lides 16.09.05, 15:30 karmię synka wyłącznie piersią i zastanawiam się czy mogę mu dać ten plantex bo się strasznie pręży?jeśli tak to dać go w butelce?nie wpłynie to żle na pierś? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majowka05 Re: plantex 16.09.05, 21:37 Plantex można podawać dzieciom bez żadnego problemu (tzn.od 2 tyg. życia).Mój synek pije czasem z butelki herbatki (plantex też pił) i nie ma to w jego przypadku żadnego wpływu na karmienie piersią (mały ma obecnie niecałe 4 mies., a herbatki dostaje od 2 miesięcy). Na prężenie, kolki itp. polecam Espumisan- kropelki. Podaje się je łyżeczką. Na mojego synka działały b.dobrze, troszkę mu ulżyło. Wracając do butelki--jeśli dziecko dobrze ssie pierś i nie ma z tym problemu, podanie herbatki, czy mleka w butelce nic nie zmieni. pierś zwasze będziue najlepsza :) Odpowiedz Link Zgłoś
lides Re: plantex 17.09.05, 00:15 dziekuje za odpowiedż.podam mu ten plantex,chyba nie muszę specjalnie iść do lekarza z zapytaniem czy moę to podać.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lides Re: plantex 17.09.05, 00:17 dziekuje za odpowiedż.podam mu ten plantex,chyba nie muszę specjalnie iść do lekarza z zapytaniem czy moę to podać.pozdrawiam.ja małemu podaje infacol.czy plantex dodatkowo też mogę dawać czy jedno albo drugie? Odpowiedz Link Zgłoś