jablko_adama
04.08.07, 12:04
nie wiem dlaczego,ale Polacy na ogol to niezamozne spoleczenstwo,ale jak
chcemy kupic jedno jajko badz zaplacic karta niski rachunek,wowczas zostajemy
wysmiani
dzis mnie wysmiali ze kupowalem jedno jajko,przeciez ja takiego pracownika
zwolnilbym,tak sie zlozylo ze potrzebuje jedno jajko do planierki,wyjezdzam i
jeszcze sam teraz jestem w domu,wiec reszte musialbym wyrzucic,dlaczego
ludzie sobie drwia-chory kraj
*************************************
"Niech każdy ptak ,śpiewa własną pieśń"