Gość: inecita
IP: *.chello.pl
31.10.04, 14:00
Jestem studentką V roku, mam stypendium unijne za najlepszy wynik na
studiach, uczę zawodowo od ponad 3 lat, więc moje lekcje odbbiegają poziomem
od studenckich "chałtur". Zapraszam na lekcje prywatne lub w grupach do 3
osób, mam jeszcze kilka niezłych wolnych terminów i sporo entuzjazmu i
humoru, więc sztywno nie będzie.
inecita@poczta.onet.pl
607 29 22 24