jaaneczka 20.09.03, 12:26 witam wszystkie emamy czy karmiąc piersią można jeść miód i dżem? proszę o odpowiedź bo już nie wiem co zajadać pozdrawiam anka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniaop Re: miód i dżem 20.09.03, 12:40 Z tego, co pamietam ze szkoly rodzenia to: miod na pewno nie- bo jest silnie uczulajacy, natomiast dzem polecano jablkowy i jagodowy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jaaneczka Re: miód i dżem 20.09.03, 13:14 bardzo dziękuję za odpowiedź pozdrawiam anka Odpowiedz Link Zgłoś
nika28wawa a petitki można? 20.09.03, 19:05 dziewczyny zajadam się petitkami ( one są na miodzie i mleku) ale małej nic nie jest. To chyba mogę nadal nie? Ze słodkości tylko na to sobie pozwalam. Ale potrafie zjeść paczkę dziennie. Jak myślicie mozna takie ilości? Monika Odpowiedz Link Zgłoś
madzikowa Re: miód i dżem 23.09.03, 14:11 Dziewczyny, jak dzieciom nic nie jest, to mozna jesc!!! Z tego co ja pamietam ze szkoly rodzenia, to miodu nie powinno sie podawac bezposrednio dziecku do 3.roku. Ale mama karmiaca moze jesc! I dzemy tez. Pozrdawiam Magda Odpowiedz Link Zgłoś