listek_a 11.05.14, 20:48 Jestem miesiąc po porodzie. Czy normalnym jest, że jeszcze mam lekkie krwawienie albo raczej plamienie? Dodam, że to moja 3 ciąża. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fafyfa Re: Połóg 11.05.14, 21:21 Nie wiem jak jest w trzecim pologu bo to przed cale mna. Poprzednie dwa wygladaly ksiazkowo-do 6 tygodnia plamilam. Z koncem 6 tygodnia koniec plamienia a dwa tygodnie pozniej dostalam okresu. I tak bylo w obu przypadkach. Odpowiedz Link Zgłoś
katarzynaoles Re: Połóg 11.05.14, 23:16 Tak, myślę, że to normalne. Często po kolejnych ciążach krwawienie jest nieco dłuższe, bo macica już nieco doświadczona i potrzebuje więcej czasu żeby się całkiem zregenerować. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
sohho Re: Połóg 12.05.14, 13:23 ja po porodzie krwawilam a potem plamilam aż do 8 tygodni. Odpowiedz Link Zgłoś