Gość: Iza Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.adsl.inetia.pl 24.01.09, 18:12 25 ml likier kokosowy 1 łyzka(15ml) amaretto so z 1/2 cytryny miksowac z lodem w kubku mikserowym i przecedzic do kieliszka cocktailowego okoronowanego cukrem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:54 polecam drink ferrari.. smaczny i prosty: drinki.mojdrink.pl/Receptury-Szukaj/1/253/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karola777 Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.09, 13:37 tu znalazłam coś fajnego: www.open-bar.pl/drinki/Ritz+Fizz/234 w ogóle tam wszystko można znaleźć, jakiejkolwiek butelki nie będziesz mieć w barku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.3s.pl 10.05.09, 18:10 Amaretto , najlepiej smakuje po dodaniu do kawy . pycha :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafaell Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.107-82-b.business.telecomitalia.it 22.07.09, 19:03 schlodzony z cola i lodem i pomaranczem :) bomba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: astoria Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: 193.138.241.* 26.07.09, 17:49 polecam drinka o nazwie ballantynka 40ml ballantine'sa 20ml amaretto 5ml grenadina 60ml soku jablkowego uzupelnienie woda minetalna gazowana ok 100ml Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diana Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.181.76.173.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.04.11, 14:44 Przepraszam, jaka woda??? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.09, 09:56 Wszyscy piją Amaretto z mlekiem, sokiem pomarańczowym lub kawą, ok, to wcale nie jest złe ale... amaretto jest bardzo słodkie i mdłe, polecam takie warianty drinków, w których amaretto będzie łamać np. gorzkość lub kwasowatość: HURR • 30 ml białego rumu • 60 ml soku pomarańczowego • 60 ml soku mango lub brzoskwiniowego • 60 ml soku ananasowego • 15 ml grenadiny • 30 ml ciemnego rumu • 30 ml amaretto. W shakerze z lodem mieszamy wszystkie składniki, oprócz ciemnego rumu i amaretto. Przelewamy do szklanki i na wierzch wlewamy rum i amaretto. Niesamowita poezja smaków, naprawdę szczerzepolecam!!! BLUE HEAVEN • 50 ml Ciemnego Rumu (w Tesco - Dark Rum za ok 20 PLN) • 15 ml Disaronno Amaretto • 25 ml Blue Curaçao • 100 ml Soku ananasowego • 15 ml grenadiny Wszystkie składniki mieszamy z kilkoma kostaki lodu w shakerze, przelewamy do kieliszka koktajlowego z grubą, krótką słomką, wlewamy 1 dasch grenadiny. Powstaje różowa poświata na dnie kieliszka, nie mieszamy!! AMARETTO COLADA • 50 ml białego rumu • 15 ml amaretto • 100 ml Soku ananasowego • 25 ml śmietanki Wszystko wymerdane z kostkami lodu w schakerze, przelane do kieliszka koktajlowego, podawać z trójkątem z pomarańczy lub ananasa. Jestem pasojantką drinków, sporządziłam już ich kilka tysięcy, ok. setki jest według moich własnych receptur, udało mi się przekonać męskie grono znajomych do drinkowania, po takich napojach nie ma na drugi dzień kaca, a upija się człowiek z taką samą prędkością jak przy polskiej czystej czy piwku :-) Jak ktoś chciałby pomocy przy "mieszaniu" zapraszam, na pewno odpiszę: seeiko@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kasiakalina90 Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 19.09.20, 16:17 a taka gruba słomka będzie odpowiednia? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.09, 00:00 Polecam amaretto z sokiem jabłkowym. Do tego dwa plasterki cytryny, 3 kosteczki lodu. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bliźniak Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.kompus.3s.pl 27.02.10, 11:34 Amaretto + lód + cytryna lub limonka (wedle uznania) + coca-cola do pełna - super orzeźwiający drink, a i kopnąć potrafi :) ilość amaretto też wg uznania, ja leje w proporcjach 1:4 lub 1:3 z coca-cola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: perlikaa Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.play-internet.pl 04.05.14, 08:55 wg mnie najlepsze są drinki na bazie orzeźwiającego cydru lubelskiego - połączenie z truskawkami cyz limonką poezja :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.02.10, 22:31 amaretto+ sok wiśniowy taki gęstszy :D pyyyszota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza&zocha Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.chello.pl 23.03.10, 22:39 amaretto + whisky + mleko + czekolada + kostki lodu :) MNIAAAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.leon.com.pl 17.06.10, 23:18 wystarczy zmieszac go z sokiem jablkowym i jest bardzo dobry :D Odpowiedz Link Zgłoś
ladyjan Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 20.07.10, 14:25 Jasne,że tak. Wystarczy pomieszać amaretto z sokiem z gruszek, dodać trochę wódki i mleka sojowego lub zwykłego. Piłem kiedyś takiego drinka z laską wanili, smakowało bardzo ciekawe. No i do takiego napoju pasowałoby jakieś fajne szkło tego typu www.facebook.com/MyinPL#!/photo.php?pid=246459&id=109218032433472 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marlena Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.10, 10:28 Amaretto podaję do tiramisu a jeśli ma to być drink to z wodą sodową (mineralizowaną) i sokiem wiśniowym z kartonu (nie koncentrat) idealne ze skruszonym lodem :) Odpowiedz Link Zgłoś
rot_schwarz Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 17.08.10, 19:28 Jeden z wielu drinków z amaretto: Amaretto + Curaçao + sok z cytryny + szampan! Nazywa się Ritz Fizz :) A jak chcesz więcej to polecam tę stronkę - wpisujesz w wyszukiwarkę i voila - do wyboru, do koloru ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agacia-90 Re;lipton ice tea IP: 178.56.53.* 24.10.10, 16:35 Dla mnie liczysz się Ty... i nowa Ice Tea Malinowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: okwodnk Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.opera-mini.net 27.12.11, 20:05 ja lubie doda dodac do kawy Odpowiedz Link Zgłoś
tabeletka Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 15.01.12, 01:28 z sokiem wisnowym albo jako "wkladka" do grzanego wina. wydaje mi sie jednak, ze miri swoje amaretto juz dawno wypila :):) Odpowiedz Link Zgłoś
bebiak Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 28.03.12, 15:41 Ja popijam sam - jak dla mnie jest przepyszny. Likier miętowy tak samo: bez dodatków. Generalnie nie przepadam za mieszaniem smaków stąd pewnie dlatego tak popijam, a poza tym smakują mi. Czasami dodaję do kawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DUPOL Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.12, 13:56 z whisky jest dobre Odpowiedz Link Zgłoś
keepsmiling3 Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 10.03.13, 12:48 polecam Ci zpisac sie do klubu you r you, co chwile dostaje sie maile z przepismi na fajne drinki. youryou.pl/start.aspx?id=1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adiesta Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.vip-net.pl 02.03.15, 13:54 Najłatwiej żeby nie używać innych alkoholi to z mlekiem. Wydaje mi się najlepsze połączenie. albo 20ml Kahula 20ml Amaretto 20ml Wódki 20ml Baileys wymieszać całość, podać na kruszonym lodzie a na samą górę dodać bitą śmietanę. Odpowiedz Link Zgłoś
alfredo302 amaretto 08.05.15, 14:11 ja robiłam kiedyś kawę z amaretto - pyszna!!!! dodaje sie zołtka, miód, kakako , mozna tez wisienki koktajlowe dodac Odpowiedz Link Zgłoś
ankaszym Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 18.12.15, 12:54 Drinka nie, ale bardziej dodatek do ciasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mistrzu Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.inm.net.pl 15.03.16, 13:32 kokta.pl/t/drinki-z-amaretto/ Sprawdź tutaj, mi tam jeden się tylko podoba i tylko taki piję. Odpowiedz Link Zgłoś