Dodaj do ulubionych

Nowe forum

26.04.05, 20:10
Witam Was Kochane/Kochani Samotni Rodzice smile

Czasami tutaj pisuję i tak sobie pomyślałam o założeniu innego forum. Wiem,
że niektóre z nas oprócz problemów dotyczących samotnego wychowania swoich
pociech mają też inne, a mianowicie toksycznych rodziców czy nowych lub
byłych partnerów. Zapraszam do opisywania swoich doświadczeń, w jaki sposób
sobie radzicie z nimi lub nie radzicie. Może wspólnymi doświadczeniami
pomożemy sobie.

Pozdrawiam
Mama Wiktorii (7 lat)
Obserwuj wątek
    • edyta.w Re: Nowe forum 26.04.05, 20:11
      Zapomniała dodać link:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29079
    • edyta.w Re: Nowe forum 26.04.05, 20:11
      Zapomniałam dodać link:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29079

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka