basia553
13.02.04, 17:00
Zglosila sie do mnie na skrzynke GW mila pani, ktöra mnie tu wyczaila i
mialysmy mila korespondencje na priv. Niestety, möj comp wyzional ducha,
od dzis mam nowy, ale wszystkie stare adresy diabli wzieli.
Bardzo prosze, napisz znowu, bo nie mam jak odpisac. Pozdrawiam!