20.05.04, 12:03
Jak to z nim jest? Podaje sie krople 1 raz dziennie o określonej porze,
jednak nie zawsze mi sie uda bo mala np śpi,kiedy chce jej podac
witaminke i szkoda mi ją rozbudzac. Moze byc jakas róznica w czasie
jej podania? Jeśli tak to w jakim?
Obserwuj wątek
    • skarolina Re: VIGANTOL 20.05.04, 12:09
      Ja zwykle podaję po kąpieli, przed karmieniem.
    • basiak6 Re: VIGANTOL 20.05.04, 12:10
      ania30poz napisała:

      > Jak to z nim jest? Podaje sie krople 1 raz dziennie o określonej porze,
      > jednak nie zawsze mi sie uda bo mala np śpi,kiedy chce jej podac
      > witaminke i szkoda mi ją rozbudzac. Moze byc jakas róznica w czasie
      > jej podania? Jeśli tak to w jakim?

      Ja w ogole nie dawalam, szczegolnie wiosna ani latem kiedy witaminy d3 jest duzo
      w powietrzu :)))
      • maminka1 Re: VIGANTOL 20.05.04, 12:49
        Mnie pediatra poradziła dawać mniej więcej o stałej porze - mniej więcej. Ja
        zwykle daję przed karmieniem ok. południa, ale nie trzymam się tego rygorystycznie.
        • bruksia Re: VIGANTOL 20.05.04, 18:57
          o co chodzi z tą porą. mi pediatra przepisał wit. właśnie dziś i nic nie mówił
          o godz. może to chodzi o wyrobienie pamięci u mamy a nie o właściwości
          terapeutyczne
          • magkow14 Re: VIGANTOL 21.05.04, 19:31
            Nie trzeba przestrzegać stałej pory, ja podaje różnie, raz w południe, raz
            wieczorem.
            Pozdrawiam.
            Magkow14.
            --

            Cesarskie cięcie
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13344
    • kj74 Re: VIGANTOL 21.05.04, 22:50
      Mi lekarka powiedziała, że pora nie ma znaczenia, ale żeby podawać chwilkę
      przed karmieniem. Tzn. warto odczekac parę minut, żeby dziecko połknęło
      witaminę a potem dać cyca.
      A jeśli lekarz przepisał wit. d3 to lepiej nie ignorować tego i podawać ją, a
      nie samemu decydować się na jej odstawienie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka