Dodaj do ulubionych

emailfreundschaft

IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.n.INTELINK.pl 17.12.05, 17:56
Obserwuj wątek
    • Gość: kaem Re: emailfreundschaft IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.n.INTELINK.pl 17.12.05, 17:57
      za szyko nacisnalem ;] mam pytanie: czy ktoś zna jakies adresy stron, za pomocą
      ktorych mozna nawiązać kontakt z Niemcami przez maila? takie coś jak np.
      emailfreundschaft.de
      • Gość: jecki malo to ladnych Polek ?! :-))) IP: *.pools.arcor-ip.net 17.12.05, 21:16
        j.
        • Gość: kaem Re: malo to ladnych Polek ?! :-))) IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.f.INTELINK.pl 17.12.05, 21:38
          niemalo :) ale jednak z Polką nie poćwiczę oryginalneg niemieckiego :P poza tym
          fajnie poznac kogos z innego kraju (nawet przez maila) :)
          • Gość: asiouek Links IP: *.dobrynet.pl / 83.238.140.* 17.12.05, 22:15
            www.brieffreunde-brieffreundschaften.de/
            www.revue.ch/swisskids/brieffreundschaft/index.php
            Tja und wenn du auch nix dagegen hättest:
            www.knast.net/article.html?id=4058
            Ist 'ne gute Idee mit dieser E-mailfrundschaft, ich muss es selber versuchen:)))
            Bin zwar keine besonders schoene Polin, aber vielleicht, wer weiß...;P
      • Gość: nauczycielka Re: emailfreundschaft IP: *.dnet.pl / 87.239.0.* 27.12.05, 21:23
        Tak, ale nie pamietam dokładnych namiarów. Na stronie Instytutu Goethego
        www.goetheinstitut.de czy jakoś podobnie. Pozdrawiam! Chyba: Kontakte

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka