28.01.06, 21:46
Właśnie odlądałam teledyski Beyonce i stwierdziłam że to świetna babka. Ma
niezły głoś, całkiem niezłe utwory no i jest piękną kobietą. Naturalna i w
ogóle. Jest ktoś kto się ze mną nie zgodzi? A może macie jakieś jej fotki bez
makijażu? Babska ciekawość czy bez pudru i szminki też tak ładnie wygląda.
Obserwuj wątek
    • czekoladka_84 Re: Beyonce 28.01.06, 21:52
      Widziałam jej fotki jak przechadzała się po plaży bez makijażu. Zwyczajna
      kobieta jakich wiele.
    • mika8410 Re: Beyonce 28.01.06, 21:57
      Niektórzy mówią mi że jestem podobna do Beyonce. Uznaję to za komplement.
      • czekoladka_84 Re: Beyonce 28.01.06, 21:58
        Bo to komplement. W makijażu ma ona prześliczne oczy, niestety bez makijażu to
        jest troche wyblakła.
        • Gość: tika Re: Beyonce IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 28.01.06, 22:22
          hm...zalezy jak ja "zrobia" czasami ma piekne włosy a kiedys widziałam na jej
          głowie "artystyczne siano"
          ogolnie ma kobiece okrełe kształty, nie jest wieszakiem, chciaz na niektorych
          fotkach wychodzi pulchnie
          • lida82 Re: Beyonce 28.01.06, 22:29
            jest nietuzinkowa kobieta kazda wyglada lepiej podmalowana ale uwazam, ze ma
            ladne rysy twarzy i naprawde potrafi sie ruszac w rytm muzyki pewnie to lata
            dlugie lata cwiczen oglonie super
    • kanassa Re: Beyonce 29.01.06, 17:01
      glennferon.com/portfolio1/portfolio16.html
      glennferon.com/portfolio1/portfolio17.html
      glennferon.com/portfolio1/portfolio30.html
      glennferon.com/portfolio1/portfolio13.html
      prejedz kursorem myszki po zdjeciu zobaczysz roznice.
      ładna z niej jest babka:)
    • costerco Re: Beyonce 29.01.06, 21:02
      www.deansplanet.com/beyonce_planet.html
    • agatka_to_ja Re: Beyonce 29.01.06, 21:37
      bez makijazu
      www.deansplanet.com/beyonce_beach.html
      spora z niej kobitka :) ale ma swoj wdziek.. nawet bez makijazu :)
    • btabu Re: Beyonce 29.01.06, 22:15
      $$$ za to mozna miec wszystko :)
      • coco-mademoiselle Re: Beyonce 30.01.06, 09:07
        Przeraza mnie jej masywne ciało. Kto nie widział na żywo, jak grube mogą być
        murzynki :/// ten nigdy nie bedzie w stanie wyobrazić sobie jak wielka jest
        Beyonce. Podziwiam ja za pewność siebie i urok pomimo ze jest 2 razy wieksza i
        cięższa od przecietnej polki. No i buźkę ma ładną :)
    • Gość: Niunia Re: Beyonce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 09:24
      Nie jest szczupła, ma tu i ówdzie ciałko ale pomimo tego może być uważana za
      naprawdę bardzo seksowna kobietę. I ciesze sie ze nie tylko wychudzone gwiazdki
      mogą byc seksbombami, bo sama nie jestem chudzinką i to mnie troche podbudowuje
      w gorszych chwilach :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka