pi-razy-zaba 01.08.08, 23:03 Dostalam ten link: mp3.wp.pl/p/informacje/njus/226582.html "Pałacyk Michla" jest fajny, wesoły, ale przy "Warszawo ma" zalałam się łzami. Wy też posłuchajcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
na_pustyni Re: Popłakałam się 01.08.08, 23:10 znam i niezmiennie chwyta za serce Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: Popłakałam się 02.08.08, 00:58 znam, odczucia podobne. nie płaczę, ale łapie gdzieś za serducho. Odpowiedz Link Zgłoś