Dodaj do ulubionych

Tłumaczenie,prosze,pilne!!

10.11.05, 17:34
Mam do przetyłumaczenia tekst po niemeicku,a wogole nie mam z tym jezykiem
stycznisci... Bardzo prosze Was o pomoc,potrzebuje to pilnie jeszcze
dzis,take dziekuje serdecznie z góry w miare szybka odpowiedz! Oto tresc
tekstu? " Ja przyjade we wtorek rano o godz... do ... Czy ktosc po mnie
przyjedzie? Barbara musi jechac do domu takze we wtorek po poludniu bus
wyjezdza z ... do polski. BArbara prosi aby ja zawiezc do...Ona juz musi
wiedziec czy jest to mozliwe,poniewaz ona misi rezerwowac miejsce w busie"
WIELKIE DZIĘKI JESZCZE RAZ!!
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • tiggerific Re: Tłumaczenie,prosze,pilne!! 11.11.05, 00:45
      Ich komme in (miasto) am Dienstag um 00:00 Uhr an. Wird mich jemand abholen?
      Barbara muss auch Dienstag nachmittag nach Hause fahren. Der Minibus nach Polen
      fährt aus (miasto) ab. Barbara möchte nach (miasto?) gebracht werden. Sie muss
      bereits jetzt wissen, ob das möglich wäre, weil sie Plätze im Minibus buchen
      soll.

      Powinno być mniej więcej ok, ale korekta też mile widziana.
      • Gość: ich telegram: PPPPP IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 11.11.05, 10:59
        (proszę przyjechać prędko pociągiem spospiesznym).
        Odpowiedź: DUPA
        (dziękuję uprzejmie przyjadę autobusem).

        Dlaczego z busa zrobiłaś minibus? Barbara się nie zmieści z bagażem do
        minibusa! :))))
        • tiggerific Re: telegram: PPPPP 11.11.05, 11:24
          telegramy to nie w tej epoce :), a podobno tacy hop do przodu jesteście ;)
          busy to nie autokary, jakby jechała autokarem, nie napisałaby bus :)
          • Gość: ich w Germanii mówimy: IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 11.11.05, 13:48
            ich komme mit dem Bus. Przyjadę autobusem. Minibus to po niemiecku Kleinbus.
            Nie musisz nawet googlać. ;)
            • tiggerific Re: w Germanii mówimy: 11.11.05, 14:41
              aaaaha :)
          • Gość: ich to był dowcip sprzed 40 lat! stąd telegram. :)) IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 11.11.05, 13:48
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka