Dodaj do ulubionych

Prokurator Artur Bernat!

21.03.11, 16:27
Prosze o informacje i opinie na jego temat. Przechadzał się dzisiaj w godzinach służbowych z siateczką ul. Dąbrowskiego. Pierwszy dzień wiosny. O fuszerce tego "asa" miejscowej Prokuratury Częstochowa - Północ w Czestochowie napiszę później.
Obserwuj wątek
        • andrzejdziaba Sędzia Anna Chyrek i nie tylko! 22.03.11, 06:40
          Gość portalu: a napisał(a):

> A pomyslales o tym, ze moze był na urlopie? Albo korzystal z przyslugujacej kaz
          > demu przerwy w pracy?

Wielokotnie go już widziałem spacerującego nie tylko ul. Dąbrowskiego, ale to nie jest najważniejsze. W 2000 r. w sprawie 4 ds 365/00 oskarżył mnie z klasycznego pomówienia. Mój były pracownik Szymon Król zeznał w IV Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Okręgowego w Częstochowie pod przewodnictwem sędziego Marka Przysuch nieprawdę. Nie przedstawił na to żadnego dowodu. To wystarczyło sędziemu Markowi Przysusze, aby złożyć doniesienie do miejscowej prokuratury, a Arturowi Bernatowi jako ówczesnemu asesorowi oskarżyć. Wysłużył się w sposób slużalczy i posłuszny miejscowej esbecji. Sprawa de facto dotyczyła częstochowskiego ZUS-u, który w 1997 r. skrytkowałem za odmowę wypłaty zasiłku rodzinnego dla czwórki moich dzieci. Szymon Król pełnił rolę konfidenta sądowo - prokuratorskiego, Marek Przysucha bezpodstawnie na mnie doniósl, a Artur Bernat oskarżył. Do tego grona dołączyła sędzia Anna Chyrek, która naruszając wszelkie normy procesowe i kodeksowe podczas postepowania sądowego, skazała mnie na wyrok z zawieszeniem. "Świadkami" oskarżenia byłi między innymi wspomniany konfident Szymon Krol i radca prawny ZUS Sławomir Mazur. Jakiś zabawny skład sędziów Sądu Okręgowego w Częstochowie na pewno z udziałem sędziego Rafała Olszewskiego nie uwzględnił mojej apelacji. Wszystkie działania częstochowskich funkcjonariuszy publicznych przeciwko mnie nosiły znamiona przestępcze. W sprawie 4 Ds 481/99 odmówiono mi wszczęcia postepowania.
          >
          > Odczep sie od prawników!

To nie są prawnicy. Są osobami publicznymi, biorą pieniądze za chałturę, jaką wykonują i muszą się liczyć ze społeczna oceną.
      • Gość: student P.Cz. świat wg, Dziaby IP: *.wip.pcz.pl 22.03.11, 09:27
        Siedzę przy kompie czekam na zajęcia i czytam co w tym świecie.
        Trafiłem na Pana,............ tragiczne.
        Nawet taki młody jak ja widzi, że to Pan wszystkich na około pomawia.
        I jeszcze zaśmieca Pan fora dla swoich celós.
        To taki współczesny Kali.....
        śmieszne.
          • andrzejdziaba Re: świat wg, Dziaby 22.03.11, 18:19
            Gość portalu: lol napisał(a):

> pan Dziaba jest chyba na cos chory, ma jakas obsesje, nie dosc ze pomawia to wi
            > dac ze jeszcze śledzi

Gdybym chciał ich wszystkich śledzić, połowe trzeba byłoby zamknąć.
        • andrzejdziaba Re: świat wg, Dziaby 22.03.11, 18:18
          Gość portalu: student P.Cz. napisał(a):

> Siedzę przy kompie czekam na zajęcia i czytam co w tym świecie.
          > Trafiłem na Pana,............ tragiczne.
          > Nawet taki młody jak ja widzi, że to Pan wszystkich na około pomawia.
          > I jeszcze zaśmieca Pan fora dla swoich celós.
          > To taki współczesny Kali.....
          > śmieszne.

Ucz się jeszcze synku. Dużo Ci potrzeba się dowiedzieć.
            • andrzejdziaba Re: świat wg, Dziąby 23.03.11, 08:47

> Zachęcił mnie Pan, panie Dziąba (przez a z kreską) do przeczytania innych Pana
              > wpisów.
              > Utwierdziłem się w przekonaniu, że Stanisław Lem miał dużo racji pisząc o szalo
              > nych pismakach na różnego rodzaju Forach
              >
              > pozdrawiam

Przeczytaj synku wpis p.t. "Solidarność - co z niej zostało?", "Co dalej z Tobą Polsko?", "Pomóc Eugeniuszowi", "Sprawa Zenona Bajdasa" itd. Postaraj się być obiektywny. Również pozdrawiam.
            • andrzejdziaba Re: świat wg, Dziąby 23.03.11, 21:31

> Zachęcił mnie Pan, panie Dziąba (przez a z kreską) do przeczytania innych Pana
              > wpisów.
              > Utwierdziłem się w przekonaniu, że Stanisław Lem miał dużo racji pisząc o szalo
              > nych pismakach na różnego rodzaju Forach
              >
              > pozdrawiam

Zapraszam do mnie na korepetycje. Adres znajduje się na www.ideaconsulting.pl
      • andrzejdziaba Re: Prokurator Artur Bernat! 23.03.11, 21:27
        Gość portalu: slawek napisał(a):

> im wolno ostatecznie to jest z naszych pieniędzy podatników

Tak im się wydaje, gdyż nie mają nad sobą odpowiedzialnego nadzoru, ale jak się ludzie zdenerwują, to ich pogonią z tych wygodnych posadek i gabinetów. Miara się przebiera.
    • andrzejdziaba Korepetycje dla miejscowej palestry! 23.03.11, 21:36
      Uprzejmie zapraszam miejscowych prokuratorów i sędziów na korepetycje z zakresu uczciwego i odpowiedzialnego stosowania prawa w życiu publicznym. Zapisy za pośrednictwem strony w internecie www.ideaconsulting.pl Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Prokuratorzy i sędziowie, którzy szczególnie mi dokuczyli, będą przeze mnie obsłużeni w pierwszej kolejności.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka