Dodaj do ulubionych

za dużo pali

26.09.03, 14:17
witam wszystkich
Mam starego golfa 1 rok 1979 i od pewnego czasu ten struszek za duzo mi pali
gdy po krótkiej jeździe troche postoi to trudno go odpalić i zalatuje paliwo.
Gdy wyłącze silnik to do gardzieli gaźnika przelatuje paliwo tak jakbym
gazował.
Proszę pomóżcie.
Obserwuj wątek
    • rapid130 Re: za dużo pali 05.10.03, 12:35
      pawiotr napisał:

      > witam wszystkich
      > Mam starego golfa 1 rok 1979 i od pewnego czasu ten struszek za duzo mi pali
      > gdy po krótkiej jeździe troche postoi to trudno go odpalić i zalatuje paliwo.
      > Gdy wyłącze silnik to do gardzieli gaźnika przelatuje paliwo tak jakbym
      > gazował.
      > Proszę pomóżcie.

      Z tego skromnego opisu stawiam na zbyt wysoki poziom paliwa w komorze
      pływakowej gaźnika - albo pływak jest źle wyregulowany (daje wyższy poziom
      paliwa niż potrzeba), albo jest nieszczelny, albo zacina się zawór iglicowy
      gaźnika. Te trzy możliwości dają identyczne objawy - silnik ma skłonności do
      zalewania się, śmierdzi benzyną, auto dużo pali.
    • marcin.klonowski Re: za dużo pali 06.10.03, 10:58
      Tak jak rapid130 na początku sprawdziłbym pływak. Może należy się mu emerytura
      i jest pełen benzyny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka