unobtainable 12.12.08, 20:31 Kiedy jest otwarcie lodowiska ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Baby Re: Lodowisko IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.08, 21:33 Słyszałam że w styczniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biały Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.08, 23:40 no w Ciechanowie to za długo sobie nie pojeździmy, bo w styczniu otwarcie, a w marcu pewnie już będzie za ciepło. Studiuję w Olsztynie i tam lodowisko jest już od października :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Lodowisko IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.08, 23:44 MOSIR sobie leci w kulki już dawno była okazja do zamrozenia lodowiska, przeciez wystarczy jeden dzień niskiej temperatury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Astaferay Re: Lodowisko IP: *.centertel.pl 13.12.08, 00:38 Miało być otwarte 22 XI - nie otworzyli bo nie zdążyli przygotować, potem 6 XII - nie otworzyli bo bylo za gorąco (fakt temperatura byla wysoka). Teraz kobieta pod nr 23 672 2484 (wew. 24) mówi że może otworzą jutro - tzn. mówiła wczoraj, że otworzą w Sobotę. Dla mnie śmieszną jest argumentacja, że jest za gorąco w momencie kiedy warunkiu do otwarcia były już ponad miesiąc temu... Ludzie chcą uprawiać sport a MOSiR ma to w zadku. W Olsztynie Warszawie i Toruniu już dawno lodowiska zostały otwarte nie wspomnę też o tym, że rok temu słyszałem od obsługi iż nasza tafla ma być w 2008 większa i zadaszona. Czekamy otwarcia - łyżwy zawsze mam przy sobie....:) P.S. Zapraszam na www.lyzwy.net :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ....... Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.08, 21:46 lodowisko już zostało otwarte Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Lodowisko IP: 213.199.253.* 20.12.08, 22:42 Ktos wie w jakich godzinach czynne jest lodowisko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BU Re: Lodowisko IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.08, 00:15 LODOWISKO w Ciechanowie, otwarte 7 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00. Uwaga, przerwy techniczne lodowiska w godzinach: 11.00-11.30, 13.00-14.00, 16.00-16.30, 18.30-19.00. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koti Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.08, 15:57 Nieprawda, nie jest otwarte (21 grudnia) i wygląda jak pobojowisko a nie lodowisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.08, 18:59 Czy ktos wie w ktorym miejscu jest punkt ostrzenia łyżew na lodowisku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zawiedziony Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.09, 14:29 Za szatnia/wypozyczalnia.. jest napis na drzwiach ktore Ciegle sa zamkniete. Nie radze tam ostrzyc. Nie maja profesjonalnej maszyny tylko jakis szajs. Oddalem lyzwy pani z szatki bo goscia od ostrzenia ciezko zastac. Dzwonia do niego az uzbieraja kilka par. Jak odebralem to bardzo sie zdziwilem. Kupilem lyzwy w zeszlym roku w Decathlon i od razu dalem do strzenia w tamtejszym serwisie. Od reki i profesjonalnie na pozadnym sprzecie. Nie sposob jezdzic do stolicy specjalnie zeby naostrzyc lyzwy, ale jak ktos jedzie w innych sprawach to lepiej tam naostrzyc niz dawac do tych paprakow u nas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Re: Lodowisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 16:20 wkoncu mróz trzyma , mozna sobie pojezdzic Odpowiedz Link Zgłoś