Gość: czas
IP: 216.54.20.*
19.02.03, 22:15
Jak na szkle, tak to pieknie malowane.
Moze ktos jest w stanie odpowiedziec na pytanie:
Czy Polska bedzie wyplacac renty i emerytury ludziom /nie ich spadkobiercom/za lata
przepracowane /legalnie/ w Polsce a teraz mieszkaja gdzies w Europie i klepia taka sama biede
tylko zagraniczna.