Gość: egon IP: *.i-service.pl 18.12.07, 19:59 państw UE i USA. Danke vielmals! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pippi Re: Obecna produkacja przeznaczona jest na rynki IP: 83.1.72.* 18.12.07, 20:19 Gość portalu: egon napisał(a): > państw UE i USA. Danke vielmals! Unsere Erzeugnisse richten wir aktuell an die UE und an die USA. MfG. Ihre Pippi, - erfahrene Putzfrau. Odpowiedz Link Zgłoś
jedynybaerenfang wir lehnen sie ab, eure erzeugnisse 18.12.07, 22:42 könntent ihr in den Arsch stecken. Odpowiedz Link Zgłoś
fjodor.pawlowicz przepraszamy za wulgarism, 18.12.07, 23:05 jedynybaerenfang polkal swoj mozg, szkoda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beWAISE Re: Obecna produkacja przeznaczona jest na rynki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 00:10 laufende Produktion ist für die Märkte in Europa und den USA bestimmt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Europa = EU??? merkwürdig n/t IP: *.PH-1511G-BSR64K-02.ish.de 19.12.07, 01:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x und die Eidgenossen? n/t IP: *.PH-1511G-BSR64K-02.ish.de 19.12.07, 17:28 Odpowiedz Link Zgłoś
jecki.p ach was ! 19.12.07, 17:38 Unsere Brüder und Schwestern in der Türkei, besonders die aus Anatolien, sind doch vieeeeeeeeeeel europäischer... j. Odpowiedz Link Zgłoś