Dodaj do ulubionych

Jaki można zrobić drink z "Amaretto"???

    • Gość: Iza Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.adsl.inetia.pl 24.01.09, 18:12
      25 ml likier kokosowy
      1 łyzka(15ml) amaretto
      so z 1/2 cytryny
      miksowac z lodem w kubku mikserowym i przecedzic do kieliszka
      cocktailowego okoronowanego cukrem.
    • Gość: kiki Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:54
      polecam drink ferrari.. smaczny i prosty:

      drinki.mojdrink.pl/Receptury-Szukaj/1/253/
    • Gość: karola777 Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.09, 13:37
      tu znalazłam coś fajnego: www.open-bar.pl/drinki/Ritz+Fizz/234 w ogóle
      tam wszystko można znaleźć, jakiejkolwiek butelki nie będziesz mieć w barku ;)
    • Gość: Aga Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.3s.pl 10.05.09, 18:10
      Amaretto , najlepiej smakuje po dodaniu do kawy . pycha :)
    • Gość: rafaell Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.107-82-b.business.telecomitalia.it 22.07.09, 19:03
      schlodzony z cola i lodem i pomaranczem :) bomba
    • Gość: astoria Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: 193.138.241.* 26.07.09, 17:49
      polecam drinka o nazwie ballantynka
      40ml ballantine'sa
      20ml amaretto
      5ml grenadina
      60ml soku jablkowego
      uzupelnienie woda minetalna gazowana ok 100ml
      • Gość: diana Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.181.76.173.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.04.11, 14:44
        Przepraszam, jaka woda??? :))
    • Gość: monia Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.09, 09:56
      Wszyscy piją Amaretto z mlekiem, sokiem pomarańczowym lub kawą, ok,
      to wcale nie jest złe ale... amaretto jest bardzo słodkie i mdłe,
      polecam takie warianty drinków, w których amaretto będzie łamać np.
      gorzkość lub kwasowatość:

      HURR

      • 30 ml białego rumu
      • 60 ml soku pomarańczowego
      • 60 ml soku mango lub brzoskwiniowego
      • 60 ml soku ananasowego
      • 15 ml grenadiny

      • 30 ml ciemnego rumu
      • 30 ml amaretto.

      W shakerze z lodem mieszamy wszystkie składniki, oprócz ciemnego
      rumu i amaretto. Przelewamy do szklanki i na wierzch wlewamy rum i
      amaretto. Niesamowita poezja smaków, naprawdę szczerzepolecam!!!



      BLUE HEAVEN

      • 50 ml Ciemnego Rumu (w Tesco - Dark Rum za ok 20 PLN)
      • 15 ml Disaronno Amaretto
      • 25 ml Blue Curaçao
      • 100 ml Soku ananasowego
      • 15 ml grenadiny

      Wszystkie składniki mieszamy z kilkoma kostaki lodu w shakerze,
      przelewamy do kieliszka koktajlowego z grubą, krótką słomką, wlewamy
      1 dasch grenadiny. Powstaje różowa poświata na dnie kieliszka, nie
      mieszamy!!

      AMARETTO COLADA

      • 50 ml białego rumu
      • 15 ml amaretto
      • 100 ml Soku ananasowego
      • 25 ml śmietanki

      Wszystko wymerdane z kostkami lodu w schakerze, przelane do
      kieliszka koktajlowego, podawać z trójkątem z pomarańczy lub ananasa.

      Jestem pasojantką drinków, sporządziłam już ich kilka tysięcy, ok.
      setki jest według moich własnych receptur, udało mi się przekonać
      męskie grono znajomych do drinkowania, po takich napojach nie ma na
      drugi dzień kaca, a upija się człowiek z taką samą prędkością jak
      przy polskiej czystej czy piwku :-)

      Jak ktoś chciałby pomocy przy "mieszaniu" zapraszam, na pewno
      odpiszę: seeiko@o2.pl


      • kasiakalina90 Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 19.09.20, 16:17
        a taka gruba słomka będzie odpowiednia? Pozdrawiam
    • Gość: anonim Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.09, 00:00
      Polecam amaretto z sokiem jabłkowym. Do tego dwa plasterki cytryny, 3 kosteczki
      lodu. ;)
    • Gość: Bliźniak Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.kompus.3s.pl 27.02.10, 11:34
      Amaretto + lód + cytryna lub limonka (wedle uznania) + coca-cola do pełna -
      super orzeźwiający drink, a i kopnąć potrafi :) ilość amaretto też wg uznania,
      ja leje w proporcjach 1:4 lub 1:3 z coca-cola.
      • Gość: perlikaa Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.play-internet.pl 04.05.14, 08:55
        wg mnie najlepsze są drinki na bazie orzeźwiającego cydru lubelskiego - połączenie z truskawkami cyz limonką poezja :)
    • Gość: ewa Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.02.10, 22:31
      amaretto+ sok wiśniowy taki gęstszy :D pyyyszota
      • Gość: zuza&zocha Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.chello.pl 23.03.10, 22:39
        amaretto + whisky + mleko + czekolada + kostki lodu :) MNIAAAM
    • Gość: xxxx Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.leon.com.pl 17.06.10, 23:18
      wystarczy zmieszac go z sokiem jablkowym i jest bardzo dobry :D
    • ladyjan Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 20.07.10, 14:25
      Jasne,że tak. Wystarczy pomieszać amaretto z sokiem z gruszek, dodać trochę
      wódki i mleka sojowego lub zwykłego. Piłem kiedyś takiego drinka z laską wanili,
      smakowało bardzo ciekawe. No i do takiego napoju pasowałoby jakieś fajne szkło
      tego typu www.facebook.com/MyinPL#!/photo.php?pid=246459&id=109218032433472
      • Gość: marlena Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.10, 10:28
        Amaretto podaję do tiramisu a jeśli ma to być drink to z wodą sodową
        (mineralizowaną) i sokiem wiśniowym z kartonu (nie koncentrat)
        idealne ze skruszonym lodem :)
    • rot_schwarz Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 17.08.10, 19:28
      Jeden z wielu drinków z amaretto: Amaretto + Curaçao + sok z cytryny + szampan! Nazywa się Ritz Fizz :) A jak chcesz więcej to polecam tę stronkę - wpisujesz w wyszukiwarkę i voila - do wyboru, do koloru ;)
      • Gość: agacia-90 Re;lipton ice tea IP: 178.56.53.* 24.10.10, 16:35
        Dla mnie liczysz się Ty... i nowa Ice Tea Malinowa.
    • Gość: okwodnk Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.opera-mini.net 27.12.11, 20:05
      ja lubie doda dodac do kawy
    • tabeletka Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 15.01.12, 01:28
      z sokiem wisnowym albo jako "wkladka" do grzanego wina.

      wydaje mi sie jednak, ze miri swoje amaretto juz dawno wypila :):)
      • bebiak Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 28.03.12, 15:41
        Ja popijam sam - jak dla mnie jest przepyszny. Likier miętowy tak samo: bez dodatków.
        Generalnie nie przepadam za mieszaniem smaków stąd pewnie dlatego tak popijam, a poza tym smakują mi.
        Czasami dodaję do kawy.
    • Gość: DUPOL Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.12, 13:56
      z whisky jest dobre
    • keepsmiling3 Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 10.03.13, 12:48
      polecam Ci zpisac sie do klubu you r you, co chwile dostaje sie maile z przepismi na fajne drinki. youryou.pl/start.aspx?id=1
    • Gość: Adiesta Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.vip-net.pl 02.03.15, 13:54
      Najłatwiej żeby nie używać innych alkoholi to z mlekiem. Wydaje mi się najlepsze połączenie.
      albo
      20ml Kahula
      20ml Amaretto
      20ml Wódki
      20ml Baileys

      wymieszać całość, podać na kruszonym lodzie a na samą górę dodać bitą śmietanę.
    • alfredo302 amaretto 08.05.15, 14:11
      ja robiłam kiedyś kawę z amaretto - pyszna!!!! dodaje sie zołtka, miód, kakako , mozna tez wisienki koktajlowe dodac
    • ankaszym Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? 18.12.15, 12:54
      Drinka nie, ale bardziej dodatek do ciasta
    • Gość: mistrzu Re: Jaki można zrobić drink z "Amaretto"??? IP: *.inm.net.pl 15.03.16, 13:32
      kokta.pl/t/drinki-z-amaretto/

      Sprawdź tutaj, mi tam jeden się tylko podoba i tylko taki piję.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka