11.02.09, 18:52
Mam pytanie czy pracownicy CBB zatrudnieni przez Kraków na umowę o pracę maja
jakieś dofinansowania np. do wypoczynku??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka