e.logan
17.04.09, 10:04
Obejrzałam wczorajsz moment prawdy i sie zstanawiam .Czy wieszosc
facetow w wieku 23lat to takie wlasnie apogeum proznosci?
Wiem ze sa tez i dojrzali emocjonalnie jakos ustabilizowani.JAki
jest facet w wieku 23lat?.
FAcet /chlopak ktory wystapil w tym programie ewidentnie nie byl
dojrzaly >Mowi ze nie chce sie jeszcze zenic ,ze jak cos to zacznie
myslec za jakies 5lat .POczym na koniec sie oswiadcza.O czym mysli
laska przyjmujaca oswiadczyny takiego....amanta?