Gość: kaem IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.n.INTELINK.pl 17.12.05, 17:56 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaem Re: emailfreundschaft IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.n.INTELINK.pl 17.12.05, 17:57 za szyko nacisnalem ;] mam pytanie: czy ktoś zna jakies adresy stron, za pomocą ktorych mozna nawiązać kontakt z Niemcami przez maila? takie coś jak np. emailfreundschaft.de Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jecki malo to ladnych Polek ?! :-))) IP: *.pools.arcor-ip.net 17.12.05, 21:16 j. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaem Re: malo to ladnych Polek ?! :-))) IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.f.INTELINK.pl 17.12.05, 21:38 niemalo :) ale jednak z Polką nie poćwiczę oryginalneg niemieckiego :P poza tym fajnie poznac kogos z innego kraju (nawet przez maila) :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asiouek Links IP: *.dobrynet.pl / 83.238.140.* 17.12.05, 22:15 www.brieffreunde-brieffreundschaften.de/ www.revue.ch/swisskids/brieffreundschaft/index.php Tja und wenn du auch nix dagegen hättest: www.knast.net/article.html?id=4058 Ist 'ne gute Idee mit dieser E-mailfrundschaft, ich muss es selber versuchen:))) Bin zwar keine besonders schoene Polin, aber vielleicht, wer weiß...;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nauczycielka Re: emailfreundschaft IP: *.dnet.pl / 87.239.0.* 27.12.05, 21:23 Tak, ale nie pamietam dokładnych namiarów. Na stronie Instytutu Goethego www.goetheinstitut.de czy jakoś podobnie. Pozdrawiam! Chyba: Kontakte Odpowiedz Link Zgłoś