Gość: zmęczony
IP: *.wschowa.master.pl
23.02.04, 20:20
od lat przedstwawiciele różnych partii,partyjek a nawet grup wyznaniowych
zarzucają sobe wzajemnie brak poczucia odpowiedzialności za Polskę. Myślę, że
ten pogląd wyraża w poczuciu bezsiły znacząca grupa Polaków, która daje temu
wyraz absencją w wyborach.
Tezę że mamy wbudowane " poczucie odpowiedzialności za Europę" można
spuentować następującym dowcipem.
Mąż chwali się koledze, że harmonię w małżeństwie osiągnął dzięki podziałowi
obowiązków.
Do żony należy: pranie, gotowanie, zakupy, opieka nad dziećmi itp.
Grupa spraw które interesują męża to: powszechne rozbrojenie, globalizm i
poczucie odpowiedzialności za Europę.