Dodaj do ulubionych

Pendrive-tylko do odczytu ???

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.06, 19:47
system windows xp , wielu użytkowników i problem z pendrivem - mogę odczytac ale ni mam prawa zapisywać ,a może moje podejrzenie jest błędne i to nie ma nic wspólnego z uprawnieniami tylko z czymś zupełnie innym :( Podpowiedzcie gdzie to zmienić ???? pliss
Obserwuj wątek
    • Gość: icco Re: Pendrive-tylko do odczytu ??? IP: *.sfc.pl 08.09.06, 19:59
      Spróbuj podłączyć do innego gniazda usb, pare moich problemów to rozwiązało ;)
      • Gość: Mysia Re: Pendrive-tylko do odczytu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.06, 20:20
        A co to znaczy do innego gniazda ??? - ja mam wejście usb z przodu skrzynki pozdrowionka ;)))
      • Gość: jmk Re: Pendrive-tylko do odczytu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.06, 21:15
        a może zablokowałeś przed zapisem?
        • avionetka82 Re: Pendrive-tylko do odczytu ??? 08.09.06, 21:21
          nio właśnie :D z boku jest taki pierdzielnik... jak w dyskietce... hehe moje
          kolezanki zrobiły to samo :)
          • Gość: Mysia Re: Pendrive-tylko do odczytu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.06, 21:31
            nie nie zablokowałam nic w pendrivie , tu chodzi o jakies odgórnie narzucone ograniczenia przez admina ;))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka