mariejo
03.12.05, 09:42
Moja corka ma 5 mies i tydzien karmie ja wylacznie moim mlekiem butla i
piersia lubi obie formy karmienia. Boje sie za szybko wprowadzac stale
pokarmy bo teraz zima nie chce by zachorowala, chodzi mi o immunoglobuliny.
Chyba lepiej jak bedzie wylaczenie na mleku a nie na zupkach i moim mleku.
Jestem fanka karmienia bo mialam z poczatku problemy, na szzescie mialam
dobrego doradce lakt. i udalo sie.