pawiotr
26.09.03, 14:17
witam wszystkich
Mam starego golfa 1 rok 1979 i od pewnego czasu ten struszek za duzo mi pali
gdy po krótkiej jeździe troche postoi to trudno go odpalić i zalatuje paliwo.
Gdy wyłącze silnik to do gardzieli gaźnika przelatuje paliwo tak jakbym
gazował.
Proszę pomóżcie.