Gość: Boozar
IP: *.zim.pcz.czest.pl
15.11.02, 10:50
Chyba nie bede jasnowidzem jesli stwierdze ze pan Wrona ma gleboko w d... co
mowil przed wyborami - a przypomnijmy sobie: nie bede robil restrukturyzacji
w UM (to ciekawe jak chce wprowadzic tylu swoich na stolki), bede
wspolpracowal z ludzmi kompetentnymi i uczciwymi (ciekawe jak wprowadzi ta
czesc "swoich" ktorzy nie maja pojecia o pracy w administracji czy tez
zarzadzania poszczegolnymi wydzialami (jesli wydzialy beda istniec - bo
reorganizacji nie bedzie??)- chociaz z ta czescia moze nie bedzie duzych
problemow przeciez jesli ktos sympatyzuje badz jest z SLD to z zalozenia jest
niekompetentny i nieuczciwy, a jesli jest ze wspolnoty lub znajomy to jest
najodpowiedniejsza osoba - wiec to przy tych zalozeniach jest do spelnienia;)
ale to sa tylko takie moje krotkie przemyslenia ktore pewnie sie nie
sprawdza - przeciez nie jestem jasnowidzem :)
i tym wesolym akcentem zakoncze
pozdro