Dodaj do ulubionych

Omega 2.0 ohc a LPG

28.02.05, 14:19
mam starenką meśke z gazem.jest taki dziwny objaw, ze np. przy predkosci
powyze 50ciu jak wskocze na luz to gasnie, ale to tylko na gazie.
podobno to sprawa powietrza.
Obserwuj wątek
    • niwela.zj Re: Omega 2.0 ohc a LPG 28.02.05, 20:17
      > powyze 50ciu jak wskocze na luz to gasnie, ale to tylko na gazie

      i prawidłowo bo masz za małe wolne obroty. Na parowniku /reduktorze/ jest
      śrubka wolnych obrotów, którą musisz pokręcić w lewo lub prawo do zwiekszenia
      obrotów. Jeśli silnik nie będzie reagował zwiększeniem obrotów tzn. że parow-
      nik jest do regeneracji lub wymiany! Bo jak jest stareńki to ma już membrany
      wypracowane.
      Powodzenia.
      • cyngiel69 Re: Omega 2.0 ohc a LPG 28.02.05, 21:25
        oj, chyba nie...
    • cyngiel69 Re: Omega 2.0 ohc a LPG 28.02.05, 21:24
      Hej, prawdopodobnie struga ładunku paliwowo-powietrznego w ukł. dolotowym jest
      zakłócana doładowaniem wywołanym pędem powietrza. Obudowa filtra/tłumik szmerów
      ssania ma w niektórych autach (w moich obu uno/astra II)rurę ssawną skierowaną
      wprost na grilla, przodem do kier. jazdy. To może być twój kłopot. Spraw, by
      rura ssawna brała powietrze z miejsca, gdzie nie szaleją takie wiatry he he ;-
      ), np. za reflektorem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka