Dodaj do ulubionych

Corsa B cd.

18.09.04, 23:50
Moja corsinka B (1996 r.) od jakiegoś czasu strasznie mi piszczy (podczas
hamowania lub zwalniania, ale i także podczas ruszania np ze świateł czy
skrzyzowania). Tarcze, klocki i płyn hamulcowy rok temu wymieniałem.
Sprawdzałem poza tym okładziny i tarcze - są bez zarzutu. proszę o pomoc
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka