Dodaj do ulubionych

refleksja po programie MP/23latek

17.04.09, 10:04
Obejrzałam wczorajsz moment prawdy i sie zstanawiam .Czy wieszosc
facetow w wieku 23lat to takie wlasnie apogeum proznosci?
Wiem ze sa tez i dojrzali emocjonalnie jakos ustabilizowani.JAki
jest facet w wieku 23lat?.

FAcet /chlopak ktory wystapil w tym programie ewidentnie nie byl
dojrzaly >Mowi ze nie chce sie jeszcze zenic ,ze jak cos to zacznie
myslec za jakies 5lat .POczym na koniec sie oswiadcza.O czym mysli
laska przyjmujaca oswiadczyny takiego....amanta?
Obserwuj wątek
    • olamortel Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 10:06
      ja też byłam zszokowana
      w sumie nie miał nic do stracenia

      porównując moj M w tym wieku stał że mną przed ołtarzem a za rok mielismy dziecko
      dojrzalszy od prezentowanego w 100%
      dziewczyna też nie zachowywała się zbyt dojrzale,dziwie się jej że przyjęła
      oświadczyny takiego lowelasa
      • e.logan Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 10:11
        No własnie pamietam mojego w tym wieku i byl dojrzaly.Calkowicie
        inne zachowanie.
        Tego egzaltowaly bójki z kumplami na zasadzie - oby cos sie dzialo.
        Myslalam ze ja moze za stara jestem i dlateg nie pamietam tamtych
        czasow i jakis stereotypowy 23 jest taki jak ten wczoraj
      • 18_lipcowa1 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 10:23

        > porównując moj M w tym wieku stał że mną przed ołtarzem a za rok
        mielismy dziec
        > ko
        > dojrzalszy od prezentowanego w 100%



        No tak porownujac Waszych M to kazdy byl dojrzaly, w ogole
        doswiadczeniem i powaga to moglby podejrzewam 50 latka pobic.
        Dla Was byl dojrzaly, bo same pewnie bylyscie w tym samym wieku,
        moze nie spotkaly was trudne sytuacje wymagajace dojrzalosci, moze
        po prostu nie zauwazalyscie tego.

        > dziewczyna też nie zachowywała się zbyt dojrzale,dziwie się jej że
        przyjęła
        > oświadczyny takiego lowelasa


        Glupiutka gaska.Dyskotekowa laska.
    • matysiaczek.0 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 10:11
      nie ogladam->nie mam refleksji
      • bloopsar Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 15:11
        > nie ogladam->nie mam refleksji

        I co wlasciwie wnosi twoja wypowiedz do tego watku? To tak jakby ktos zalozyl
        watek "Do wlascicieli fiatow - jak wam sie jezdzi?" a ty bys odpisala "Mam
        poloneza". Nudzisz sie i na sile cokolwiek dopisujesz?

        A co do tematu, zeby tez nie wyjsc na osobe spamujaca smile
        Chlopak marzy o rozbieranej sesji, chce byc aktorem serialu albo reklamy,
        uwielbia prowokowac bojki w barze, chetnie uprawialby seks za pieniadze i
        zarzeka sie, ze nie potrafi byc wierny jednej kobiecie. Jesli dziewczyna mimo
        tego wszystkiego z nim nadal jest, to wiele to mowi o jej poziomie i chyba nie
        powinno dziwic, ze przyjela oswiadczyny. Zreszta moze nie chciala robic
        przedstawienia na wizji a po programie moze mu powiedziec, ze jednak przemyslala
        i "dzieki ale nie" wink Choc watpie. Wygladalo na to, ze "tffardzielstwo" i
        zawadiactwo jej faceta jej imponuje.
        • nutka07 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 15:32
          Raczej Mercedesa klasy E prosto z salonu.
          • bloopsar Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 15:46
            > Raczej Mercedesa klasy E prosto z salonu.

            Hehe racja big_grin
            Faktycznie, w pierwszej chwili nie dotarl do mnie pelny sens tej wypowiedzi
            matysiaczka powyzej. To nie bylo takie zupelnie bez kontekstu "Nie znam tego
            programu wiec nie mam nic do powiedzenia", nie nie, to bylo "Nie ogladam takiego
            szajsu, phi!". Typowe dowartosciowanie sie. Ciezko mi to zrozumiec, ze niektorzy
            lubia takie zachowania smile Ja tez np. nie ogladam "M jak milosc" ale to nie
            znaczy, ze wlaze w watki o tym serialu i zamiast podyskutowac o tym kto kogo
            pocalowal (byl zdaje sie ostatnio taki watek), to pisze "Ten serial jest zalosny
            i ci co go ogladaja rowniez". Bo co by mi z tego przyszlo? A moze cos jednak?
            Matysiaczku, podziel sie z nami co poczulas miazdzac nas i Moment Prawdy swoja
            pogarda? tongue_out
      • vanishka Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 15:37
        matysiaczek.0 napisała:

        > nie ogladam->nie mam refleksji

        Zastanowię się przez weekend czy tym wpisem przebiłaś głupotę
        swojego niegdysiejszego wątku o chwaleniu twojego dzieciaka czy
        jeszcze nie.

        Bo pielęgniarek chcrzączych jak leci nie przebije nic, to fakt.
    • 18_lipcowa1 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 10:20
      Czy wieszosc
      > facetow w wieku 23lat to takie wlasnie apogeum proznosci?
      > Wiem ze sa tez i dojrzali emocjonalnie jakos ustabilizowani.JAki
      > jest facet w wieku 23lat?.


      Tak wlasnie tak. Dlatego wlasnie uwazam ze zakladanie rodziny w tym
      wieku to jedna wielka porazka. Chlopak mlody i ma prawo byc glupi i
      prozny i nie miec poczucia obciachu.
      W sumie dziwie sie ze nie gral dalej, co takiego do ukrycia moze
      miec 23 latek?

      > FAcet /chlopak ktory wystapil w tym programie ewidentnie nie byl
      > dojrzaly >Mowi ze nie chce sie jeszcze zenic ,ze jak cos to
      zacznie
      > myslec za jakies 5lat .



      No i dobrze.A dlaczego on musialby byc dojrzaly w wieku 23 lat?

      POczym na koniec sie oswiadcza.O czym mysli
      > laska przyjmujaca oswiadczyny takiego....amanta?


      No to bylo glupie, ale zaloze sie ze jeszcze 5 razy ze soba zerwa
      zanim dojdzie do slubu. A zareczyny byly pod publiczke, bo widac ze
      mlodzieniec lekko szalony i parcie na szklo ma.

      >
      • e.logan Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 10:28
        No to co?Typowe dla 23latka jest brak pracy, podbieranie matce kasy
        z portfela, bojki po to by sie cos dzialo?..
        • 18_lipcowa1 [...] 17.04.09, 10:31
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • frida-marzec08 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 11:59
      > O czym myśli laska przyjmująca oświadczyny takiego....amanta?
      gwarantuję Ci: ona nie myśli
    • to_wlasnie_cala_ja Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 12:33
      kiedy mój mąż był w tym wieku to jeszcze sie nie znaliśmy to nie wiem jaki był.
      Ale samo mi się śmiało jak wyszło ze fantazjuje o innych kobietach podczas
      uprawiania seksu a laska ze wie o tym i jej to nie przeszkadza. ale co by nie
      było kase wział zadowolony parę imprez z kolegami obskoczy
      • mniemanologia Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 12:49
        to_wlasnie_cala_ja napisała:

        > Ale samo mi się śmiało jak wyszło ze fantazjuje o innych kobietach
        > podczas uprawiania seksu a laska ze wie o tym i jej to nie
        > przeszkadza.

        Nie rozumiem. Ludziom zdarza się fantazjować o innych osobach w
        czasie seksu. Nawet jeśli przypomniał sobie, że mu się to raz czy
        dwa razy zdarzyło, to odpowiedź NIE byłaby wykryta jako kłamstwo,
        więc powiedział, że tak. A dziewczyna zdaje sobie z tego sprawe i
        już. Ja też nie byłabym zaskoczona, gdyby mojemu mężowi się takie
        fantazje zdarzały, i wcale by mi to nie przeszkadzało.
        • to_wlasnie_cala_ja Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 12:58
          no to sorki, napisałam za siebie - mi by przeszkadzało. a to że powiedział ze
          nie moze być wierny jednej kobiecie to też jej niby nie przeszkadzało a mi by
          przeszkadzało - ot takie moje dziwactwo
          • 18_lipcowa1 [...] 17.04.09, 13:00
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • id.kulka Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 14:37
              18_lipcowa1 napisała:

              > ale wiekszosc facetow nie umie byc wiernymi jednej kobiecie, tylko
              > nie kazdy sie przyzna albo nie kazdy zostanie zlapany

              Tiaaa... Bo faceci to w ogóle takie biedne misie, bezbronne wobec
              własnych instynktów...
              • nutka07 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 14:54
                Nikt nie mowi, ze bezbronne. Gdzies jest napisane, ze robia to wbrew sobie bo
                instynkt ich porywa?
                • id.kulka Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 15:45
                  nutka07 napisała:

                  > Nikt nie mowi, ze bezbronne. Gdzies jest napisane, ze robia to
                  wbrew sobie bo
                  > instynkt ich porywa?

                  Lipcowa napisała, że nie potrafią być wierni. Terefere. Potrafią,
                  jesli chcą wink A czy chcą to inna rzecz.
                  Ale pisanie, że nie umie, bo przecież to facet... No litości...
                  • nutka07 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 16:05
                    No jak tak to racja wink
                  • 18_lipcowa1 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 18:11

                    > Lipcowa napisała, że nie potrafią być wierni. Terefere. Potrafią,
                    > jesli chcą wink A czy chcą to inna rzecz.


                    Ja rozumiem ze chcesz w to wierzyc.
                    Wiec wierz.

                    > Ale pisanie, że nie umie, bo przecież to facet... No litości...
                    >

                    No wlasnie nie umie, bo to facet. Nie ma litosci moja droga. Life
                    • id.kulka Re: refleksja po programie MP/23latek 18.04.09, 09:40
                      18_lipcowa1 napisała:

                      >
                      > > Lipcowa napisała, że nie potrafią być wierni. Terefere.
                      Potrafią,
                      > > jesli chcą wink A czy chcą to inna rzecz.
                      >
                      >
                      > Ja rozumiem ze chcesz w to wierzyc.
                      > Wiec wierz.

                      To, że facet poza siusiakiem ma też mózg, to nie jest kwestia wiary.
                      A to, że niektórzy tego drugiego organu niechętnie używają, to już
                      inna sprawa. Doskonale usprawiedliwiają ich takie hasła, jak Twoje :-
                      )
                      >
                      > > Ale pisanie, że nie umie, bo przecież to facet... No litości...
                      > >
                      >
                      > No wlasnie nie umie, bo to facet. Nie ma litosci moja droga. Life

                      A wszystkie kobiety w ciaży tyją, a żadna nie potrafi wbić gwoździa,
                      a faceci zdradzają, nie potrafią obsługiwać pralki, prasować i
                      przebrać niemowlaka... Aaaa....
              • 18_lipcowa1 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 14:55

                > Tiaaa... Bo faceci to w ogóle takie biedne misie, bezbronne wobec
                > własnych instynktów...
                >

                Jakie biedne misie? Jakie bezbronne? Kto napisal ze oni sie bronia
                przed tymi instynktami?
          • nutka07 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 13:01
            Uwazasz, ze Twoj maz w sferze fantazji nie mysli w ogole o innych kobietach?
            Podczas onanizowania mysli wylacznie o Tobie?
            • mniemanologia Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 15:32
              No To_właśnie_cała_Ona big_grin
          • mniemanologia Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 15:37
            No to mam nadzieję, że dla Twojego i swojego dobra Twój facet nie
            będzie Ci o tym mówił, że pomyślał o kimś innym w czasie seksu smile Ja
            też mam różne rozbudowane fantazje i mój mąż o tym wie. A Ty się
            możesz z tego śmiać ile wlezie smile

            A co innego bycie wiernym od któregoś momentu (ślubu zazwyczaj czy
            tam zaręcznyn, czy początku "chodzenia") jednej osobie. Ja tam
            wierna jednemu facetowi nie byłam (brrr). Owszem, to się zdarza - że
            pierwszy partner jest tym jedynym i jest się mu wiernym. Cieszę się,
            że mój mąż nie był wierny jednej kobiecie, bo by nie był ze mną. A
            ze mną wziął ślub, obiecaliśmy sobie wierność i już.
    • to_wlasnie_cala_ja Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 17:23
      jak facet to od razu zdradza jasne. nie lubie takiego wpychania wszystkich do
      jednego worka. Kobiety sa takie a męzczyźni tacy a tacy bo ich tak natura
      ukształtowała. Inne rzeczy w tak samo dużej mierze mają wpływ na ukształtowanie
      się charakteru, a jak kobietą jestem to co znaczy że mam być wierna jednemu
      mężczyźnie bo tak mnie natura ukształtowała? to chyba nie tak. JEdni zachowują
      się tak a inni inaczej, nie lubię stereotypów
    • majenkir Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 17:45
      e.logan napisała:
      > Czy wieszosc
      > facetow w wieku 23lat to takie wlasnie apogeum proznosci?

      23-letnie stworzenie plci meskiej to jeszcze dziecko, nie facet.
    • kali_pso Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 19:04


      O czym mysli
      > laska przyjmujaca oswiadczyny takiego....amanta?



      np. "Mam nadzieję, że Kaśka spod 7-ki to ogląda, wredna małpa"winkP
      • 18_lipcowa1 Re: refleksja po programie MP/23latek 17.04.09, 19:54

        >
        > np. "Mam nadzieję, że Kaśka spod 7-ki to ogląda, wredna małpa"winkP
        >
        >
        Kalipso, to bylo super!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka