Gość: Aszu
IP: 10.0.0.* / *.ts.pl
20.06.01, 10:31
Od jakiegoś już czasu coraz więcej jest tam wypadków, Powinien być tam Czarny
Punk, i ograniczenie prędkości do 50 km/h a w poprzek drogi zainstalowane
progi, Poza tym powinien być na stałe zaistalowany radar, w dużym wyświetlaczem
pinformującym o posiadanej prędkości. Na drodze do Rzeszowa jest taki radar i
pomaga, wszyscy, ale to wszyscy zwalniają. Koszty - nie powinny tu odgrywać
dużej roli, bo przecież chodzi o bezpieczeństwo nas wszystkich.