Dodaj do ulubionych

Korespondencja

13.02.04, 17:00
Zglosila sie do mnie na skrzynke GW mila pani, ktöra mnie tu wyczaila i
mialysmy mila korespondencje na priv. Niestety, möj comp wyzional ducha,
od dzis mam nowy, ale wszystkie stare adresy diabli wzieli.
Bardzo prosze, napisz znowu, bo nie mam jak odpisac. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • basia553 Re: Korespondencja 15.02.04, 11:31
      Hallo "mila pani" (chyba juz tak zostaniesz:))), dziekuje za szybki liscik.
      Oczywiscie o Ciebie chodzilo. Odpisalam tez zaraz wczoraj a dzis sie okazalo,
      ze wszystkie wczorajsze listy jeszcze w compie wisza. Jutro przyjdzie pan co
      instalowal i naprawi swöj blad, wtedy listy pöjda w swiat. Teraz tylko krötko
      dziekuje za Desiderate! Pa, do jutra!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka