sirod78
24.11.04, 23:02
Mam pytanko czy podajecie swoim dzieciom ten syropek, mój synek jest dość
niespokojny (mysle że to też przez ząbkowanie), pediatra poleciła aby podawać
ten syrop 2razy po pół łyżeczki(mój synek ma 7miesięcy) a na opakowaniu pisze
syrop jest dla dzieci od roczku. Napiszcie prosze jeżeli podajecie go swoim
dzieciaczkom, z góry dziekuje