24.11.04, 23:02
Mam pytanko czy podajecie swoim dzieciom ten syropek, mój synek jest dość
niespokojny (mysle że to też przez ząbkowanie), pediatra poleciła aby podawać
ten syrop 2razy po pół łyżeczki(mój synek ma 7miesięcy) a na opakowaniu pisze
syrop jest dla dzieci od roczku. Napiszcie prosze jeżeli podajecie go swoim
dzieciaczkom, z góry dziekuje
Obserwuj wątek
    • igakinga Re: Melisal 25.11.04, 00:35
      mysle, ze mozesz go spokojnie podawac w dawce zalecanej przez pediatre,
      pozdrawiam, Kinga.
    • kulka50 Re: Melisal 25.11.04, 09:40
      ja podawałam ten syropek Julkowi już w wieku 1 miesiąca
      nie chciał spać, a gdy zasnął to budził się z krzykiem, wiercił się podczas
      snu, był nadpobudliwy
      pediatra wówczas zaleciła 1/3 łyżeczki przed snem, bo Viburcol na niego w ogóle
      nie działał
      tyle, że miał trochę zielone kupki, ale pewnie dlatego. że żołądeczek był
      jeszcze młodziutki
      myślę,że w wieku 7 miesiecy twojemu synkowi nie zaszkodzi na pewno
      tylko że ten syropek ma cierpki smak i dziecko może się krztusić, szybko daj do
      popicia herbatkę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka