Dodaj do ulubionych

Odkurzacz pionowy

11.12.19, 13:56
Przymierzam się o zakupu bezprzewodowego odkurzacza pionowego.
Posiadacie taki sprzęt ?na co zwrócić uwagę?
Nie intetesuje mbie sprzęt najdroższy, raczej taki z średniej półki.
Mąż upiera się na firmę na K, mi nie podoba się ich design, chociaż wiem że to nie jest najważniejsze.
Obserwuj wątek
    • bei Re: Odkurzacz pionowy 11.12.19, 15:45
      Zwracaj uwagę na czas pracy i czas ładowania, na ciężar, na pojemność zbiornika. Na to, czy można zdemontować długą rurę, wówczas odkurzacz służy jako taki podręczny.
      Ja patrzę tez na design, jak jest wybór to i na kolor😉
    • b-b1 Re: Odkurzacz pionowy 12.12.19, 07:38
      Mam boscha unlimited, do tego dwa wymienne akumulatory. Na to właśnie zwracałam uwagę kupując taki odkurzacz. Akumulatory również mogę dokupić bezproblemowo bo są powszechnie używane do wkrętarek wink Mam również stareńkiego elektroluxa, i naprawdę sporo czasu zajęło mi szukanie firmy, która wymieni mi baterie jak w końcu umarł-stąd następny zakup lepiej przemyślany.
    • leepka Re: Odkurzacz pionowy 12.12.19, 12:13
      Mam od tygodnia i bardzo sobie chwalę pomimo tego że jednak jest ciut za ciężki. Kupiłam że względu na nieprawdopodobna ilość piasku i sierści w mieszkaniu - uroki posiadania psa jesienią... Testowalam na razie duża i mała turboszczotke. Dwa akumulatory na godzinę pracy, sporo akcesoriow, to hoover rapsody se. Ciągnie bardzo dobrze i jest cichy. Wracam do domu, wycieram łapy i nie muszę już machać szczotką tylko przejeżdżam przedpokój w 15sek smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka