dordulka
06.03.09, 18:37
Czesto piszecie o noszeniu w chuscie. Mam pytanie, w jakiej pozycji ( jakie wiazanie) i w jakiewj chuscie. Mam tkanego hoppendiza, ale czekalam z nim, az mala zacznie sama dzwigac glowke. Moze lepiej zaopatrzyc sie w elastyczna na ten poczatkowy okres. Napiszcie, jak sobie radziilyscie.
Coreczka jest wlasnei w 5 tyg zycia i jest typowym "cycowisem", o czym juz wczesniej pisalam:-)