Gość: ziemniak IP: *.wsb.gda.pl 26.03.02, 12:26 Czy znacie jakas fajna niegowska saune w Wawie? Mozecie polecic koledze z 3miasta? Najlepiej niedroga, koniecznie beczka i koedukacyjna, bo inaczej pedalstwo atakuje... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj