blanez16 Re: Mamy śpią :)) 27.10.06, 23:44 Eee tam, zaraz śpią : u mnie kipią gary na jutro (brat męża z rodziną na obiedzie), suka przy drzwiach wybiera się na spacer, pralka właśnie skończyła i piszczy, żeby ją wyładowac, małżonek domaga się kolacji, film z wypożyczalni jeszcze trzeba obejrzec, wykąpac się, nakarmic koty etc. etc. Znowu dzieńsię skończy ok 3 nad ranem.... Odpowiedz Link Zgłoś
edycia274 Re: Mamy śpią :)) 27.10.06, 23:56 Ile tych baranów? Mój małż śpi, suka była, żarełko zrobione pranie nie, bo jutro...heheh Odpowiedz Link Zgłoś
marta76 Re: Mamy śpią :)) 28.10.06, 01:07 ja szczekam ,kurde pewnie znowu angina. Odpowiedz Link Zgłoś