Gość: Królik Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: 213.241.71.* 13.05.04, 14:14 A po co tak ? Nie lepiej dla tych łosi zza Atlantyku wprowadzić Wizy na wjazd do Europy... Jak bóg Kubie tak Kuba Bogu.... i tak samo restrykcyjnie ich inwigilować przed przyjazdem do UE ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.se.client2.attbi.com 13.05.04, 14:19 A kto Cie tu zaprasza chudzino. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ketna Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.xDSL-1mm.sentex.ca 13.05.04, 14:30 Panie Ministrze, a co z Kanadą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdziwiony ale, o co chodzi? IP: *.waw.prince.pl / 212.160.146.* 13.05.04, 15:03 Stany Zjednoczone - nasz partner i jedyny prawdziwy przyjaciel, któremu pomagamy jak możemy (niektórzy nazywaja to lizaniem ...) i któremu powinnismy pomagać jeszcze wiecej (jak przekonują nas nasi przywódcy: Kwaśniewski, Miller (juz były przywódca), Giertych, Kaczyński, Rokita), przyjaciel, za którego interesy giniemy w Iraku ... jakoś nie chcą nas u siebie a Unia europejska - ta zła organizacja, która nie rozumie dobrej ameryki (tu znw: Kwaśniewski, Miller, Giertych, Kaczyński, Rokita) i która nas wykorzystuje (no tu już Tylko Giertych)... jako edyna upomniała się o nasze prawa Ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Tego nikt nie wie. Jak zwykle zreszta 13.05.04, 15:09 Masz racje, to jest ciekawe i to bardzo, co napisales, te wnioski. Ciekawi sa wasi politycy- ktorzy wprowadzili kraj do UE a teraz wydziwiaja, ciekawy jest polski narodek, ktoremu wyraznie tez cos nie pasuje- lize dupe USA - jednoczesnie glosujac w referendum za wejsciem do UE- zaraz po tym wejsciu odwraca sie do UE dupa a buzia do USA, ktore z kolei ma te wasza Polsce gleboko w dupie. jednoczesnie antagonizujac do siebie kilka liczacych sie krajow z tejze UE... Coz za skomplikowany uklad- nie prosciej byloby wejsc do UE i prowadzic integralna polityke z nowymi partnerami a "odpuscic" sobie USA? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdziwiony (2 raz) Re: Tego nikt nie wie. Jak zwykle zreszta IP: *.waw.prince.pl / 212.160.146.* 13.05.04, 15:13 czytaj dokładnie nie polacy chcaą lizać/ liża ale ich politycy niestety prawda jest, że my ch wybralismy ale sądząc po sondażach (i nie tylko) robią oni rzeczy, którym przeciętny polak jest przeciwny w 1 masz racje prościej i lepiej i bedzpieczniej ddla Polski byłoy rzymać z UE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efka wredny typek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.04, 15:45 tak to czytam i sobie myslę, że ty to wredny typek jesteś. juz sam nick visa_nazi jest dośc ohydny. mogłeś się nazwać heil_hitler, tez ładnie. biedny mały człowieczek. chyba mi cię żal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: wredny typek IP: *.proxy.aol.com 13.05.04, 15:49 A jak spojrzysz w lustro , to co widzisz? Mysle , ze glupiutka koze i tez jest mi ciebie zal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efka Re: wredny typek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.04, 15:56 nie, nie widze głupiutkiej kozy. ale jesli masz ochotę to spójrz w lustro, może ty zobaczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi He he , zal jej :) 13.05.04, 15:55 He he , popatrz popatrz...jak masz rozwiniete te wyzsze uczucia :) "Zal mi ciebie"...a mi ciebie nie jest zal. Ani nikogo z was, sami sobie poscililiscie to wyrko to teraz na nim bedziecie spac. Mi jest tylko wesolo, wlasnie sie nawet wybieram poogladac ten kabaret na zywo, bo ja do Polski wizy nie potrzebuje, a ty do mojego kraju- tak. A mimo wszystko "nie zal mi cie"....he he. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eli Re: He he , zal jej :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.04, 15:58 a ty jeszcze w necie? nie czas już ulice zamiatać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek z niemiec Viza-Nazi ty jestes chory na mozgu IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.05.04, 16:20 dlaczego nie chcesz nam zdradzic faktu od kiedy jestes w USA? zgodnie z twoja logika kiedy porzadnie ty sam lizales dupe urzednika emigracyjnym w USA? i dlaczego sam majac mozliwosc bycia tam nie chcesz dac jej innym? Napewno nalezysz do gatunku ludzi bufoniastych i opisywanych jako pies odrodnika, zebys nie pomyslal ze ci czegos zazrosze to wspomna ze bylem w stanach 4 razy 1raz jako student(rok) a 3(po 3 tygodnie) jako turysta. Uwazam ze tak jak tobie dano szanse powinni ja dostac tez inni ktorzy chce spiepszyc z Polski, dokladnie jak i ty to zrobiles Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Synu: 13.05.04, 16:35 1.Moj Ojciec urodzil sie w USA. Do USA wjechalem legalnie. 2. W USA bywalem od dziecka, na stale siedze tu przez ostatnie kilkanascie lat. 3. To, czy ty tu przyjedziesz, zwisa mi, bo ja skonczylem tutaj college i ty, zebys sie palnal w majtki rzadka kupa, nie dostaniesz takiej pracy jak ja mam.A przynajmniej nie do czasu, gdy ja bede juz od dawna emerytem. Przyjedz, pracuj, tylko zalatw to legalna droga a nie przynos nam i normalnym ludziom w Polsce wstud. 4. Pieprzyc pisze sie przez rz a nie sz. mature ( w Polsce) zdawalem 20 lat temu, ale to jeszcze pamietam. Czy jestes moze absolwentem jednej z tych "doskonalych, prywatnych polskich uczelni?" :) > dlaczego nie chcesz nam zdradzic faktu od kiedy jestes w USA? zgodnie z twoja > logika kiedy porzadnie ty sam lizales dupe urzednika emigracyjnym w USA? > i dlaczego sam majac mozliwosc bycia tam nie chcesz dac jej innym? > Napewno nalezysz do gatunku ludzi bufoniastych i opisywanych jako pies > odrodnika, zebys nie pomyslal ze ci czegos zazrosze to wspomna ze bylem w > stanach 4 razy 1raz jako student(rok) a 3(po 3 tygodnie) jako turysta. Uwazam > ze tak jak tobie dano szanse powinni ja dostac tez inni ktorzy chce spiepszyc z > > Polski, dokladnie jak i ty to zrobiles Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Synu: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.04, 16:41 wiesz co nazisto? twoje wypowiedzi są żenujące, twój poziom jest żenujący, ty jesteś żenujący i daj już sobie spokój z tym wypowiadaniem się na forum. bo aż żal człowieka ogarnia że takie kreatury chodzą po świecie. i wszyscy cieszym się bardzo że twój ojciec urodził sie w usa i że ty tam mieszkasz. good bye. Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Dobranoc, serduszko ;) 13.05.04, 16:49 I nie zmieniaj tak tych nickow, ja taki podobno glupi, a pisze pod jednym bo nie wstydze sie swych opinii... A ty jakbyc uciekal przed tym swoim glupim "ja", he he, Janek, Chujanek, Efka, srefka. Co jeszcze , ty niegramotny "ortografie"? A wiz i tak wam nie zniesiemy !!!!!!!!! PS 27 maja bede w Polsce, na zywo was poogladac to jak chcesz to moge ci dac osbiscie w ryj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efka Re: Dobranoc, serduszko ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.04, 16:54 oj tak. lubię jak mnie naziści biją. możesz mnie też podpalić. papa słoneczko. miło mi było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregory Re: Dobranoc, serduszko ;) IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.04, 02:51 śmieciu ja cię przywitam na lotnisku i wbiję tępą mordę w posadzkę...tak zakończysz swój pobyt w Polsce- w razie wątpliwości służę adresem K1 i wracasz do domcu w plastikowym worku bye Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Tego nikt nie wie. Jak zwykle zreszta IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 13.05.04, 15:52 Czy czujesz sie Polakiem? Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Re: Tego nikt nie wie. Jak zwykle zreszta 13.05.04, 16:37 Gość portalu: M napisał(a): > Czy czujesz sie Polakiem? Nie, ja jestem z Gdanska, czuje sie Niemcem zamieszkalym obecnie w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efka Re: Tego nikt nie wie. Jak zwykle zreszta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.04, 16:42 to zmień nick na i_love_adolf_hitler Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek z niemiec Jestes poprostu Super!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.05.04, 18:34 jestes wiec niemcem uczacym wszystkich polskie ortografii, no to moze przejdzmy na niemiecki zebym ci uwierzyzyl, weist Du was Hochmut bedeutet? es ist ganau diese Eigenschaft die Du besitzt. Du bist das Letzte was mam unter einem Menschen versteht, zur deiner Information ist es anzumerken, dass ich nicht ein idiotisches College absolviert habe sondern Abschluß von USC und was mein Job angeht wirst Du mit deinem mikrigen Gehirn nie habe, und jetzt beweise, dass Du ein Deutscher bist und antworte Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Re: Jestes poprostu Super!!! 13.05.04, 19:00 Sadzisz za duzo bykow, nie ma sensu bym sie wysilal. Ano po polsku, anie po niemiecku, ani po angielsku. Biedak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek z niemiec Re: Jestes poprostu Super!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.05.04, 19:07 dziekuje za korekture i krytyke, gdybys wiedzial jaki zawod w niemczech wykonuje to bys spadl z rusztowania na ktorym wlasnie stoisz , mam propozycje moze mi wskazesz moje byki Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Zawod zyciowy ? Zgadlem? 13.05.04, 19:17 Gość portalu: jozek z niemiec napisał(a): > dziekuje za korekture i krytyke, gdybys wiedzial jaki zawod w niemczech > wykonuje to bys spadl z rusztowania na ktorym wlasnie stoisz , mam propozycje > moze mi wskazesz moje byki Nie mam czasu na takie glupoty, Szwabie. Wspolczuje ci, ze musisz "wykonywac zawod". Ja mam w USA stanowisko i kariere, zawodu nie wykonuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek z niemiec Re: Zawod zyciowy ? Zgadlem? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.05.04, 19:25 no tak wlasnie myslalem ze jestes parkingowym, niemcem w przeciwnosci do ciebie nie jestem sam piszesz ze nim jestes Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek z niemiec Viza-Nazi czemu sie wstydzisz? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.05.04, 19:04 no ijak tam Viza z Twoim niemieckim cos licho, podobnie jak z twoim mozgiem czytalem ze przyjedziesz poogladac polakow i komus z dyskutantow chcesz dac w ryja, to podaj dokladnie czas przylotu i maszyne a napewno przyjdzie kilku ludzi zeby tobie dac w zakompeksialego ryja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek z niemiec Viza Jelonku cos ci odwagi braklo IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.05.04, 19:22 jestes typowym wsiokiem ktory panie za dulary stracil pamiec jak to bylo jak pil kefir z butelki zyl gume "Lolek i Bolek" popijajac oranzada w proszku, zapomial wol jak cieleciem byl Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Re: Viza Jelonku cos ci odwagi braklo 13.05.04, 19:23 A co to "Dulary"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek z niemiec Re: Viza Jelonku cos ci odwagi braklo IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.05.04, 19:27 tak wlasnie nazywaja dolary polacy w stanach na twoim stanowisku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac Re: Visa-nazi IP: *.gen.twtelecom.net 13.05.04, 19:27 Ludzie dajcie sobie spokoj z uzeraniem sie z idiota .Przeciez on ma yle wspolnego z USA co wiekszosc tu piszacych z Al-kajda Osamy ben ladena . A ty gnojku przestan psuc opinie amerykanom i mieszkajacym tu polakom ok. Na marginesie przestan sie ukrywac za adresem email i pokaz skad jestes Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Re: Visa-nazi 13.05.04, 19:54 Psuc opinie Amerykanom? To znaczy komu? Bo chyba nie tobie, ty czeresniaku z Moniek? Matka dzwonila ze krowa sie cieli i nerwowy jestes czy co??? Pokazac to ci moge gola dupe , cwelu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: Visa-nazi IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 20:01 wiesz co myślę? że jesteś sfrustrowanym dupkiem co zamiata ulice w ny. a teraz pewnie siedzisz, pijesz browarek i wylewasz swoje frustracje na jakimś forum, bo ci się w życiu nie powiodło. żałosny jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Jej, Hej ! 13.05.04, 20:07 Hej, hej! Wypraszam sobie ! Juz mi tu jedna mowila ze mi jej zal, teraz ty mi, slonce, mowisz ze jestem zalosny...a fe. Dajce spokoj, co? takie macie dobre te serduszka, to zajmijcie sie bezdommnymi kundlami wookolo. Ja waszego beznadziejnego wspolczucia i pustego zalu nie potrzebuje, ciolki. Ulic nie zamaitam- juz tu przygluasowi jednemyu tlumaczylem, jest u mnie teraz 2.07 P.M. i ja sobie siedze w pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: Jej, Hej ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 20:12 no to pracuj tumanie skoroś w pracy. czy przerwa na lunch w zamiataniu? a kundlami bezdomnymi się zajmujemy i stąd właśnie to zaintersowanie tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: Jej, Hej ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 20:18 oj i nie bądź taki wrażliwy i nie wypraszaj sobie. zdaje się że jakiejś pannie chciałeś tu w ryj dawać więc nie mów że taki delikateś jesteś. i wara od polskich dziewczynek, obracaj sobie te tłuste amerykaneczki. przecież tam wszystko takie fajne w tej hameryce, co nie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue i co viza nazi IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 20:30 przerwa na lunch się skończyła i znowu zamiatasz? hehehehehehehheheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Re: i co viza nazi 13.05.04, 20:42 Gość portalu: ue napisał(a): > przerwa na lunch się skończyła i znowu zamiatasz? hehehehehehehheheheheh I co? I gowno ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: i co viza nazi IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 20:45 gówno zamiatasz? no cóż ktoś musi to robić. ale nie przejmuj się żadna praca nie hańbi ;-)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Re: i co viza nazi 13.05.04, 21:07 Ciebie tata chyba na parapecie machnal, bo trudno uwierzyc zeby takiego pokurcza zrobiono w noramlnych warunkach... Kiedy smigasz po te po wize na Piekna 12? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: i co viza nazi IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 21:23 mnie nie ale ciebie zdaje się tak. nie śmigam młotexie. mam tu ciekawsze zajęcia. hehehehehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: i co viza nazi IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 21:46 i powiem ci młotexie coś jeszcze. mam gdzieś te wasze wizy. najlepiej będzie jak zamkniecie swoje granice dla wszystkich tak aby panny twoich marzeń typu Lynndie England mogły cię ruchać do woli. i tylko ciebie. amen. sweet dreams and sleep well. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neil visa-nazi is a fudge packer IP: 80.51.10.* 14.05.04, 00:15 his father told me Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eu Re: Jej, Hej ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 20:59 co debilku, skończyły ci się pomysł? móżdżek wysiadł? heheheheheheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
grba Re: Visa-nazi 14.05.04, 10:00 visa_nazi napisał: > Psuc opinie Amerykanom? To znaczy komu? Bo chyba nie tobie, ty czeresniaku z > Moniek? > Matka dzwonila ze krowa sie cieli i nerwowy jestes czy co??? > Pokazac to ci moge gola dupe , cwelu. Co na to Twoi lekarze? Psychoanalityk za drogi był? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: Viza Jelonku cos ci odwagi braklo IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 20:10 wiesz co józek, olejmy tego młota. to jakiś psychopatyczny palant. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyczliwy Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.z064221083.was-dc.dsl.cnc.net 13.05.04, 15:11 to siedz sobe w tej zapi.... pipiduwie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rsw Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.proxy.aol.com 13.05.04, 15:22 I nikt tu za toba nie teskni.A zanim pozyczysz komu smierci to sie gleboko zastanow kretynko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Tu sie prawie zapomina, ze zamach na WTC IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 13.05.04, 16:00 O nie! Tu się zapomina o zołnierzach w Iraku. Polskich żołnierzach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacal Re: Tu sie prawie zapomina, ze zamach na WTC IP: *.ebrnsw01.nj.comcast.net 13.05.04, 20:35 Ludzisz sie, ze za kilku zolnierzykow bez wyposazenia (jak cos sie dzieje w polskiej strefie to i tak Amerykanie musza interweniowac, a Polacy chowaja sie w schronach) Amerykanie otworza granice dla setek tysiecy nielegalnych pracownikow z Polski??? Przyklad: Anglia - brak miejsc w autobusach do konca maja!!!!!Zacznij w koncu odrozniac wspolprace polityczna od gospodarczej. Tych kilku bardzo marnie wyposazonych wojakow to nie cena na likwidacje przez USA polskiego bezrobocia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polityk TO TYLKO OBLUDNE ROZDRAPYWANIE RANY !!!!!!!! IP: 68.152.174.* 13.05.04, 23:06 tu nie chodzi o zalatwienie wiz, bo nie w tak drastyczny i grubianski sposob sie takie rzeczy zalatwia !!! tutaj chodzi jedynie o spotegowanie nastrojow antyamerykanskich w takich krajach jak Polska !!!! i wykazanie niby dobrej woli ze strony ue ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziggy Re: amando DZIK LESNY TEZ DO MIASTA NIE POJDZIE IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 16:11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLAK MAŁY JA NIE CHCE ZNIESIENIA WIZ IP: *.nitka.net.pl 13.05.04, 16:25 jak zniosą te wizy (niedajboże) to tłum polaczków dorobkiewiczów zaleje amerykę i będzie do du.....żej dziury. niech do usa jadą tylko ci co wiedza czego chca, a nie co chca na czarno do roboty. amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konsul Vittorino moze rzadac papieru toaletowego do swego IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 13.05.04, 16:28 sracza. O tym kto wjezdza do USA decyduje USA Odpowiedz Link Zgłoś
ospol Re: Vittorino moze rzadac papieru toaletowego do 13.05.04, 20:15 W ramach rownosci dla wszystkich, USA wprowadzi vizy dla wszystkich z Europy. Dosyc juz maja nielegalnych Italiancow tez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DIABLO POLSKA TO BAGNO I GOWNO IP: *.net999.nj.sprint-hsd.net 18.05.04, 05:17 POLSKIE BURKI PRZESTANCIE SZCZEKAC.BEZZEBNY NARODZIE ,ZASMIERDZIALY,ZAJEBANY,ZASMRODZONY,OSRANY. ZAKAZ WJAZDU DO USA DLA WAS POWINNA BYC NA WIEKI.NAJPIERW DZIADY NAUCZCIE SIE KAPAC W WANNIE I PRZESTANCIE PIC I KRASC.ZLODZIEJSKI NARODZIE BEZ PRZYSZLOSCI. NICH WAS ZJE AMERYKANSKA STONKA HAHAHA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magdalena Re: POLSKA TO BAGNO I GOWNO IP: *.dip.t-dialin.net 02.06.04, 19:29 kiedy byles ostatni raz w Polsce? nie wszyscy zyja na bialostoczczyznie.Od paru lat cos sie zmienilo w Polsce.Nie wszyscy kradna.Chciala bym poznac twoje otoczenie, jest to Bronx? albo inny slams? nie opowiadaj tutaj o dobrobycie, ja go tez mam ,ale mam zrozumienie dla ludzi krörzy w nim nie zyja.Mieszkam w Niemczech i mam prace möwi ci to cos?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magdalena Re: POLSKA TO BAGNO I GOWNO IP: *.dip.t-dialin.net 02.06.04, 19:36 Jeszcze jedno, gdzie sie nauczyles kapac w wannie na Bronx? przeciez oni czegos takiego nie znaja.Ile w tobie musi byc nienawisci,gdzies sie tego nauczyl ? W A M E R Y C E ?????????????????????????????????????? Jestes Muzulmaninem? Albo soldner od Bin Laden .I co teraz powiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Acc Pare slow w sprawie wiz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.04, 01:46 Do Stanow i ich mieszkancow osobiscie nie nie mam. I moim zdaniem ludzie raczej beidni nie maja po co tam jechac. A co do zniesienia wiz, zrobia jak chca maja do tego pelne prawo zas rzady karjow unii moga jedynie wprowadzic zaostrzenia dla Amerykanow by ich rzadowi utrzec troche nocha. Natomiast wiekszosci tych jankiees pochodzenia polskiego dowalilbym takie utudnienia we wjezdzie do polski zeby im sie juz nigdy tu nie chcialo przyjezdzac, szczegolnie tym palantom ktorzy sie tutaj uzewnetrzniaja i opluwaja wszystkich dookola. Po takich emigrantach jakich tu widze nie zdziwie sie jezeli polska bedzie musiala miec wize przez nastepne trzy pokolenia. hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gerry EU chce sie pozbyc wielu bezrobotnych IP: *.co.us.ibm.com 13.05.04, 16:41 EU chce sie pozbyc wielu bezrobotnych z Europy srodkowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emigrant Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.mad.east.verizon.net 13.05.04, 16:41 ty chuda glizdo!jedz do LasVegas lizac i przelykac amerykanskie hotdogi:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIXON Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.sympatico.ca 13.05.04, 16:42 W koncu przestajemy calowac tyleczki!!! Wlasnie o to chodzi!!! POlska w Unii jest waznym elementem (40 mln podatnikow), a traktowano nas dotad jak biednych europejskich popaprancow. Jestem ciekaw co bedzie dalej??? Jak nasz prezydent pojechal po prosbie do Buszmena to USA pokazalo nam palec (nie do konca serdeczny) - teraz moga ewentualnie negocjowac ale juz paluszka nie bedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: repres Jestem w UE IP: *.enformatic.pl / *.enformatic.pl 13.05.04, 17:48 Mówi Pawlak do Kargula: Won z mojej Ameryki! Nie wybieram się do USA, ale dzisiejszą wiadomością jestem podbudowany. Poczułem się Europejczykiem! Moja UE załatwiła problemy handlowe "nowych" członków z Rosją. Moja UE załatwi sprawy wizowe "nowych" członków z USA. Jest mi wszystko jedno czy będzie to obustronne wizowanie czy obustronne bezwizowanie. Jeśli Unia zauważyła ten problem, to opowiada się za solidarnością wszystkich członków. Do boju rusza potęga! Jeszcze niejednolita, jeszcze z wieloma różnicami, ale solidarna. Mogę być i będę jeszcze długo biedniejszy od przeciętnego Niemca, Anglika a nawet Greka i Portugalczyka, ale jedność europejska to szansa na wspólne finansowanie nauki, postępu technicznego, infrastruktury. To tworzenie potęgi światowej. Panie Prezydencie RP! Posyp Pan głowę popiołem i odwróć Pan kierunek polskiej polityki zagranicznej z kierunku amerykańskiego na ten, w którym nas chcą, a na rozmowy z Bushem do USA wysyłaj Pan Leppera: w obydwu krajach natychmiast wzrośnie poziom inteligencji. Odpowiedz Link Zgłoś
wroc1 Ja też się z tego cieszę 14.05.04, 21:04 W końcu jesteśmy tam gdzie nasze miejsce. Krzak mógł wciskać mydliny do oczu pr. Kwaśniewskiemu. Uni jako takiej już nie wciśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bush Jr. Re: Chultaje precz IP: *.nocharge.com 18.05.04, 06:42 Cycki gowno wam zalatwi zniesienie wiz skoro Grecja nadal ma wizy do USA...w uni czy nie LONG LIVE AMERICA!!!! POLAK GO FUCK YOURSELF IN BIALYSTOK! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czarnecki [...] IP: *.nocharge.com 18.05.04, 06:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czarnecki [...] IP: *.nocharge.com 18.05.04, 06:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nuria Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.proxy.aol.com 13.05.04, 18:08 gdyby naprawde do tego doszlo ( zniesienie wiz) to bylaby to najlepsza rzecz jaka Bush zrobil w ciagu swej kadencji. nie sadze zeby wizy chronily przed terroryzmem...choc ubiegajac sie o wize do stanow czujesz sie jak terrorysta, bo tak jestes traktowany. ja mieszkam w stanach i to umozliwiloby mi czestsze widywanie mojej rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: airborne@ciaa.edu Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.dyn.optonline.net 13.05.04, 18:11 Tylko ze ci grubasy z ameryki maja juz swoja demokracje ponad 200 lat, a wy w tej polsce nie mozecie nawet wybrac dobrego rzadu poza komunistami. Wszyscy wiedza ze SLD to synowie komunistow ! Jako Amerykanin powiem jedno wy w polsce nie umiecie pracowac bo nie chcecie sie dorobic niczego. Patrzycie tylko gdzie i jak dostac cos za darmo. A jak nie to gdzie ukrasc. Hawaii czy Alaska sa piekne bo bylem tam, ale jeszcze jest wiele innych pieknych miejsc. Tylko zeby jezdzic trzeba chciec pracowac, a nie tylko narzekac. Jak masz $$$ to swiat dla ciebie stoi otworem. GOD BLESS AMERICA ! NIECH PAN BOG BLOGOSLAWI AMERYKE! Prosze mi tylko nie prawic moralow ze powinienem kochac Polske jako Polak. Jestem Amerykaninem i znam 4 slowianskie jezyki. (Biegle) Dlatego moge tej pani odpisac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BOB Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.8.252.64.snet.net 13.05.04, 18:19 SAM JESTES GRUBY I NA DODATEK GLUPI !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: repres Z pewnością jesteś Amerykaninem! IP: *.enformatic.pl / *.enformatic.pl 13.05.04, 19:20 Arogancki idiota! Złodziej to jesteś Ty łachudro! Nic mi nie dałeś więc odpi@rdol się ze swoimi parchatymi uwagami kretynie. A słowo "Polska" pisz z dużej litery poligloto-idioto. Dostaje się zawsze za darmo, bo jak coś nie jest za darmo, to jest kupione lub zamienione. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: BEZROBOTNY STRAZNIK... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 13.05.04, 18:15 ...ach te polskie pieklo...psioczy diabelski straznik...pomyscie sobie w druga strone...ile bylo-by kozysci dla polski gdybysmy byli razem bez wzgledu od miejsca zamieszkania...wic lepiej pomyscie nad lepszym polskim rzadem, ktory stwozy mozliwosci rozwoju dla biznesu w polsce- zamiast skakac sobie do gardla (badcie zebyscie sie nie pozazerali wy z tak duzym IQ)...bo unia ani ameryka wam tego nie zalatwi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Longislander Obyscie nie zalowali IP: *.dsl.invision.com 13.05.04, 19:38 W programie "visa waiver" w USA przebywac mozna tylko 90 dni, Polacy na wizie moga siedziec (tzn. pracowac przewaznie na stojaco) 6 miesiecy. Czy oplaci sie to zmieniac? Odpowiedz Link Zgłoś
visa_nazi Oni mysla ze sie nie zmieni... 13.05.04, 20:14 Gość portalu: Longislander napisał(a): > W programie "visa waiver" w USA przebywac mozna tylko 90 dni, Polacy na wizie > moga siedziec (tzn. pracowac przewaznie na stojaco) 6 miesiecy. Czy oplaci sie > to zmieniac? Oni mysla, ze to sie nie zmieni. Beda sobie mogli latac w te i wewte ile dusza zapragnie i siedziec ile im sie podoba, bo taki standartowy polski turysta zdaje sie nie pamietac, ze paluch i oko trzeba teraz nadstawic, by sprostac wymogom kontroli ruchu do/ z USA. Zapominaja tez o tym, ze teraz ci, co juz dostali wize, maja jako takie szanse zalapac sie do pracy do polskiego kontraktorka stajac co rano na rogu ulicy gdzies tam. A po "zniesieniu" ich liczba wzrosnie 10X i o robote bedzie 10X trudniej. Do tego, wykazujac braka jakiejkolwiek logiki, caly czas szmaca, ze my ( w USA0 boimy sie jakiejs tam konkurencji z ich strony :) To juz komedia w dwoch aktach: Ja tu siedze 15 lat, mam MofS zrobione w US,12 lat praktyki w zawodzie, plynny jezyk, znajomosci etc i mam sie bac konkurencji ze strony takiej "zielonki" spod wschodniej granicy??!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: Oni mysla ze sie nie zmieni... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 20:21 ja na twoim miejscu bałbym się własnego odbicia w lustrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.ne.client2.attbi.com 13.05.04, 19:43 Amanda, ....ale z Ciebie menda, ta nienawisc do Stanow powinnas skierowac do mamusi i tatusia za nadanie Ci tak "amerykanskiego" imienia. PS. O Hawajach czy Alasce to tylko mozesz pomazyc (nie dla psa kielbasa). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MaciekS Amanda, dojrzej prosze IP: *.gs.com 13.05.04, 20:32 Ile Ty masz lat? Mowisz jakbys byla zdziecinniala nastolatka, ktora wchodzi dopiero w swiat doroslych i juz sie stawia. A skad wiesz ze Hawaje czy Alaska ma ladne krajobrazy? Co znaczy ladne? Znasz je z pocztowek? Ja przynajmniej spedzilem wakacje na Hawajach. Owszem sa to piekne miejsca, ale co Ty wlasciwie wiesz o Stanch Zjednoczonych? Wielu z nas tu zyje i mogloby Ci duzo opowiedziec. Dobrze sie zastanow co bredzisz mowiac "smierc..." komukolwiek. Ktos moze kiedys Tobie to powiedziec w takau wscieklosci i co bedzie? Pozdrawiam, M. (Polak w New Jersey) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śmierćidiotom Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.bphpbk.pl 13.05.04, 20:33 buuuuuahahaha!! Amanda, rozbrajasz mnie swoim brakiem inteligencji :D "śmierć Ameryce, nie pojade, no chyba że..." ROTFL. Ludzie, czy was rodzice w domu metalowymi zabawkami bili, czy jak??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: UE chce zniesienia wiz do USA dla swych obywa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 20:42 Ktoś skasował moją opinie na ten temat(skasowany był nawet mój pobyt na forum), a była zgodna z regulaminem. Pzdr pablo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do-amandy-suki DO BUDY SUKO, NIKT CIE TU NIE ZAPRASZA! IP: *.union01.nj.comcast.net 13.05.04, 20:51 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: DO BUDY SUKO, NIKT CIE TU NIE ZAPRASZA! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 20:55 Hej kolego trochę więcej kultury i SZACUNKU dla kobiety!!! Pzdr pablo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ue Re: DO BUDY SUKO, NIKT CIE TU NIE ZAPRASZA! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 21:03 no właśnie. co za chamstwo. a mój ulubieniec debil - viza nazi przoduje. pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: $tefan Wyjedźcie turystycznie do Argentyny! IP: *.chcgilgm.covad.net 13.05.04, 20:54 Gość: willy 13.05.2004 16:51 Napisał: niech usa najpierw posprzata gnoj na swoim podworku... ========================================================= Masz rację - do czasu posprzątania tego gnoju (na święty nigdy) nie ma po co jeździć do Stanów. Zwłaszcza turystycznie. Więc po co wizy, po co znosić wizy zwłaszcza turystyczne dla tych do których miejsca w autobusie do Anglii zabrakło? Można przecież jechać turystycznie - koszt podobny a gnoju jak piszesz na ulicach nie ma - Australia, Nowa Zelandia, Argentyna itd. Tam jest co zwiedzać a nasi niech zaczną bojkotować Ambasadę Amerykańską, Piękna 12 i ich wygórowane opłaty. Zajdź kiedyś na Piękną 13 i zacznij w kolejce propagować bojkot wyjazdów turystycznych! Daj znać jaki oddźwięk, jak zareagowała kolejka tych, którzy dobrowolnie oczekują na przyznanie wizy turystycznej oczekując na nią z $100 w zębach aby dobrowolnie przekazać je na rozpatrzenie podania. Wyjazd do USA nie jest obowiązkowy - zwłaszcza, aby obejrzeć park w Jelołston lub Statuę Wolności! Kolejki przed ambasadą tworzone są przez chętnych do wyjazdu turystycznego do USA. Wyłącznie przez chętnych - choć mogą bez kolejki dostać wizę do Argentyny naprzykład! Pozdrowienia, $tefan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wawa [...] IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 13.05.04, 21:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: Do Wawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.04, 21:48 Gratuluję "dobrego" wychowania i kultury. Pzdr pablo Odpowiedz Link Zgłoś