IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.02, 22:42
Witam. Mam mały problem - gdzie mógłbym uzyskać wyczerpujące informacje nt.
instalacji gazowych? Głównie interesują mnie warsztaty GODNE ZAUFANIA! - bo
ceny są tak różne, że już sam nie wiem, co jest: od 1900,- do 6500,-zł...
Będę wdzięczny za pomoc. Mieszkam w Chojnicach, woj. pomorskie.
Jeżdżę Audi 100 C4, 1991r. silnik V6 - 2.8E, wtrysk wielopunktowy.
Obserwuj wątek
    • Gość: voivod Re: gazzzzz IP: 1.5.* / 192.168.0.* 08.10.02, 08:52
      Dzięki za odpowiedź !!!!!
    • adam.grabalowski Re: gazzzzz 08.10.02, 10:58
      Pan wybaczy ale nie mam listy wszystkich autoryzowanych stacji montażowych LPG
      w woj. zachodnio-pomorskim. W kwestii informacji nt. instalacji gazowych
      proponuję zajrzeć do innych wątków "gazowych na tym forum". Jedno jest pewne,
      dobra instalacja wraz z profesjonalnym montażem musi trochę kosztować. W
      przypadku wtrysku wielopunktowego koszt zwykle przekracza 2500 zł, choć w
      różnych rejonach kraju pewnie wygląda to różnie.
      • Gość: voivod Re: gazzzzz IP: 1.5.* / 192.168.0.* 11.10.02, 12:49
        adam.grabalowski napisał:

        > Pan wybaczy ale nie mam listy wszystkich autoryzowanych stacji montażowych
        LPG
        > w woj. zachodnio-pomorskim. W kwestii informacji nt. instalacji gazowych
        > proponuję zajrzeć do innych wątków "gazowych na tym forum". Jedno jest pewne,
        > dobra instalacja wraz z profesjonalnym montażem musi trochę kosztować. W
        > przypadku wtrysku wielopunktowego koszt zwykle przekracza 2500 zł, choć w
        > różnych rejonach kraju pewnie wygląda to różnie.

        To ja proszę o wybaczenie, nie chciałem być nieuprzejmy, po prostu robiłem się
        coraz bardziej niecierpliwy. Nie chodziło mi o listę, tylko o zakład, o którym
        są dobre opinie!!! Przez ostatnie dwa miesiące zrobiłem szerokie rozeznanie w
        całym kraju, szukając pomocy WSZĘDZIE, również u Pana. A kryteria postawiłem
        sobie dość ostre. EFEKT: Gaz już zamontowałem, tanio i solidnie - chodzi, jak
        złoto. Chętnie polecę ten zakład. mghost@polbox.com . Pozdrawiam i jeszcze raz
        przepraszam.
    • Gość: noras Re: gazzzzz IP: sunserver:* / 212.244.59.* 08.10.02, 17:58
      W końcu lipca w Krakowie do silnika 1.5 MPI instalacja z butlą-walcem
      kosztowała 2200 zł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka