frascati12
24.01.07, 10:04
witam, jestem/ będę mieszkanką bloku nr 5 przy Piłsudskiego,
mam dla Państwa ofertę sprzedaży miejsca parkingowego w garażu
wielopoziomowym,
zainteresowanych prosze o kontakt na maila gazetowego
pozdrawiam całą społeczność Piłsudskiego 111