IP: *.wsb.gda.pl 26.03.02, 12:26
Czy znacie jakas fajna niegowska saune w Wawie? Mozecie polecic koledze z
3miasta? Najlepiej niedroga, koniecznie beczka i koedukacyjna, bo inaczej
pedalstwo atakuje...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka