16.09.05, 15:30
karmię synka wyłącznie piersią i zastanawiam się czy mogę mu dać ten plantex
bo się strasznie pręży?jeśli tak to dać go w butelce?nie wpłynie to żle na pierś?
Obserwuj wątek
    • majowka05 Re: plantex 16.09.05, 21:37
      Plantex można podawać dzieciom bez żadnego problemu (tzn.od 2 tyg. życia).Mój
      synek pije czasem z butelki herbatki (plantex też pił) i nie ma to w jego
      przypadku żadnego wpływu na karmienie piersią (mały ma obecnie niecałe 4 mies.,
      a herbatki dostaje od 2 miesięcy). Na prężenie, kolki itp. polecam Espumisan-
      kropelki. Podaje się je łyżeczką. Na mojego synka działały b.dobrze, troszkę mu
      ulżyło. Wracając do butelki--jeśli dziecko dobrze ssie pierś i nie ma z tym
      problemu, podanie herbatki, czy mleka w butelce nic nie zmieni. pierś zwasze
      będziue najlepsza :)
      • lides Re: plantex 17.09.05, 00:15
        dziekuje za odpowiedż.podam mu ten plantex,chyba nie muszę specjalnie iść do
        lekarza z zapytaniem czy moę to podać.pozdrawiam
      • lides Re: plantex 17.09.05, 00:17
        dziekuje za odpowiedż.podam mu ten plantex,chyba nie muszę specjalnie iść do
        lekarza z zapytaniem czy moę to podać.pozdrawiam.ja małemu podaje infacol.czy
        plantex dodatkowo też mogę dawać czy jedno albo drugie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka