Gość: Mysia
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
08.09.06, 19:47
system windows xp , wielu użytkowników i problem z pendrivem - mogę odczytac ale ni mam prawa zapisywać ,a może moje podejrzenie jest błędne i to nie ma nic wspólnego z uprawnieniami tylko z czymś zupełnie innym :( Podpowiedzcie gdzie to zmienić ???? pliss