IP: *.zim.pcz.czest.pl 15.11.02, 10:50
Chyba nie bede jasnowidzem jesli stwierdze ze pan Wrona ma gleboko w d... co
mowil przed wyborami - a przypomnijmy sobie: nie bede robil restrukturyzacji
w UM (to ciekawe jak chce wprowadzic tylu swoich na stolki), bede
wspolpracowal z ludzmi kompetentnymi i uczciwymi (ciekawe jak wprowadzi ta
czesc "swoich" ktorzy nie maja pojecia o pracy w administracji czy tez
zarzadzania poszczegolnymi wydzialami (jesli wydzialy beda istniec - bo
reorganizacji nie bedzie??)- chociaz z ta czescia moze nie bedzie duzych
problemow przeciez jesli ktos sympatyzuje badz jest z SLD to z zalozenia jest
niekompetentny i nieuczciwy, a jesli jest ze wspolnoty lub znajomy to jest
najodpowiedniejsza osoba - wiec to przy tych zalozeniach jest do spelnienia;)
ale to sa tylko takie moje krotkie przemyslenia ktore pewnie sie nie
sprawdza - przeciez nie jestem jasnowidzem :)
i tym wesolym akcentem zakoncze
pozdro
Obserwuj wątek
    • Gość: xx Re: Jasnowidz IP: *.icis.pcz.czest.pl 15.11.02, 11:03
      Widac,z e ktos juz bardzo boi sie o swoje stolki.


      Gość portalu: Boozar napisał(a):

      > Chyba nie bede jasnowidzem jesli stwierdze ze pan Wrona ma gleboko w d... co
      > mowil przed wyborami - a przypomnijmy sobie: nie bede robil restrukturyzacji
      > w UM (to ciekawe jak chce wprowadzic tylu swoich na stolki), bede
      > wspolpracowal z ludzmi kompetentnymi i uczciwymi (ciekawe jak wprowadzi ta
      > czesc "swoich" ktorzy nie maja pojecia o pracy w administracji czy tez
      > zarzadzania poszczegolnymi wydzialami (jesli wydzialy beda istniec - bo
      > reorganizacji nie bedzie??)- chociaz z ta czescia moze nie bedzie duzych
      > problemow przeciez jesli ktos sympatyzuje badz jest z SLD to z zalozenia jest
      > niekompetentny i nieuczciwy, a jesli jest ze wspolnoty lub znajomy to jest
      > najodpowiedniejsza osoba - wiec to przy tych zalozeniach jest do spelnienia;)
      > ale to sa tylko takie moje krotkie przemyslenia ktore pewnie sie nie
      > sprawdza - przeciez nie jestem jasnowidzem :)
      > i tym wesolym akcentem zakoncze
      > pozdro
      • Gość: Boozar Re: Jasnowidz IP: *.zim.pcz.czest.pl 15.11.02, 11:10
        Ja stolka nie strace bo nie jestem zwiazany w zaden sposob z instytucjami
        samorzadowymi (na szczescie - kto by chcial miec prace tylko na cztery lata -
        sezonowo;).
        Chodzi mi tylko o to czy przed wyborami nie mozna mowic uczciwie - przyjde
        wywale polowe ludzi wprowadzeswoich - tylko JA nie bede wyrzucal bede
        wspolpracowal ze wzystkimi - ludzie pozniej ida glosuja bo mysla ze cos sie
        zmieni w podejsciu nowej wladzy a nie tylko stolki i stolki jakby to bylo
        najwazniejsze dla Miasta i jego mieszkancow, a tu trzeba sie wziasc do roboty a
        nie myslec oreorganizacjach i innych pierdolach ktore pociagna za sioba zapewne
        niemale koszty.
        A o stolki ktos sie zapewne boi :))
        pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka