Dodaj do ulubionych

Mamy śpią :))

27.10.06, 23:34
I tak tu pusto smile
Obserwuj wątek
    • femme_fatale13 Re: Mamy śpią :)) 27.10.06, 23:43
      Ja nie spie jak to sie liczy
    • mieszkowamama Re: Mamy śpią :)) 27.10.06, 23:44
      Ja jeszcze liczę barany wink
    • blanez16 Re: Mamy śpią :)) 27.10.06, 23:44
      Eee tam, zaraz śpią : u mnie kipią gary na jutro (brat męża z rodziną na
      obiedzie), suka przy drzwiach wybiera się na spacer, pralka właśnie skończyła i
      piszczy, żeby ją wyładowac, małżonek domaga się kolacji, film z wypożyczalni
      jeszcze trzeba obejrzec, wykąpac się, nakarmic koty etc. etc. Znowu dzieńsię
      skończy ok 3 nad ranem....
      • edycia274 Re: Mamy śpią :)) 27.10.06, 23:56
        Ile tych baranów?
        Mój małż śpi, suka była, żarełko zrobione pranie nie, bo jutro...heheh
        • aleksandrynka Re: Mamy śpią :)) 28.10.06, 00:56
          no i kto teraz śpi???
          smile))))
          • babka71 Re: Mamy śpią :)) 28.10.06, 01:06
            idę spać...mam nie spać??
            • marta76 Re: Mamy śpią :)) 28.10.06, 01:07
              ja szczekam ,kurde pewnie znowu angina.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka