12.12.08, 20:31
Kiedy jest otwarcie lodowiska ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Baby Re: Lodowisko IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.08, 21:33
      Słyszałam że w styczniu.
      • Gość: biały Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.08, 23:40
        no w Ciechanowie to za długo sobie nie pojeździmy, bo w styczniu
        otwarcie, a w marcu pewnie już będzie za ciepło.
        Studiuję w Olsztynie i tam lodowisko jest już od października :D
        • Gość: gość Re: Lodowisko IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.08, 23:44
          MOSIR sobie leci w kulki już dawno była okazja do zamrozenia lodowiska, przeciez wystarczy jeden dzień niskiej temperatury.
          • Gość: Astaferay Re: Lodowisko IP: *.centertel.pl 13.12.08, 00:38
            Miało być otwarte 22 XI - nie otworzyli bo nie zdążyli przygotować,
            potem 6 XII - nie otworzyli bo bylo za gorąco (fakt temperatura byla
            wysoka). Teraz kobieta pod nr 23 672 2484 (wew. 24) mówi że może
            otworzą jutro - tzn. mówiła wczoraj, że otworzą w Sobotę. Dla mnie
            śmieszną jest argumentacja, że jest za gorąco w momencie kiedy
            warunkiu do otwarcia były już ponad miesiąc temu... Ludzie chcą
            uprawiać sport a MOSiR ma to w zadku. W Olsztynie Warszawie i
            Toruniu już dawno lodowiska zostały otwarte nie wspomnę też o tym,
            że rok temu słyszałem od obsługi iż nasza tafla ma być w 2008
            większa i zadaszona. Czekamy otwarcia - łyżwy zawsze mam przy
            sobie....:) P.S. Zapraszam na www.lyzwy.net :)

    • Gość: ....... Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.08, 21:46
      lodowisko już zostało otwarte
      • Gość: M Re: Lodowisko IP: 213.199.253.* 20.12.08, 22:42
        Ktos wie w jakich godzinach czynne jest lodowisko?
        • Gość: BU Re: Lodowisko IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.08, 00:15
          LODOWISKO w Ciechanowie, otwarte 7 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00. Uwaga, przerwy techniczne lodowiska w godzinach: 11.00-11.30, 13.00-14.00, 16.00-16.30, 18.30-19.00.
          • Gość: koti Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.08, 15:57
            Nieprawda, nie jest otwarte (21 grudnia) i wygląda jak pobojowisko a
            nie lodowisko.
            • Gość: Ola Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.08, 18:59
              Czy ktos wie w ktorym miejscu jest punkt ostrzenia łyżew na lodowisku ?
              • Gość: zawiedziony Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.09, 14:29
                Za szatnia/wypozyczalnia.. jest napis na drzwiach ktore Ciegle sa
                zamkniete.
                Nie radze tam ostrzyc. Nie maja profesjonalnej maszyny tylko jakis
                szajs. Oddalem lyzwy pani z szatki bo goscia od ostrzenia ciezko
                zastac. Dzwonia do niego az uzbieraja kilka par. Jak odebralem to
                bardzo sie zdziwilem.
                Kupilem lyzwy w zeszlym roku w Decathlon i od razu dalem do strzenia
                w tamtejszym serwisie. Od reki i profesjonalnie na pozadnym sprzecie.
                Nie sposob jezdzic do stolicy specjalnie zeby naostrzyc lyzwy, ale
                jak ktos jedzie w innych sprawach to lepiej tam naostrzyc niz dawac
                do tych paprakow u nas.
    • Gość: pp Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 16:20
      wkoncu mróz trzyma , mozna sobie pojezdzic
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka