Dodaj do ulubionych

California 2006

28.07.06, 02:02
Od jakiegos czasu jestem w Californii i zostane tu jeszcze dosc dlugo. Szukam
tutaj znajomych. Jesli jestes gdzies w poblizu- odezwij sie!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka