Dodaj do ulubionych

Czym sie rozni kiste od kasten?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.07, 16:20
Obserwuj wątek
    • jecki.p czasem 08.12.07, 17:35
      koniem+tekstem; czesto jednak wymiennie.
      j.
      • Gość: bartek Re: czasem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.07, 17:39
        kastenfoermig

        kistenartig
    • Gość: na.vi Re: Czym sie rozni kiste od kasten? IP: 217.153.224.* 10.12.07, 15:00
      beides kannst du genauso verwenden.
    • jecki.p na.vi 10.12.07, 16:41
      odkrywa Hameryke...
      j.
      • Gość: na-vi Re: na.vi IP: 217.153.224.* 13.12.07, 15:09
        Noch ein schlaumeier. große klappe und nichts da hinten.
        • jecki.p ja, pikus, gaaanz genau: 13.12.07, 17:32
          "da - dluuuuuuga przeeeeerwa - hinteN"...
          j.
        • ja.nusz Re: na.vi 13.12.07, 18:36
          Gość portalu: na-vi napisał(a):

          > Noch ein schlaumeier. große klappe und nichts da hinten.

          Es macht langsam Spaß, deine sprachlichen Kapriolen zu lesen.

          Damit du nicht zu lange rätseln muss: es heisst "nichts dahinter".
    • kokolores i jeszcze .... 13.12.07, 22:09
      .... roznia sie tez rodzajem .


      :o)
      Koko
      • kokolores rodzajnikiem ...mialo byc :)))n/t 13.12.07, 22:11

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka