Dodaj do ulubionych

Wypadek pod Błoniem

IP: 10.0.0.* / *.ts.pl 20.06.01, 10:31
Od jakiegoś już czasu coraz więcej jest tam wypadków, Powinien być tam Czarny
Punk, i ograniczenie prędkości do 50 km/h a w poprzek drogi zainstalowane
progi, Poza tym powinien być na stałe zaistalowany radar, w dużym wyświetlaczem
pinformującym o posiadanej prędkości. Na drodze do Rzeszowa jest taki radar i
pomaga, wszyscy, ale to wszyscy zwalniają. Koszty - nie powinny tu odgrywać
dużej roli, bo przecież chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich.
Obserwuj wątek
    • Gość: alek Re: Wypadek pod Błoniem IP: *.ipsnet.it 20.06.01, 11:08
      Jak najszybciej rozpoczac budowe autostrady z Warszawy do Poznania. To jedyna
      metoda na zmniejszenie ilosci wypadkow.
      • Gość: Kryspina Re: Wypadek pod Błoniem IP: 212.244.179.* 20.06.01, 16:21
        W tym wypadku zginęło dwóch moich przyjaciól i
        chłopak. Brak mi słów i łez.
        • Gość: palker Re: Wypadek pod Błoniem IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.01, 19:08
          Jesteśmy z tobą!
        • Gość: Agnieszk Re: Wypadek pod Błoniem IP: *.gazeta.pl 21.06.01, 09:45
          Rozumiem Ciebie, ponieważ tam zginął mój kolega.
        • Gość: Warschau Re: Wypadek pod Błoniem /do Krispiny/ IP: *.matrix.pl 21.06.01, 10:44
          "Pędzący Jeż" prawda? Miałem okazję w paru knajpach i na paru festynach ich
          słuchać...Nie grali może zbyt ambitnie (szkoda, że nie mieli własnych
          kompozycji a tylko covery), ale do piwa byli jednymi z lepszych zespołów.
          Szkoda chłopaków!
          Kondolencje dla rodzin i przyjaciół. Ich śmierć to niepowetowana strata dla
          nocnego zycia Warszawy!
          • Gość: Kryspina Re: Wypadek pod Błoniem /Warshau/ IP: 212.244.179.* 21.06.01, 11:38
            Dzięki !!
          • Gość: Grzegorz Re: Wypadek pod Błoniem /do Krispiny/ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.06.01, 14:42
            Pragnę jedynie przypomniec fanom zespołu "Pędzący Jeż", że chłopcy mięli także
            własne - DOSKONAŁE - kompozycje, wydane na płycie, chociaż i tak wszyscy na
            zawsze zapamiętamy ich jako "lepszych od oryginału".
            To straszna tragedia nie tylko dla ich rodzin i przyjaciól, ale także dla
            ludzi, którzy chciale posłuchać dobrej muzyki w niebanalnym wykonaniu przy
            swoim ulubionym napoju. Dla mnie nocne życie stolicy umarło razem z nimi.
      • Gość: max Re: Wypadek pod Błoniem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.06.01, 16:39
        ciekawy pomysł
    • Gość: f Re: Wypadek pod Błoniem IP: 212.160.114.* 20.06.01, 22:28
      Gość portalu: Aszu napisał(a):

      > Powinien być tam Czarny
      > Punk...

      Zawsze sie zastanawialem kto instaluje te folklorystyczne urozmaicenia przy
      drogach... teraz widze ze jest pewne grono zwolennikow tych happeningow.

      To ze na drodze powstaja wypadki jest w duzej mierze wina drog; znak
      ograniczajacy predkosc do 50 na godz. z pewnoscia bedzie ignorowany (choc jak
      najbardziej ma swoje uzasadnienie) z prostego powodu: nikt nie bedzie sie
      stosowal do przepisow by przebyc droge z Poznania do Warszawy w 5 godz.
      Dlatego nalezy raczej stworzyc warunki samochodom do poruszania sie z predkoscia
      do jakiej zostaly stworzone a karac tylko prawdziwa brawure nie zas nie
      stosowanie sie do 'takich' przepisow (50 km/h na drodze miedzynarodowej!)
    • Gość: chef Re: Wypadek pod Błoniem IP: 217.153.24.* 21.06.01, 14:01
      To nic nie da. W Święcicach jest taki "radar" i nic. Każdy i tak jeździ ponad
      100, tym bardziej że nie ma tam policji. Czarny punkt też nic nie da. Za
      Błoniem jest coś takiego, a i tak ludzie giną
    • .roberto65 Re: Wypadek pod Błoniem 30.12.01, 04:08
      Gość portalu: Aszu napisał(a):

      > Od jakiegoś już czasu coraz więcej jest tam wypadków, Powinien być tam Czarny
      > Punk, i ograniczenie prędkości do 50 km/h a w poprzek drogi zainstalowane
      > progi, Poza tym powinien być na stałe zaistalowany radar, w dużym wyświetlaczem
      >
      > pinformującym o posiadanej prędkości. Na drodze do Rzeszowa jest taki radar i
      > pomaga, wszyscy, ale to wszyscy zwalniają. Koszty - nie powinny tu odgrywać
      > dużej roli, bo przecież chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka