Gość: KSPFan
IP: *.acn.waw.pl
10.11.07, 13:57
... Weber (żałosny szownista, który powinien polecieć z roboty
choćby za skadaliczny tekst po meczu z Lubinem) zawyża frekwencję na
Legii? A robi to regularnie.
Jak macie jakieś wątpliwośći co do podawanej frekwencji na Polonii,
to wyjecie jak wilki w księżycową noc...