Dodaj do ulubionych

Nowa Adele

02.08.20, 08:50
Widziałyście to zdjęcie? Czy to naprawdę Adele? Dlaczego ona sobie to zrobiła? Bardzo lubiłam jej stary image. Rozumiem, że chciała schudnąć, ale przecież teraz to zupełnie inna osoba 😳

www.plotek.pl/plotek/7,154063,26177291,adele-opublikowala-na-instagramie-kolejne-zdjecie-ma-loki-i.html
Obserwuj wątek
    • fitfood1664 Re: Nowa Adele 02.08.20, 09:15
      dlaczego ona sobie to zrobiła? bo miała ochotę, to jej ciało, jej życie, jej wybór
      zaakceptuj to
      nie to nie jest zupełnie inna osoba, czy jesteś w stanie to pojąć czy nie
      lubiłaś jej stary image, ale widocznie ona go nie lubiła
      • ib_k Re: Nowa Adele 02.08.20, 11:53
        Brzydka. Zdecydowanie nie pasuje jej taka chudość, końska twarz, kołkowate nogi, a te włosy to katastrofa
        Poza tym jestem pewna że takie chudnięcie nie wpłynęło korzystnie na jej zdrowie, najdalej za 5 lat będzie 2xgrubsza niż była a dodatkowo z chorą wątrobą, trzustką i sercem.
        No i myślę że mocno pogorszyły jej się warunki głosowe.
    • iuscogens Re: Nowa Adele 02.08.20, 09:24
      Powiem szczerze, że na tym zdjęciu ładnie wygląda i ja nie mam problemów z tym, żeby ją rozpoznać smile ładna, szczupła, uśmiechnięta, pozostaje trzymać kciuki żeby nie dopadło ją jojo albo jakieś zaburzenia odżywiania.
      • roks30 Re: Nowa Adele 02.08.20, 09:34
        Dobrze ze schudła, ona jednak miała już otyłość, a to nigdy nie jest zdrowe. Natomiast zawsze po schudnięciu rysy twarzy się wyostrzają i u niej to nastąpiło. U niektórych kobiet lepiej by było gdyby nie chudły na twarzy, a przynajmniej nie tyle ile ciało. No ale tak się nie da. Szczupłe ciało wygląda zawsze lepiej, ale twarz już niekoniecznie.
    • kropkacom Re: Nowa Adele 02.08.20, 09:30
      Lubiłam jej poprzedni image. Był wyrazisty i pasował do jej muzyki. Osobiscie nic mi jednak do tego jak wygląda. Oby była zdrowa, szczęśliwa i twórcza.
      • mary_lu Re: Nowa Adele 02.08.20, 10:29
        Po prostu dość nietypowo - jako osoba otyła czasem wyglądała świetnie, miała kilka dobrych stylizacji na galach, jej twarz miała lepsze proporcje.

Teraz w twarzy widać tylko dziwne brwi i brodę, sylwetkę ma średnio atrakcyjną. No jestem rozczarowana big_grin tak, wiem, ze jest zdrowiej i ona na pewno lepiej się czuje.
    • enigma81 Re: Nowa Adele 02.08.20, 10:39
      Jeśli sama sobie się podoba - to ok, to najważniejsze nic nam do tego.
      A jeśli jednak mogę sobie pokomentować to nie, nie podoba mi się taka wychudzona. Jej wcześniejszy look był lepszy - moim zdaniem.
      Aczkolwiek jako osoba z dużą nadwagą oczywiście zazdroszczę.
      • aqua48 Re: Nowa Adele 02.08.20, 10:49
        Teraz wygląda normalnie, tak jak zapewne wyglądałaby zawsze gdyby wcześniej nie dowaliła sobie tyle niepotrzebnych kilogramów. Jako otyła młoda dziewczyna nie wyglądała dobrze (mimo widocznych starań) ani pewnie nie czuła się dobrze skoro zdecydowała się na tę zmianę.
      • feliz_madre Re: Nowa Adele 02.08.20, 11:38
        Nie chodzi o to, że schudła. Ona zmieniła się bardzo na twarzy. I te loczki. Zupełnie inaczej. Jakbym zobaczyłam samo zdjęcie bez podpisu, w życiu bym się nie domyśliła, że to Adele.
        • agonyaunt Re: Nowa Adele 02.08.20, 13:36
          No fakt, na tej fotce to wygląda bardziej jak Kate Wilson smile

A reszta to IMO kwestia niezrobienia - wszyscy zwracają uwagę na brwi, bo laska ma "gołe" oko, myślę, że z mocniejszym makijażem byłaby bardziej podobna do starej wersji.

Inna sprawa, że kilkadziesiąt kilo mniej zmienia twarz. Do tego mamy zakodowane jak człowiek wygląda z ekstra kilogramami, to się potem człowiek dziwi. Ja kiedyś nie poznałam Kevina Smitha, a nawet mu się twarz aż tak bardzo nie zmieniła smile
    • mia_mia Re: Nowa Adele 02.08.20, 10:51
      To jedna z tych osób, które powinny się ograniczyć do zachowania zdrowej wagi, wszystko poniżej odejmuje jej urody, ale jej ciało jej sprawa, byleby nie poszła w stronę przemiany w klona klonów z wypchanymi kośćmi i wielkimi ustami, bo to nie pasuje do jej muzyki.
    • nuclearwinter Re: Nowa Adele 02.08.20, 11:36
      Na tym akurat zdjęciu wygląda nieszczególnie, ale obejrzałam inne i wg mnie jest super. Zawsze miała ładną twarz i wcale nie straciła urody, co się faktycznie nieraz dzieje przy dużym schudnięciu, nadal śliczna. Figura też fajna, nie rozumiem zarzutów. W grubszej wersji też mi się podobała, bo to po prostu atrakcyjna kobieta, ale teraz jest świetnie, no i wygląda na zadowoloną.
    • alicia033 Re: Nowa Adele 02.08.20, 11:53
      jej wygląd mnie nie interesuje, chyba, że razem z kilogramami straciła głos, to wtedy szkoda. Ale rie sądzę, by tak było, więc niech sobie wygląda, jak chce.
    • bywalczyni.hosteli Re: Nowa Adele 02.08.20, 12:02
      Jest Ok, nie jest powalającą pięknością, tylko zwyczajną, przeciętną dziewczyną. brwi rzeczywistości przykuwają uwagę, wolę subtelniejsze, utrata wagi w jej przypadku dodała jej urody.
    • elinborg Re: Nowa Adele 02.08.20, 14:31
      E, no bez przesady. Nie ma umalowanych oczu ani doklejonych rzęs, stad brwi "wychodzą" przed oczy. Brwi jakby świeżo po hennie, takiej po całości, ale przecież to można zmienić. Broda- no te, które wyglądają ładnie jako grubsze, mają właśnie takie spiczaste brody, pociągłe, końskie twarze- zobaczcie Karolinę Szostak. Dominika Gwit, teraz już chyba z otyłością olbrzymią, po schudnięciu miała właćnie szpiczastą, ostrą brodę. Sylwetka ok. Ogólnie ładna dziewczyna.
    • gama2003 Re: Nowa Adele 02.08.20, 15:44
      Schudnięcie bardzo na plus, za zdrowiem na czele.
      Gdyby miała brwi starego kształtu i proste błyszczące włosy wyglądałaby fajniej. Ale to tylko kwestia makijażu i fryzury.
      Bardzo ,, Adelowaty,, miała zwykle makijaż oczu, z mocną wyciągniętą kreską. Gdyby teraz ją tak pomalowano byłaby jak ze starych zdjęć, tylko szczuplejsza.
    • koko8 Re: Nowa Adele 02.08.20, 16:30
      Bardzo dobrze wygląda. Gdzieś czytałam, że po rozwodzie poczuła potrzebę zmiany trybu życia, a jej metamorfoza jest wynikiem niskolorycznej diety i treningów pod okiem specjalistów. Na zdjęciu nie ma też cięzkiego makijażu oczu, który do tej pory był wizytówką.
      Ciakawa jestem tylko, czy wraz z kilogramami nie wyparował głos. Adele śpiewała bardzo wysiłkowo, wielkrotnie miała problemy ze strunami głosowymi i z tego powdu odwoływała całe trasy koncertowe. Od dłuższgo czasu jakoś cicho o jej artystycznej działalności.
      • alpepe Re: Nowa Adele 02.08.20, 16:35
        Właśnie, wysiłkowo, ona dlatego robiła sobie przerwy od śpiewania, bo nie była w stanie śpiewać. To było słychać w jej piosenkach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka