jutka10
28.01.06, 21:46
Właśnie odlądałam teledyski Beyonce i stwierdziłam że to świetna babka. Ma
niezły głoś, całkiem niezłe utwory no i jest piękną kobietą. Naturalna i w
ogóle. Jest ktoś kto się ze mną nie zgodzi? A może macie jakieś jej fotki bez
makijażu? Babska ciekawość czy bez pudru i szminki też tak ładnie wygląda.