Dodaj do ulubionych

miód i dżem

20.09.03, 12:26
witam wszystkie emamy
czy karmiąc piersią można jeść miód i dżem? proszę o odpowiedź bo już nie
wiem co zajadać pozdrawiam anka
Obserwuj wątek
    • aniaop Re: miód i dżem 20.09.03, 12:40
      Z tego, co pamietam ze szkoly rodzenia to: miod na pewno nie- bo jest silnie
      uczulajacy, natomiast dzem polecano jablkowy i jagodowy. Pozdrawiam
      • jaaneczka Re: miód i dżem 20.09.03, 13:14
        bardzo dziękuję za odpowiedź pozdrawiam anka
        • nika28wawa a petitki można? 20.09.03, 19:05
          dziewczyny zajadam się petitkami ( one są na miodzie i mleku) ale małej nic
          nie jest. To chyba mogę nadal nie? Ze słodkości tylko na to sobie pozwalam.
          Ale potrafie zjeść paczkę dziennie.
          Jak myślicie mozna takie ilości?
          Monika
    • madzikowa Re: miód i dżem 23.09.03, 14:11
      Dziewczyny,

      jak dzieciom nic nie jest, to mozna jesc!!!

      Z tego co ja pamietam ze szkoly rodzenia, to miodu nie powinno sie podawac
      bezposrednio dziecku do 3.roku. Ale mama karmiaca moze jesc! I dzemy tez.

      Pozrdawiam
      Magda
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka