód.
      • Gość: Yga Re: I co, można? Można! IP: *.acn.waw.pl 02.03.10, 16:29
        jedyne co im się udało to nazwa... wreszcie bez tego zadęcia "green"
        albo "plaza" czy inne cuda obcobrzmiące
      • Gość: najemca Re: I co, można? Można! IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.10, 16:39
        Jak nie liczyć, trzeba wydać 272 tys. za mieszkanie i 42 tys. za garaż. Po
        przeliczeniu na metry 30 metrowego mieszkania wychodzi Ponad 10 tys. ...
    • Gość: old sailor Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: 109.243.97.* 01.03.10, 20:06
      wygląda jak bydynki socjalne zmontowane z jakiś nowoczesnych kontenerów -paneli .ktore można dowolnie przemieszczać i ewentualnie dokladać
      Powinni wykorzytać ten pomysł z kontenerami na budynki socjalne
      ale schody na zewnątrz i też tak mocno przeszklone i blisko siebie żeby łatwo się integrowali .
      • harbourfront Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja 01.03.10, 21:00
        A monopolowy bedzie? Jak samowystarczalnosc to samowystarczalososc...
        • tom_aszek Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja 02.03.10, 15:50
          harbourfront napisała:

          > A monopolowy bedzie? Jak samowystarczalnosc to samowystarczalososc...

          Jak samowystarczalność to... nie monopolowy tylko bimbrownia w piwnicy :)
      • Gość: horhe Oby wiecej takiej architektury. IP: *.dialog.net.pl 01.03.10, 21:14
    • Gość: jak zwykle coś cherlawy ten gigant ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 20:59
      chyba, że chodzi o ceny
    • Gość: gutek Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: *.ptim.net.pl 01.03.10, 21:19
      To jeden z największych kompleksów mieszkaniowych w stolicy budowany przez jednego dewelopera. Domy staną na siedmiohektarowej działce położonej ok. 150 metrów na zachód od pl. Zawiszy

      7 hektarów ziemi to musi sprzedać osoba która chce tam zamieszkać w kawalerce.
    • Gość: mm Ale kojce!!! IP: *.toya.net.pl 01.03.10, 21:25
      • Gość: kalopein Re: Ale kojce!!! IP: *.jmdi.pl 02.03.10, 07:58
        No, rodacy wstali, opluli bliźniego, ponarzekali, bluzneli nienawiścią i teraz
        ruszają, przegryzając podgrzanego w mikrofalówce tosta do biura, zarabiać na
        życie, tzn. na te 3 wolne w tygodniu godziny.
        A ja?
        A ja rano lubię se o korkach słuchać, jak stoją te ch*** w tych j******* autach.
        • Gość: 123 Re: Ale kojce!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.10, 10:13
          > A ja rano lubię se o korkach słuchać, jak stoją te ch*** w tych j******* autach

          I Ty piszesz:

          > No, rodacy wstali, opluli bliźniego, ponarzekali, bluzneli nienawiścią i teraz
          > ruszają, przegryzając podgrzanego w mikrofalówce tosta do biura, zarabiać na
          > życie, tzn. na te 3 wolne w tygodniu godziny.

          ?
          • Gość: ak Re: Ale kojce!!! IP: *.jmdi.pl 02.03.10, 13:09
            No tak właśnie, czy uważasz, że podejście do nich z wyciągniętą ręką coś zmieni?
            Obawiam się, że nigdy.
          • Gość: niepolak antonim Re: Ale kojce!!! IP: *.jmdi.pl 02.03.10, 13:10
            tak, to był tylko cytat z filmu...
            zasadniczo starałem się miłować bliźniego swego jak siebie samego i nadal się staram
    • Gość: Arek Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 21:43
      W Hiszpanii już są takie same osiedla:
      www.youtube.com/watch?v=ccJp6C1xdZ8&feature=player_embedded
    • Gość: xtrmntr Masakra ... Pewnie dwa rzędy murów... IP: *.chello.pl 01.03.10, 21:53
      i batalion ochrony plus oko niejednej kamery, żeby z psami chodzić poza mur na
      teren niestrzeżony, aby tam psią kupą swą zamozność i kulturę okazywać.
    • Gość: Hutas Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: *.171.143.162.static.crowley.pl 01.03.10, 21:56
      Reszta Nowej Huty właśnie tak została zaprojektowana, natomiast moje
      nowoczesne i satelitarne osiedle - podzielone na dwa mniejsze, lecz później
      oblepione terenami zagarniętymi okolicznym wioskom stało się z czasem
      dzielnicą liczacą dwadzieścia tysięcy mieszkańców. Nadal bez śladu liceum czy
      nawet zawodówki, z trzema rachitycznymi piwokawiarniami i małymi sklepikami w
      pawilonach handlowych. Do teatru czy po powaniejszą edukację nadal do miasta,
      cztery mile austryjackie...
    • Gość: Antyhutas Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: *.171.143.162.static.crowley.pl 01.03.10, 21:59
      Nie pisze się "powaniejsza", tylko "powarzniejsza".
      • Gość: tomek Re: Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne ja IP: *.acn.waw.pl 01.03.10, 22:09
        powazniejsza wlasciwie
    • Gość: Laleczka Biurowce mieszkalne... IP: *.acn.waw.pl 01.03.10, 22:11
      Już widzę jak z Kolejowej wyjeżdzają mieszkańcy tych fajoskich bloczków
      :-)))
      Już teraz ciężko się przebić przez Towarową, a jak dojdzie kolejne
      kilkaset samochodów :-)))
      No chyba, że będą mieli lądowiska i rowerki.
      • Gość: gkph Re: Biurowce mieszkalne... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 23:02
        Zrobi się jeszcze jedne światła na Towarowej i wyjadą.
        • Gość: jakbukda Re: Biurowce mieszkalne... IP: 217.153.242.* 02.03.10, 13:44
          Żartujesz...
          Przecież dlatego budują je tak blisko centrum, żeby można było sobie
          przejść piechotką do biura przy Marszałkowskiej. Choć niektórym we
          krwi zostaje jeżdżenie do kościoła na drugą stronę ulicy po sobotnim
          wypucowaniu auta przed chlewikiem.
          • agata0 Re: Biurowce mieszkalne... 25.08.11, 05:32
            Ponoć z Mariny na drugą stronę Żwirki jeżdżą samochodami...
    • Gość: Klient Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: 85.222.87.* 01.03.10, 22:55
      No pieknie, jesli Pro Urba to juz widze te jakosc jak na innych ich
      inwestycjach. Do czasu finalizacji transakcji wszystko pieknie a
      potem zaczynaja sie schody i ukryte usterki i totalne olewanie
      lokatora :) Pogadajcie z ludzmi z innych inwestycji tego
      dewelopwera :-)
    • Gość: iw Powstaje osiedle-gigant - samowystarczalne jak ... IP: *.home.aster.pl 01.03.10, 23:01
      zważywszy na gigantyczne korki w tej okolicy (stałych i niezmiennych od kilku
      lat) to nie zazdroszczę przyszłym mieszkańcom tej nowej dzielnicy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka