ixon74
02.05.04, 21:14
czy ktoś już zetknął się z podobną usterką? Otóż po wrzuceniu trójki i na
czwórce słyszę chwilami dość głośne zgrzyty. Również na luzie jest to samo do
momentu aż samochód zwolni do ok. 40km/h.Wciśnięcie sprzęgła w czasie jazdy
nic nie zmienia.Co ciekawe kiedy wrzucam dwójkę wszystko cichnie(oczywiście
mam wciśnięte sprzęgło).Kiedy jestem w dalszej trasie po kilku kilometrach
wszystko się uspokaja i wtedy nawet po mieści mogę jezdzić bez
dodatkowych "atrakcji".Po ok. godzinnym postoju znowu mam to samo.Co może być
powodem tego hałasu.To skrzynia czy sprzęgło? Są różne zdania na ten temat
natomiast w serwisie powiedziano mi abym zostawił u nich auto.Jak je naprawią
to powiedzą co to było.Wolałbym wiedzieć wcześniej.