11.05.14, 20:48
Jestem miesiąc po porodzie. Czy normalnym jest, że jeszcze mam lekkie krwawienie albo raczej plamienie? Dodam, że to moja 3 ciąża.
Obserwuj wątek
    • fafyfa Re: Połóg 11.05.14, 21:21
      Nie wiem jak jest w trzecim pologu bo to przed cale mna. Poprzednie dwa wygladaly ksiazkowo-do 6 tygodnia plamilam. Z koncem 6 tygodnia koniec plamienia a dwa tygodnie pozniej dostalam okresu. I tak bylo w obu przypadkach.
    • katarzynaoles Re: Połóg 11.05.14, 23:16
      Tak, myślę, że to normalne. Często po kolejnych ciążach krwawienie jest nieco dłuższe, bo macica już nieco doświadczona i potrzebuje więcej czasu żeby się całkiem zregenerować. Pozdrawiam :)
      • listek_a Re: Połóg 12.05.14, 13:15
        Dziękuję bardzo za odpowiedź.
        • sohho Re: Połóg 12.05.14, 13:23
          ja po porodzie krwawilam a potem plamilam aż do 8 tygodni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka