Dodaj do ulubionych

Popłakałam się

01.08.08, 23:03
Dostalam ten link:
mp3.wp.pl/p/informacje/njus/226582.html
"Pałacyk Michla" jest fajny, wesoły, ale przy "Warszawo ma" zalałam się łzami.
Wy też posłuchajcie.
Obserwuj wątek
    • na_pustyni Re: Popłakałam się 01.08.08, 23:10
      znam i niezmiennie chwyta za serce
      • ibulka Re: Popłakałam się 02.08.08, 00:58
        znam, odczucia podobne. nie płaczę, ale łapie gdzieś za serducho.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka