Dodaj do ulubionych

List: Kilkunastoma pracownikami kieruje trzyoso...

15.11.11, 23:09
... dziwne miasto...
- jeździ po jego ulicach samochód z listą na szybie "przestępców w togach" -sędziów częstochowskich sądów, że niby mafia...
- teraz prominentny działacz gospodarczy z partyjnymi sympatiami pisze list do gazety i donosi, że go wylali i zabrali zabawki, a tam zostały same niekumate... i co teraz będzie... apeluje też do urzędującego prezydenta, żeby co... żeby przypomnieć mu, że "...spoczywa na Panu podwójna odpowiedzialność, bowiem zarówno dbałość o los częstochowskich firm, jak również aktywna pomoc w przyciąganiu nowych inwestorów winny należeć do głównych priorytetów kierowanego przez Pana Urzędu"... i jeszcze coś tam przypomina...

... dziwne miasto, chore miasto... żadnych zasad, żadnej powagi, żadnych autorytetów, żadnego wstydu... ot, zabaw chłoptasiów ciąg dalszy... wymiar sprawiedliwości leży, agencje, z wyjątkiem towarzyskich, ale nie na pewno - też... mafie rządzą... wiać nie ma gdzie... żałosna paranoja...
Obserwuj wątek
    • Gość: Do zaspokojonego Re: List: Kilkunastoma pracownikami kieruje trzyo IP: *.dynamic.chello.pl 15.11.11, 23:20
      Ty się chyba sam zaspokajasz, marscząc freda. Nie znasz sprawy to sie nie podniecaj. Akurat gość w tym temacie może miec rację. Dotychczasowe fakty potwierdzaja raczej jego słowa. Warszawka jak połozy łapę, to ani kasy ani terenów nie będzie, tylko przekrety. A ten kolo od nazwisk sędziów to nasz forumowy troll andrzejdziaba, czy jakos tak. Pacjent oddzialow szpitalnych bez klamek.
      • zaspokojny Re: List: Kilkunastoma pracownikami kieruje trzyo 15.11.11, 23:54
        ... czy mnie interesuje, kto i za ile, jak to pięknie określiłeś "marszczy ci freda"?... nie, bo to twój prywatny biznes... dla mnie możesz być nawet wielbicielem circle jacking off, choć zawsze warto mieć raczej dwie półkule niż jedną... choć do frottage i to zbędne...

        Interesuje mnie odrobinę opisywana tu rzeczywistość do której dodaję swój komentarz...
        Widzę, że nie potrafisz czytać prostych tekstów ze zrozumieniem, ale to twój problem, z którym możesz, ale oczywiście nie musisz, walczyć np. na kursach w zawodówkach dla absolwentów "wyższych szkół wstydu" - tak się widzisz chłopie porobiło... absolwenci szkół wyższych (oczywiście nie wszyscy) wracają do zawodówek... skrótów im się zachciało...
        I myślę, że masz zadatki na lekarza-diagnostę, ale co do meritum nie masz nic istotnego do powiedzenia, mimo, że w odróżnieniu ode mnie, jak sam piszesz, "znasz sprawę"...
    • majkel333 Operator 15.11.11, 23:27
      Apeluje do wszystkich osób ważnych w Częstochowie o "nie położenie" tej sprawy, w tych ciężkich czasach trzeba się bić o inwestorów i teraz kiedy wreszcie Operator zaczął działać w miarę sensownie wszystko się sypie. Njwyraźniej ktoś doszedł do wniosku, że jest kolejna okazja by wygodnie żyć za państwowe pieniądze.
      Przypominam Prezydentowi Matyjaszczykowi jego obietnice dwa poważne zakłady przemysłowe w mieście na koniec kadencji. Panie Prezydencie czas zacząć działać.
      Przypominam radnym, posłom i senatorom z Częstochowy, czas pokazać co potraficie.
      • Gość: zdziwony PO to li czy nie PO IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.11, 04:09
        o ile pamietam to Polska od 5 lat rządzi PO. PO ma ministra który ma ARP która to ma Operatora. Pan Sokołowski jest chyba nominatem tej partii własnie... no to o co chodzi, bo ten list pokazuje w bardzo krzywym zwierciadle działanie spólek skarbu panstwa za czasów PO. wyglada na to że w takich spólkach chodzi o zachapanie pieniedzy i nic ponadto. takiwe wewnetrzne babranie sie w peowskim błotku gospodarczym?

        oj partia matka powinna wyciagnac konsekwencje... co na to tusk
        • Gość: Do zdziwionego. Re: PO to li czy nie PO IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.11, 08:21
          Sokołowski ani nie jest członkiem PO a nawet nie sympatykiem. Rzeklbym, że jest conajmniej apartyjny, by nie rzec, że jest po drugiej stronie. Jest po prostu FACHOWCEM. Tylko w ptasich mózdżkach niektorych rodzi sie myśl, że skoro u steru, to koniecznie z partyjnego nadania. Otóz nie, tak myslą tylko PISdzielce.
          • Gość: zabawne Re: PO to li czy nie PO IP: *.dedibox.fr 16.11.11, 13:39
            Ubawiłem się.
            Sokołowski jest apartyjny - to dobre LOL. Został prezesem dzięki znajomości Pani Poseł ... Ale znajomości to rzeczywiście nie przynależność partyjna. A fachowiec z niego jak z koziej d..y trąbka.
            PS. nieładnie się tak chwalić samemu, że jest się FACHOWCEM .
          • Gość: danka Re: PO to li czy nie PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 20:18
            ... te IP: *.dynamic.chello.pl - to forum nie lubi wazeliniarzy i partyjnych cyngli o mózgach wielkich jak Kazachstan... wiemy już skoro jak sam piszesz znasz sprawę , że pan "Sokołowski ani nie jest członkiem...", ewentualnie jest apartyjnym członkiem SLD...

            Zresztą szkoda, że nie jest członkiem, bo cóż wtedy pozostaje...

            Sitwy nie tolerują "zdrajców", zapowiada się ciąg dalszy, dla spragnionych lokalnych sensacji, w wydaniu "fachowców" - media mają tworzywo, skoro gość sam do gazety nadaje... czytelnicy znudzeni bezpłciowością sytuacji i ogólną nudą łykną kolejny odcinek neverending story - życie towarzyskie miasta prowincjonalnego... ze zmieniającymi się aktorami ze spalonego teatru...
      • Gość: Aa Re: Operator IP: *.centertel.pl 16.11.11, 06:47
        na sukcesy Operatora przez ostatnie lata pracował przede wszystkim Pan Sokolowski natomiast prezes Borowski "usuwając" Pana Sokolowskiego wszystkie zasługi przypisze sobie i pewnie weźmie gigantyczna premie !!!!!
        • Gość: POnas choćby potop apropos premii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 08:39
          był ostatnio artykuł o premiach likwidatorów stoczni - też z nadania ARP :)
          Trzy duże bańki chłopaki sobie wypłacili :)

          Jak nie wiadomo o co chodzi - chodzi o pieniądze :)
          • Gość: Borówka Pan Prezes Borowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 08:43
            Cytat z 2009r. z poczytnego tygodnika:
            "Borowski unika kontaktu z mediami, ale ma bogaty życiorys biznesowego skoczka kilkanaście razy zmieniał posady prezesów lub członków zarządów licznych spółek. Pracował m.in. w spółce Ratusz Wilanów za czasów tureckiego inwestora snującego wizje szklanych domów, (dziś w upadłości), kierował też Fabryką Wagonów Gniewczyna i Kieleckimi Kopalniami Surowców Mineralnych (obie firmy były pod lupą prokuratury).
            Borowski siedzi w Warszawie, a praktycznym zarządzaniem majątkiem po hucie zajmuje się Artur Sokołowski"
          • Gość: Wkurzony Re: apropos premii IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.11, 08:47
            Znalalem, bo to swieza sprawa i wklejam linka do tamtego artkulu o kasie za sprzedaz sotczni. Mowi sie, ze Czewa ma byc nastepna i ze jak sprzedadzą Elsen, to panowie z Wawy znowu wezmą z tego banieczke albo dwie premii bokiem. W jakim my kraju zyjemy? Czemu sie na to pozwala?

            Artykuł o warszawskich cwaniakach i kasie wypłaconej za Stocznie
            • Gość: asassas Re: apropos premii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 09:04
              Tak i pewnie kupią sobie nowe wypasione fury, wille i jachty na Mazurach
            • Gość: kasa Re: apropos premii IP: 213.216.146.* 16.11.11, 13:48
              Gość portalu: Wkurzony napisał(a):
              > Mowi sie, ze Czewa ma byc nastepna i ze jak sprzedadzą Elsen, to
              > panowie z Wawy znowu wezmą z tego banieczke albo dwie premii bokiem.

              No i wiadomo o co chodzi. Były już Pan prezes płacze bo nie ukroi sobie kawałeczka z tego tortu. Przez dwa miesiące miał jeszcze nadzieję, że go przywrócą na stanowisko i nie biegł z płaczem do gazety. A, że się nie udało to czytamy jego wypociny w gazecie.
              • Gość: Alik z Małus Panie POsłanki częstochowskie impet tracą ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 16:40
                przydupas Wielkiej Haliny poszedł w odstawkę ale okazało się że Wielka Wazelina Leszczyny - Pani RFG Celińska również się nie przebiła (a chciała, podobno)
                I to jest najsmutniejsze dla tego, pożal się Boże, miasta. Zeżrą nas na śniadanie bez mrugnięcia okiem w tej Stolicy, kaskę wydrenują i tyle z tego będzie ....
                • Gość: Poeta Re: Panie POsłanki częstochowskie impet tracą ... IP: *.net.stream.pl 16.11.11, 22:39
                  Prezes Kriso z "W"rinow City z wielką babą w okularach z konkurencji się dogadał...i tak sobie grillowali....aż ich służby.....roz.....dmuchały.....
    • prawdziwykicha.1 Do pierdla z tym całym ARP 16.11.11, 13:02
      Banda złodzieii która bierze kasióre za nic.Majątek huty to ktoś wypracował ale na pewno nie ci którzy czerpią z tego zyski.
      • Gość: Fly by PKP Re: Do pierdla z tym całym ARP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 16:34
        Jak ARP nie utonęło po aferze ze spółką córką - "ARP Fly" to nic jej nie utopi :)

        Spółeczka składała się wyłącznie z zarządu i nadzorczej rady i po postawieniu się w stan likwidacji przewaliła kancelarie zewnętrzne za ich opracowania na jakieś pół melona. I co? I nic :)

        Możeta im wszystkie skoczyć razem z fachowcem Sokołowskim i samym Panem Bogiem na dokładkie.
      • Gość: senegal Re: Do pierdla z tym całym ARP IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.11, 17:42
        Rligio-fobom mówimy NIE!
        • prawdziwykicha.1 Re: Do pierdla z tym całym ARP 17.11.11, 10:06
          A ja to mam Senegal wiesz gdzie?Tam gdzie słońce nie dochodzi,a kler lubi tam zaglądać.
        • Gość: . Re: Do pierdla z tym całym ARP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.11, 10:40
          senegal rzyga
    • Gość: sas Re: List: Kilkunastoma pracownikami kieruje trzyo IP: 64.31.59.* 16.11.11, 14:11
      takie samo marnotrawienie pieniedzy na polityczne zarzady w ARR. 3 osoby w zarządzie i 4 w radzie nadzorczej. 7 osob zarzadza 20 pracownikami.
      • Gość: janek Re: List: Kilkunastoma pracownikami kieruje trzyo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 21:10
        ...ta ARR - towarzyska Agencja Rozwoju Regionalnego - to jest dopiero towarzycho...
        słynna śniadaniami z przedsiębiorcami czy coś takiego... na których "identyfikuje i diagnozuje potrzeby lokalnych przedsiębiorców" - kiedy poznamy jakiś raport roczny z działalności spółki SA?
        A w nim jakieś "słowo od prezesa", co robimy, na czym zarabiamy, co finansujemy... sprawozdanie finansowe (wersja skrócona) - bilans, rachunek zysków i strat, a w nim koszty działalności operacyjnej...?

        Przecież do jasnej ciasnej to spółka gminna, której jesteśmy akcjonariuszami:
        1. Gmina Miasto Częstochowa - 3247 akcji, 8 117 500 zł, 99,97% udziału w kapitale Spółki
        2. Gmina Koniecpol - 1 akcja, 2 500 zł, 0,03 % udziału w kapitale Spółki

        Przecież chociaż raz na rok należy się mnie, obywatelowi i może innym zainteresowanym też, rzetelna informacja z działalności tej tajemniczej spółki...
        Przecież chyba istnieje taki prawny obowiązek publikacji, a jeżeli nie, to zwyczajna przyzwoitość nakazywałaby publikację takich raportów - chyba, że jest coś do ukrycia...

        Tylko przejrzysty transparentny samorząd miasta - żaden szwagier w kasie - to że rada nadzorcza zna roczne sprawozdania, że zna je prezydent miasta (walne zgromadzenie akcjonariuszy) to mało... spekulacje, podejrzenia i oskarżenia nie ustaną jeśli ARR nie zacznie publikować rocznych raportów ze swojej działalności...

        Dziwię się, że prezydentowi miasta - a miało być inaczej - nie zależy na budowaniu wizerunku "władzy" bez skazy...

        • Gość: gosc Re: List: Kilkunastoma pracownikami kieruje trzyo IP: *.play-internet.pl 17.11.11, 10:49
          Matyjaszczyk nie zrobił nic,żeby skończyć z głupimi tradycjami,które wprowadził Wrona, chociażby te idiotyczne śniadanka, które sporo kosztują. Może by tak przeznaczyć to dla najuboższych i raz w miesiącu zafundować im takie śniadanie.To też obywatele tego miasta i w przeważającej części należą do nich ludzie,którzy nie mogą tu dostać pracy.Dlaczego? Ano między innymi dlatego,że włądze tego miasta jakoś nie mogą pozyskać inwestorów,może nie chcą?
    • Gość: S.w. Obecnie panująca farsa w operatorze IP: *.centertel.pl 17.11.11, 06:48
      to co się dzieje po odejściu Pana Sokolowskiego w Operatorze to jedna wielka farsa.
      Odbywał się nabór na stanowiska w czestochowskim oddziale mimo spełnienia przeze mnie wszystkich kryteriów wymaganych w ogłoszeniu i znajomosci języków obcych nawet nie zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną...
      • Gość: ddd0 Re: Obecnie panująca farsa w operatorze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.11, 10:43
        gdybyś był potomkiem tej z platformy to etat zapewniony
        • Gość: s.w. Re: Obecnie panująca farsa w operatorze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.11, 13:27
          To tez by nie pomogło, musiałby mnie splodzic Borowski lub sam prezes Arp Dabrowski
    • Gość: lion PO - skok na kasę trwa ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.11, 09:14
      Delite też wzięte , prezesuje "były" szef częstochowskich platformersów Boguś Chatys ;
      www.delite.pl/index.php/zarzad
      vice prezes oczywiście przypadkowo z władz śląskiej PO p. Rorot ;
      www.slaski.platforma.org/nasze_wladze,,,rada_regionu.html
      divie et impera - dziel i rządź
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka